708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 29 lipca do 4 sierpnia 2013

Tygodniowy horoskop

Główną planetą tygodnia jest Słońce, które podaruje wszystkim dużo siły i twórczej energii. Każdy z nas mocno poczuje swoją indywidualność.

To dobry tydzień na to, aby zrozumieć swoje prawdziwe pragnienia i odkryć talenty. Okoliczności sprzyjają wypoczynkowi, zabawie, rozrywce. Przed nami dużo wyjść do restauracji, nocne kluby, koncerty, dużo podróży i aktywnego wypoczynku z radosnym towarzystwem.Wenus, mimo iż słaba, jednak przyniesie szczęście w miłości i wzmocni seksualny pociąg między kochankami. Pozostając w znaku Panny, Wenus niesie ze sobą mądrą, czystą miłość i harmoniczny, ale nie namiętny seks. Natomiast Mars może sprowadzić na nas kłótnie w postaci histerii. Na dodatek zwiększa ryzyko wystąpienia urazów, zwłaszcza w wodzie i w sztukach walki.

W weekend wzmocni się wpływ Księżyca. Będziemy tęsknić za domem i spokojnym wypoczynkiem we „własnym kącie”. Zamiast hucznych wyjść, wybierzemy towarzystwo wąskiego grona domowników. Zachowanie będzie bardziej zależeć od nas samych, zwiększy się marudzenie i uczuciowość.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Barany muszą być ostrożni. W poniedziałek możliwe urazy lub kłótnie w rodzinie, natomiast od środy do piątku interesy Barana będą przeciwstawne do interesów całej rodziny. Może się zdarzyć, że sprawy domowe nie pozwolą Baranowi poczuć wolność, co w rezultacie doprowadzi do głupiego wybryku z ich strony. Lecz tak naprawdę trudny będzie tylko początek tygodnia. Od czwartku w rozwiązaniu domowych problemów pomoże Baranowi sympatyczna osoba, nie wstydź się poprosić o pomoc. Niedziela przyniesie szansę na odpoczynek taki, jaki Baran sobie wymarzy.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Dla Byków to będzie tydzień odpoczynku i miłości. Sukcesem zakończą się wszystkie twórcze projekty, w których istotny jest nie efekt końcowy, ale sam udział w nich i radość, którą człowiek czerpie z ich realizacji. To właśnie w wypoczynku, miłości i twórczych projektach Byk rozwinie najlepsze strony swojej natury. Poniedziałek niesie ze sobą szansę na doskonały odpoczynek i nadaje się do podróży za granicę. Niektórym powiedzie się w grach losowych. Byki otrzymają wartościowy prezent lub pozwolą sobie na zakup drogiej rzeczy. Wtorek i środa – dni fatalnych namiętności i takich samych spotkań. Od czwartku udane będą sprawy miłosne, twórcze pomysły i aktywny odpoczynek.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Bliźnięta będą mieli dużo spotkań, podróży, spacerów, wiadomości i zamieszania. Najciekawsze wydarzenia będą dotyczyć tego, co Was otacza. Mogą to być wiadomości, ciekawe spotkanie lub niesamowita podróż. Przy czym nie powinniście zapominać o swoich sprawach, zwłaszcza zawodowych. Porządkując swoje finanse, mądrze zarządzając wpłatami i analizując ogólna sytuację pieniężną, Bliźnięta pokażą najsilniejsze cechy swojej osobowości. W pierwszej połowie tygodnia niektórzy przedstawiciele tego znaku będą oderwani od zwyczajowego towarzystwa. W czwartek i piątek będą marudni, ale wzmocni się ich intuicja. Poświęć sobotę na przygotowania do podróży, wielu z was w niedzielę wyruszy w niespodziewaną podróż lub spacer z przyjaciółmi.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Raki powinny w poniedziałek za wszelką cenę unikać kłótni. Tam, gdzie Rak tylko się złości, jego rozmówca może przejawić agresję i zaszkodzić Rakowi, nawet fizycznie. Unikaj kłótni, bójek, trzymaj się z daleka od podejrzanych zbiorowisk. Rak może poczuć nadmiar energii. Musisz być ostrożny, korzystając z niej, nawet w sporcie lub pracy fizycznej. Prawdziwa bronią Raka będzie nie jego siła, ale umiejętność wykorzystywać swój autorytet. A jeśli Rak postąpi dostojnie i sprawiedliwie, to obok znajda się ludzie, na których wsparcie będzie mógł liczyć. Od środy do piątku agresja Raków może być skierowana na przełożonych. Zamiast niebezpiecznych kłótni, spędź czas na miłych spotkaniach w kręgu znajomych.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Lwy osiągną szczyt fizycznej i duchowej siły. Będą tryskać zdrowiem, energią i zadowoleniem z życia. Będą w centrum uwagi, wszyscy zauważą ich twórczy i cudowny charakter. Nikomu nie uda się Lwa przyćmić, jest w nim teraz duma, poczucie własnej wartości, a nawet szczypta egoizmu, dzięki któremu Lew nie zapomnie ani na chwilę o swoich interesach i celach. Najlepszym dniem będzie niedziela. W niedzielę czeka Lwów niespodzianka, wiadomość, szansa na pokazanie się.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Panny powinny się zająć wyglądem zewnętrznym, aby być jeszcze piękniejszymi niż są. Charakter Panien będzie teraz przejawiał się miękko i pięknie. Musisz rozwijać w sobie delikatność, estetykę i umiejętność kochania. Panny rzadko pozwalają sobie na cieszenie się z drobiazgów: teraz nie tylko możesz to zrobić bezkarnie, ale wprost musisz. W poniedziałek możesz spodziewać się prezentów, wsparcia przyjaciół, powodzenia. Wtorek i środa to dni na ulepszenie swojego wyglądu. Od czwartku na wygląd zewnętrzny Panien wpłynie ich życie osobiste. Najlepiej, jeśli poświęcisz czas na pielęgnacje urody, korzystając z pomocy przyjaciół.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 29 do 4 sierpnia 2013 roku

Dzięki przyjaciołom Wagi mogą liczyć na ważne i dobre wydarzenia w swoim życiu. Tydzień niesie ze sobą wiele radości i miłych chwil, w niedzielę spełnią się marzenia. Tego dnia możesz liczyć na niespodziankę od przyjaciół, możesz też spotkać nowego przyjaciela. W innych sprawach lepiej działaj nie afiszując się, cichaczem. Poniedziałek nadaje się do odpoczynku w miejscu niedostępnym dla „zwykłych śmiertelników”, gdzie będziesz mógł trafić dzięki swojej pozycji lub pomocy wpływowej osoby. We wtorek i środę dobrze rozwiążą się problemy związane z emigracją. Od czwartku dużo pracy, co pozwoli na odseparowanie się od harmidru i skupienie się w ciszy i spokoju na swoich sprawach. Biznes będzie się rozwijał, wiele Wag wyjedzie na urlop ze świadomością, że pozostawiają dobrze prosperującą, nie wymagającą ingerencji firmę.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Najważniejsze wydarzenia tygodnia Skorpionów będą związane z ich statusem społecznym. Dla większości z nich to kariera i biznes, ale i rozwój relacji z przełożonymi. Dla młodych Skorpionów to czas walki o swoje racje, także w kontaktach z rodzicami. Skorpion teraz musi dużo pracować i odmawiać sobie przyjemności. Wszystko po to, aby osiągnąć sukces w twórczości, sporcie, hobby, które jest treścią życia Skorpionów. W poniedziałek i niedzielę napotkasz na trudności w relacjach międzyludzkich. W poniedziałek także lepiej nie mieć do czynienia z transportem. Wtorek i środa przyniosą korzyść w zakupach samochodu na kredyt. Te dni również wpłyną korzystnie na zmianę na lepsze w stosunkach ze znajomymi i sąsiadami.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Wszystko będzie się toczyć dookoła spraw, które Strzelców zawsze ciekawiły, w których byliście i jesteście bardzo dobrzy. Rozwiną się Twoje perspektywy. Wiele z Was będzie prowadziło ożywioną korespondencję z ludźmi, mieszkającymi daleko. Niektórzy wyjadą za granicę, a część Strzelców zajmie się wykształceniem, nauką języków obcych, filozofią, ezoteryką. Spektakularne okażą się prace społeczne i zajmowanie się polityką. Z powodzeniem zakończą się sądowe sprawy. W poniedziałek spodziewaj się pomocy w pozyskaniu sponsora, kredytu, znalezieniu potrzebnych osób.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Koziorożce skupią się na tym, jakie korzyści mogą mieć od otoczenia i jak tym wszystkim najlepiej zarządzać. Dookoła będzie dużo wpływowych osób. Jedni skłonni wspomóc finansowo, inni wiedzą i doświadczeniem, jeszcze inni kontaktami. Cały tydzień doskonały do spotkań z przyjaciółmi i wspólnego podróżowania. Poniedziałek odsłoni najlepsze perspektywy, ale również będzie trudnym dniem pod kątem znalezienia wspólnego języka. Zwiększy się ryzyko wystąpienia konfliktów. We wtorek i środę Koziorożce spotkają osoby, które zapałają do nich sympatią i okażą wielką pomoc. W niedzielę unikaj konfliktów z prawem.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Na Wodników czekają wydarzenia, związane z innymi ludźmi. Dotyczy to przede wszystkim partnerstwa w życiu zawodowym jak i osobistym. Czekają na was kontrakty biznesowe albo zawarcie związków małżeńskich. Decyzje partnerów będą decydujące. We wszystkich sprawach należy być ostrożnym i przygotowanym na to, że może pojawić się osoba trzecia, czyja siła przebicia będzie większa niż u Wodników. Jeśli Wodnik będzie otoczony dobrymi ludźmi, to będą oni działać na jego korzyść. Od środy do piątku trzeba być ostrożnym w podróżach, nie tylko za kierownicą, ale i na przejściach dla pieszych. Pojawi się ryzyko kłótni z sąsiadami. Niedziela może przynieść ciekawą podróż. To dobry dzień na ślub.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 29 lipca do 4 sierpnia 2013 roku

Ryby będą dużo pracować. Nie wpłynie to negatywnie na ich samopoczucie. Będzie to praca prestiżowa, na którą otoczenie zwróci swoją uwagę. Jeśli Ryby nie pracują, to będą zajęte innymi obowiązkami, np. domowymi, albo skupią się na twórczości. W tym tygodniu warto zająć się zakupami sprzętu gospodarstwa domowego lub zatrudniać osoby do pracy w domu. Najlepiej robić to w niedzielę. Oprócz tego Ryby powinny się w tym tygodniu skupić na kontaktach z obcokrajowcami, na nauce, na pracy społecznej i politycznej, oswajaniu wiedzy ezoterycznej lub filozoficznej, albo na poszukiwaniach sprzymierzeńców i nauczycieli.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 10 września 2013
    Dziś Księżyc w znaku Skorpiona będzie dalej dostarczał nam wszystkim głębokich przeżyć wewnętrznych. Sytuacja ta nie będzie dla każdego znaku komfortowa tym bardziej, że Mars w...
  • Horoskop na 16 grudnia 2013
    Nadchodzący tydzień będzie wymagał dużego skupienia i umiejętności lawirowania w gąszczu codziennych obowiązków. Przy dobrych chęciach z pewnością ze wszystkim dasz sobie radę....
  • Horoskop na 24 grudnia 2013
    Dzisiaj czeka cię szczególny dzień. Czy lubisz święta, czy raczej od nich uciekasz, nie da się nie zauważyć tej dobrej atmosfery. Postaraj się jedynie, żeby podtrzymać w sercu ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook