708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 29 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Jeżeli skusisz się na udział w masowych imprezach, będziesz z pewnością doskonale się bawić. Warto teraz zademonstrować wszem i wobec swoje talenty i zdolności. Konkursy, występy, wykłady pójdą jak z płatka, zabłyśniesz przed publiką. Wszelkie rozmowy, prowadzone z kilkoma rozmówcami jednocześnie, będą owocne. Każdy z was poczuje przypływ sił twórczych i pragnienie podzielić się swoimi pomysłami.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 29.07.2013

Postaraj się nie wywoływać konfliktów. Jeśli uda Ci się nie pokłócić w pierwszej części dnia, to później możesz się spodziewać przypływu sił, powodzenia w negocjacjach biznesowych lub w spotkaniach osobistych. Nie rób teraz wielkich zakupów, sprawy finansowe pozostaw na później.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 29.07.2013

To nie będzie łatwy dzień. Mogą się pojawić komplikacje w pracy, przeszkody ze strony urzędników. Oczywiście pozytywne aspekty również przyniesie dzień. Ktoś zwróci na ciebie swoja uwagę. Będzie to osoba, od której może wiele zależeć w Twojej przyszłości.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 29.07.2013

Niezależnie od tego, że wiele Bliźniąt otrzyma dziś finansowe wsparcie lub zostanie docenionych przez przełożonych i kolegów z pracy, będzie im brakować uwagi ze strony otoczenia. Postaraj się cieszyć z tego co masz, nie wymagając zbyt wiele od innych.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 29.07.2013

Doskonały dzień na poprawę sytuacji finansowej. Możliwe, że spotkasz osobę, która może wiele dla Ciebie zrobić w kwestii pieniężnej. Dlatego nie odpowiadaj odmownie na zaproszenie od znajomych.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 29.07.2013

Lwy nie powinny dziś za bardzo się skupiać na pracy. Lepiej poświęcić wolny czas na załatwianie spraw domowych i kontakty z domownikami. Ktoś z waszych bliskich potrzebuje Twojego wsparcia lub mądrej rady.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 29.07.2013

Nareszcie panny mogą kupić to, o czym tak długo marzyły. Nie żałuj pieniędzy na realizację marzenia i nie pytaj nikogo o zdanie. Pop prostu kupuj to, na co masz ochotę. Ciesz się tym zakupem. Za każdym razem, kiedy będziesz spoglądać na tę rzecz, będziesz wspominać to uczucie radości.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 29.07.2013

Dziś Wagi będą miały dużo spotkań. Będziecie prowadzić liczne rozmowy ze znajomymi i nieznajomymi. Twoje słowa będą wywierać wrażenie na rozmówcach. Mów wszystko to, co czujesz, nie przygotowując się zawczasu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 29.07.2013

W połowie dnia może Tobą owładnąć uczucie nudy. Zacznie Ci się wydawać, że na próżno tracisz czas na relacje z ukochanym albo na organizację jakiejś imprezy. Uwierz, że to tylko czasowy spadek formy. Musisz jedynie odpocząć.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 29.07.2013

Koniecznie porozmawiaj dziś z ukochaną osobą. Jeżeli jesteś singlem, powinieneś wdać się w dyskusje z przedstawicielami płci przeciwnej. Masz okazję ostro zmienić swoje życie osobiste na lepsze.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 29.07.2013

Dziś Koziorożce powinny czytać wszystko, co im wpadnie do ręki. Gazety, ulotki, wiadomości, czasopisma itd. Niespodziewanie możesz odnaleźć potrzebną informację, którą będziesz mógł wykorzystać do rozwiązania ważnego problemu.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 29.07.2013

Wodniki mogą się spodziewać przypływu sił witalnych i energii. Poczujesz chęć włączenia się do jakiegoś projektu i natychmiastowego działania. Wybierz konkretny ważny projekt, abyś nie tracił dobrej energii na wiele drobnych nieistotnych spraw.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 29.07.2013

Ryby mają dziś okazję zostać autorytetem dla młodzieży. Twoje doświadczenie będzie interesujące dla otoczenia. Jeśli nie masz nic do ukrycia, podziel się swoją wiedzą, przemyśleniami i pomysłami. Możliwe, że zyskasz nowych partnerów.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 9 sierpnia 2013
    Powodzeniem może się zakończyć zbieranie informacji, korespondencja osobista lub biznesowa, załatwianie dokumentów, opracowanie rejestrów I raportów. Dobrze dziś rozpoczynać no...
  • Horoskop tygodniowy od 9 do 15 września 2013
    W tym tygodniu Merkury zmieni znak. Fakt ten będzie decydująco wpływał na formę naszej komunikacji i przyswajania informacji. Będziemy starali się wprowadzać harmonię w słowa...
  • Horoskop tygodniowy od 23 do 29 grudnia 2013
    Święta sprawią, że wielu z nas zacznie się zastanawiać nad minionym rokiem. Okaże się, że wielu z nas chciałoby się pogodzić z osobami z przeszłości, ale nie tylko - przede wszys...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook