708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 28 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Intensywny dzień pod względem przepływu informacji z różnych źródeł. Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na istotne pytanie, słuchaj tego, co mówią rozmówcy, czytaj prasę, oglądaj telewizję i przeglądaj portale internetowe. Jeżeli jesteś pewien, że masz cos światu do zakomunikowania ważnego, podziel się tym z otoczeniem.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 28.07.2013

Będziesz pewny swoich racji. Jednak tak naprawdę powtarzasz ten sam błąd, który ciągnie się za Tobą z przeszłości. Ten błąd stoi na przeszkodzie do osiągnięcia Twojego celu. Jeżeli uda Ci się ten błąd odnaleźć, wszystko zmieni się na lepsze.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 28.07.2013

Twoje otoczenia, w tym najbliżsi, postanowią sprawdzić twoja cierpliwość. Przygotuj się na to, że nie wszystko będzie dziś różowe. Ciągle będziesz poddawany prowokacjom i konfliktom, a także krytyce Twoich działań. Jeśli dasz radę i wytrzymasz, los z pewnością Cię wynagrodzi.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 28.07.2013

To, co dziś usłyszysz od bliskiej osoby, może Cię nie tylko dotknąć i urazić, ale i zszokować. Nie odpowiadaj od razu. Lepiej przemyśl to, co powiedział Ci rozmówca. Możliwe, że w tych słowach jest nie tylko dużo prawdy, ale również klucz do realizacji Twojego marzenia.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 28.07.2013

Romantyzm będzie Cię dziś prześladował na każdym kroku. Wyjdź naprzeciw uczuciom, jakie szykują Ci gwiazdy. Twoja intuicja podpowie w jakim kierunku iść do swojego szczęścia. Najważniejsze, aby sprawy materialne nie przesłoniły sfery emocjonalnej.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 28.07.2013

Stoisz na progu wielkich zmian. Możliwe, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, że od dzisiejszych Twoich działań zależy sukces lub porażka w przyszłości. A tak właśnie jest, dlatego nie informując nikogo o swoich postanowieniach, wylej fundament przyszłych zwycięstw.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 28.07.2013

Samotność jest bardzo wskazana na dziś. Lepiej będzie, jeśli zostaniesz w domu, przekładając na inny termin wypad do znajomych czy na imprezę. Jeśli chcesz, aby Twoje życie rozbłysło barwami, a w duszy królowała harmonia i szczęście, pobądź teraz sama na sam ze sobą.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 28.07.2013

Spotkana dziś osoba, będzie posiadaczem takich cech, jakie Ci się najbardziej podobają. Może to doprowadzić do wielkiego zainteresowania tym człowiekiem. Wiedz, że długich relacji z nim nie będzie. Ot tak, łyk gorącej herbaty w środku zimnej nocy.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 28.07.2013

Twoje relacje z bliską Ci osobą mogą przebiegać w harmonii i szczęściu, jednak los nie będzie dla Was zbyt łaskawy. Będziesz musiał trochę się wysilić, aby „czarny kot” nie przebiegł między Wami.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 28.07.2013

Twoja rola na dziś top rozjemca lub mentor. Nawet osoby z dużym doświadczeniem będą potrzebować Twojej rady. Prawdopodobnie intuicyjnie te osoby czują, że Twoje nietuzinkowe podejście do pewnych spraw pomoże w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 28.07.2013

Tajemnica, którą dziś poznasz, może przyprawić o zawrót głowy, bo będzie dotyczyć sprawy, którą nosisz w sobie dłuższy czas. Twoim zadaniem dziś jest wykorzystać sekret w dobrych celach, nie zdradzając nikomu skąd posiadasz taką informację.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 28.07.2013

Jeżeli uda Ci się dziś porozmawiać na nieformalnym spotkaniu z przełożonymi, urzędnikami lub innymi ważnymi osobistościami, to możesz rozwiązać na swoją korzyść dręczący Cię problem.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 28.07.2013

Dokładność w działaniu, klarowność w myśleniu pomogą uniknąć nieprzyjemności. Najważniejsze to trzymać emocje na wodzy, inaczej wszystko na marne i szczęście, które już jest w zasięgu Twojej ręki może się od Ciebie oddalić.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 10 sierpnia 2013
    Nie czas teraz na eksperymenty, wdrożenie nowych metod, ani na zmianę wyglądu czy zachowania. Postaraj się korzystać ze sprawdzonych środków, unikaj nieznanych miejsc i nieokre...
  • Horoskop na 30 września 2013
    Nic tak nas nie denerwuje jak nerwowe dzwonienie budzika. Szczególnie w poniedziałki. Wstań wcześniej, zrób kawę, posiedź chwilkę, dasz sobie czas na porządne rozbudzenie. Tym ...
  • Co robić, gdy Twój mąż jest synusiem mamusi?
    Znalazłaś mężczyznę swojego życia – posłuszny, dobry, troskliwy. Lecz okazuje się, że jest taki nie tylko w stosunku do Ciebie, ale i do swojej mamy. Po awanturach nie idzie sz...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook