708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Tygodniowy horoskop miłosny od 29 lipca do 4 sierpnia 2013

Tydzień upłynie pod znakiem miłości, bliskości seksualnej i intensywnego przyciągania między ludźmi, u podstaw takiej miłości będą ostrożność, troska i czystość relacji, a nie niekontrolowana żądza.

Udany czas dla wszystkich tych, którzy z ostrożnością podchodzą do relacji miłosnych, a wnioski na temat nowych znajomości wyciąga dopiero po długiej analizie wszystkich szczegółów. To czas miłości dla par, które troszczą się nawzajem, pomagają sobie i zachowują swojego rodzaju moralną czystość w relacjach.

Minusem tygodnia – aby udowodnić miłość ukochanej osobie, trzeba zatroszczyć się o nią w drobnych codziennych sprawach. To czas bezinteresownej miłości, miłości ziemskiej, a nie duchowej. Jeśli w chwili nie masz partnerowi nic do zaoferowania w kontekście materialnym lub z jakiegoś powodu nie chcesz, nie potrafisz udowodnić miłość przy pomocy drobnych usług i pomocy, druga strona może nie uwierzyć w Twoje uczucie.
Nawet mało uczuciowe osoby, troszcząc się o partnera zyskują więcej, niż najwięksi romantycy, pozostający głusi na drobne potrzeby ukochanego.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Baranów czeka dużo miłości. Będą zwracać na życie osobiste o wiele więcej uwagi, niż na inne sfery życia. Nawet drobnostki w miłości okażą się znaczące i zapadające w pamięci. W relacjach istotny będzie najdrobniejszy gest, słowo. Zresztą ukochana osoba nie będzie szczędzić uczuć. To czas wspaniałych, spektakularnych randek, na które nie będzie szkoda ani sił, ani pieniędzy. W waszych relacjach z partnerem zapanuje podniosła, świąteczna atmosfera. Baran może zawrzeć nowe znajomości z charakterystycznymi, silnymi osobami. Najlepszym dniem na miłość będzie niedziela. Spodziewaj się niebanalnych wydarzeń.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Byki – najszczęśliwszy znak jeśli chodzi o miłość. Możesz spodziewać się ciepłych, harmonijnych relacji, partner będzie Cię zachwycał i pociągał. Nowo poznane osoby będą piękne, miłe i kochający. Przez cały tydzień możesz liczyć na romantyczne spotkania i radość w relacjach z ukochaną osobą. Samotne Byki, pragnący odnaleźć swoją drugą połówkę będą mieli ku temu okazję. W poniedziałek los daje szansę na luksusowe prezenty, randki w pięknym nietuzinkowym miejscu, niektórzy z Was usłyszą wyznanie, a nawet mogą się zaręczyć. Wtorek i środa – dni zwiększonego pożądania. Od czwartku ważną rolę w związkach odgrywa intymność, seksualna zgodność par będzie idealna.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

W życiu Bliźniąt nie wydarzy się nic nowego. Jeśli masz dobre relacje z ukochaną osobą, nie masz się czego obawiać. Jeśli zaś borykacie się z problemami, niestety nie opuszczą was. Więcej czasu będziesz poświęcać na sprawy inne, niż miłość i związki. Masz jednak możliwość ulepszyć relacje w rodzinie, nie tylko z partnerem, ale i z innymi domownikami. Teraz warto przedstawić swoją druga połówkę rodzicom. Jeśli jesteś samotny, zaproś gości, wśród nich może się znaleźć ktoś, z kim się zwiążesz. Od poniedziałku jest szansa na spotkanie osoby dla poważnej relacji.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Raki mają szansę na poważne związki. W relacjach z partnerem mało romantyzmu i lekkości, ale za to są to trwałe związki, w których na pierwszy plan wysuwa się dążenie do stabilności i odpowiedzialność. Wydarzenia tego tygodnia nie ubarwią uczuć, ale wzmocnią wasze stosunki. Trudności mogą się pojawić u Raków, posiadających rodziny. W poniedziałek może się wydarzyć wielka awantura. We wtorek i środę warto sięgnąć po wsparcie kogoś z rodziny lub znajomych, aby na drodze mediacji pomogli rozwiązać problem. Jeśli tego nie zrobisz i postanowisz samodzielnie ratować sytuację, może się okazać, że Twój niedoszły mediator będzie wspierał nie Ciebie, ale partnera w jego dążeniach zerwania relacji. W niedzielę możliwe powtórzenie konfliktu.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Lew będzie miał wielkie powodzenie. Jego siła, radość życia i pozytywne usposobienie zwraca na siebie uwagę otoczenia. Co prawda relacje miłosne będą nieco zaburzone egocentryzmem Lwa, bo ciężko mu będzie iść na kompromis i liczyć się ze zdaniem ukochanej osoby. Dlatego na stabilność w sferze uczuciowej mogą liczyć te Lwy, których druga połówka jest osobą spokojną, ustępliwą, nie zgrywającą lidera. Najbardziej się powiedzie Lwom, posiadającym rodzinę. Jeśli przejmą dowodzenie ich rodzina będzie trwała, mocna. Samotne Lwy mają szansę na odnalezienie drugiej połówki, lecz niestety dla większości z nich uwaga ze strony sympatycznej osoby będzie jedynie środkiem do podwyższenia mniemania o sobie, zwłaszcza w poniedziałek.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Panny przyciągną uwagę przedstawicieli płci przeciwnej. Wzmocni się ich seksualność, urok i powab. Będą ponętne i delikatne. W poniedziałek i niedzielę przyciągną do siebie nie tylko sympatię godnych osób, ale również i uwagę niebezpiecznych osobników, od których lepiej trzymać się z daleka. Jeśli Panna jest w szczęśliwym związku, znajdą się osoby, które będą chcieli to szczęście zburzyć. Lepiej przełożyć wszelkie spotkania i znajomości na później, a zająć się swoim wyglądem zewnętrznym. Zabiegi na ciało i twarz teraz przyniosą nadspodziewane rezultaty, zwłaszcza w poniedziałek. Najlepsze dni na miłość – wtorek i środa.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 29 do 4 sierpnia 2013 roku

Pierwsza połowa tygodnia Wag doskonale nadaje się na potajemne romanse. Dotyczy to nie tylko znajomości, ukrywanej przed otoczeniem, ale również oficjalnych relacji ze współmałżonkiem. Warto zabrać ukochaną osobę za miasto albo i za granicę i ukryć się przed wścibskim wzrokiem znajomych i sąsiadów. Od środy do piątku istnieje ryzyko kłótni. Partner jest nastrojony bojowo, potrzebuje całkowitej swobody. Wystarczy, że poczuje ze strony Wagi nacisk, może się zamknąć w sobie i odpowiedzieć agresją. Najlepszy dzień na miłość – niedziela. Czas na przygody i romantyzm, niespodzianka ze strony partnera, jeśli w niedzielę Waga bierze ślub – czekają ją miłe niespodzianki. .

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Skorpionom gwiazdy pomagają w miłości. Zakochanie i szczerość partnera sprawia, że Skorpion jest silniejszy i pewniejszy, a jego odpowiedzialne zachowanie z kolei pomaga partnerowi o nic się nie martwić i dawać miłość. Na początku tygodnia partner będzie zmienny i marudny, co może wywołać niezadowolenie i drażliwość Skorpionów. Musisz wysilić się na wyrozumiałość. Partner wcale nie musi czuć się komfortowo w pewnych sytuacjach. Zaplanujcie romantyczne spotkania tylko we dwoje. Najlepszy czas na miłość, randki i znajomości – weekend.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

W połowie tygodnia Strzelce będą wystawieni na próbę. Ich relacji z ukochaną osobą będzie groził rozpad. Partner może próbować udowodnić Strzelcowi, że nic ich nie łączy. A może będzie postępował w imię własnych korzyści i narazi Strzelca na starty. Nowa znajomość okaże się niebezpieczna. Najlepiej odłożyć sprawy osobiste na inny czas. Niedziela będzie sprzyjać randkom, spotkaniom, znajomościom. Co prawda stabilność tego dnia jest minimalna, dlatego nie podejmuj z druga połówką poważnych tematów.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Koziorożcom nie będzie łatwo. Z jednej strony partner może dać dużo szczęścia, gdyż ma o wiele więcej możliwości, aby osiągnąć sukces dla nich obojga. Jest on hojny, energiczny, łatwo zdobywa uznanie. I wszystko by było piękne: tydzień nadaje się doskonale do wstąpienia w związek małżeński i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw, jakie ofiaruje Koziorożcowi partner. Ale Koziorożec jest za bardzo władczy i przyzwyczajony do kontrolowania wszystkiego. Siła partnera okaże się dla niego stresująca. Dlatego na początku i pod koniec tygodnia możliwe kłótnie, mimo iż sytuacja będzie skłaniać Koziorożca, aby odpuścił. Najlepsze dni na nowe znajomości i romantyczne spotkania – od poniedziałku do środy.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Partnerskie relacje Wodników teraz przesłonią wszystkie inne dziedziny życia. Stosunki z ukochanym będą doskonałe, pod warunkiem, że Wodnik nie będzie przejawiał cech lidera w związku. Teraz to Twój partner musi być silniejszy i bardziej zauważalny, ale poprawnie budując relacje w związku wszystko będzie pracowało na korzyść Wodnika. Zycie osobiste Wodników będzie na widoku. Wiele z was weźmie piękny, spektakularny ślub. Wodniki, posiadający rodzinę, mogą spodziewać się zainteresowania ze strony otoczenia, wywołany sukcesem współmałżonka. Niedziela – najlepszy dzień na ślub.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Ryby będą mieli pełen sprzeczności poniedziałek. Z jednej piękne spotkanie, hojny i wielkoduszny partner. Nowe znajomości z wartościowymi ludźmi. Niektóre Ryby mogą spodziewać się oświadczyn. Z drugiej zaś strony w poniedziałek może być dużo napięcia między partnerami, które może doprowadzić do kłótni. Nowi znajomi mogą się okazać agresywnymi ludźmi. Od środy do piątku konflikty w związku są prawie nieuniknione. Ryby raczej nie będą szli na ustępstwa, co nie wróży niczego dobrego dla ich relacji. W sobotę na szczęście problemy odejdą w zapomnienie, w związku zagości radość. W niedzielę z różnych przyczyn może nie dojść do zaręczyn albo do zawarcia korzystnej ciekawej znajomości.

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook