708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jak być szczęśliwym? Autor: ,

Zadziwiająca siła mantry

Czy wiesz, że dźwięki odgrywają szczególną rolę w naszym życiu, a nawet mają na nie pewien wpływ. Być może nawet większy, niż przypuszczasz.

Czym jest mantra?

Istnieją określone kombinacje dźwięków, które w przestrzeni tworzą wibracje. Ich wpływ na psychiczne i fizyczne zdrowie ludzkie bywa nieoceniony. Przy pomocy wibracji dźwiękowych można skorygować praktycznie każdą sytuację. Siła dźwięku ma zadziwiający wpływ na nasz organizm. Unikalne kombinacje dźwięków, zwane mantrą, dotarły do nas z dalekiego Tybetu. Tamtejsi mędrcy wiedzieli jak chronić energię za pomocą właśnie mantr. Czym zatem dokładnie jest ta mantra? Określona kombinacja dźwiękowa, której powtarzanie wpływa w odpowiedni sposób na naszą psychikę. Istnieje oczywiście wiele mantr, z których każda posiada własne właściwości, rytm. Wypowiadając określone dźwięki, ciało odbiera je na pewnej częstotliwości. Połączenie dźwięków, częstotliwości i rytmu mantry prowadzi do zmian stanu świadomości.

Siła mantry

Powtarzając mantrę odtwarzamy wibracje „nieskończoności”, znajdujące się poza czasem i przestrzenią. Mantra oddaje te wibracje w słowie. Na początku robimy to świadomie, na głos, potem powtarzając w myślach. Później, jeśli rytm jest poprawny, a osoba wystarczająco skupiona, powtórzenia następują samoistnie.  Przy tym wszystkim następuje swego rodzaju bezgłos, milknie nasze ego. Osiągając doskonałość w praktyce mantr, człowiek potrafi wyłonić z niej współczucie, radość, uzdrowienie i każdy inny stan.

Przykład mantry

Każdy z nas może wypróbować ogromną siłę mantr. Nie jest to ani skomplikowane, ani niebezpieczne. Podczas wypowiadania dźwięków koncentruj się na swoim pragnieniu, marzeniu, celu, to wzmocni pozytywny efekt. Na przykład, jeśli chcesz się wzbogacić, a także pragniesz spełnienia Twoich wszystkich marzeń wypowiedz mantrę: „Om lakszmi wigan szri kamala dcharigan cwacha”. Przy czym należy powtórzyć tę dziwną frazę kilkakrotnie. Najlepsza ilość powtórzeń: 3-9-18-27.

 

Aby otrzymać błogosławienie niebios dla wszystkich rozpoczętych spraw, w miłości, szczęściu i dobrobycie, powtarzaj tak: „Mangalam disztu me machieszwarich”.

Natomiast chcąc oczyścić karmę, osiągnąć sukces i ochronić siebie od różnych chorób – „Om bchur bchuwach swacha tat switur varieniam bchargo dewasja dchimachi oj nach praczodajat”.

 

Nie należy jednak zapominać, że najlepiej, aby mantra była dobrana specjalnie dla twoich potrzeb. Zazwyczaj każda powinna zawierać od 5 do 10 kombinacji, z którymi pracuje się około 30 dni. Efekt takiej pracy jest widoczny już po kilku dnach. Spróbuj sam!

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook