708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 27 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Doskonała atmosfera do wszelakich zmian: fryzura, image, nawyki, przemeblowania. Aby jednak osiągnąć najlepszy efekt, należy wyzbyć się czegoś, co już utraciło na aktualności, świeżości. Wyrzuć te przedmioty, których nie używasz, nie zagracaj przestrzeni wokół, zrób miejsce na nowe w swoim życiu.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 27.07.2013

Sprawy domowe będą wymagały Twojego aktywnego udziału. Nie możesz zatem liczyć na wypoczynek w domowym zaciszu z ulubioną książką. Ma to swoje jednak plusy. Zajmiesz się urządzaniem swojego gniazdka.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 27.07.2013

Możesz mieć dziś okazję, aby zademonstrować swoje poczucie humoru i zaradność. Prawdopodobnie w towarzystwie zaprzyjaźnionych osób pokażesz swoje zdolności, o których wiele nie wiedziało. Czeka Cię sukces.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 27.07.2013

Możesz z powodzeniem zająć się rozwijaniem swojego intelektu, zaliczyć testy psychologiczne. Na dobre wyjdą również praktyki ezoteryczne. Możliwe, że przed Tobą otworzy się nowa prawda.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 27.07.2013

Bądź ostrożny z osobami, które proponują szybki zysk i wielkie bogactwo. Jeżeli zdecydujesz się w coś zainwestować, to kup coś, co Ci się przyda, ale zrób to w sklepie. Nowy zakup przyniesie więcej pożytku, niż wątpliwa inwestycja.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 27.07.2013

Poznasz dziś kogoś, kto ma podobne zainteresowania. Wspólne rozmowy przypadną Ci do gustu, dzięki nim możesz poznać cos dla siebie nowego. Ty również nie pozostaniesz dłużny i podzielisz się informacją, jakiej poszukiwał Twój rozmówca. To będzie owocna relacja.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 27.07.2013

Zapomnij o swoich ambicjach i nieco zmniejsz krytyczne podejście do innych, wówczas Twoje życie osobiste nabierze rumieńców. Są wielkie szanse na to, że właśnie dziś usłyszysz długo oczekiwane wyznanie lub spotkasz nowego wielbiciela.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 27.07.2013

Rola nauczyciela i mędrca dziś nie jest dla Ciebie. Wszystkie Twoje próby udowodnienia komuś racji zakończa się fiaskiem. Możesz nawet zostać wyśmiany. Natomiast z powodzeniem możesz się uczyć od innych.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 27.07.2013

Dziś dobry dzień na zakupy do domu, ale pod warunkiem, że cena nie będzie wygórowana. Najważniejsze, aby zakup się Tobie spodobał, wówczas może pełnić funkcje talizmanu i przyciągnie do domu sukces. Przekonaj do tego swoich domowników.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 27.07.2013

Nie marnuj dnia na siedzenie w domu. W przeciwnym wypadku możesz nie otrzymać niespodzianki, jaki szykuje Ci los. Pospaceruj znajomymi uliczkami miasta, odwiedź stare kąty. Bądź gotów na spotkanie z czymś pięknym i zadziwiającym.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 27.07.2013

Zaskoczy Cię dziś pewna wiadomość. Do tego stopnia, że nie będziesz wiedział, jak masz na nie zareagować. Pamiętaj, nie jesteś sam. Zwróć się po radę do znajomych i rodziny.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 27.07.2013

Precz z lenistwem, wyjdź z domu, odwiedź jakąś imprezę masową, a wówczas będziesz mógł podnieść swój poziom duchowości. Wskazane przeglądy filmowe, wyjście do teatru albo na wystawę. Najlepiej z przyjaciółmi, abyś mógł z kimś omówić to, co zobaczysz.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 27.07.2013

Możesz nagle otrzymać sporą sumę pieniędzy. Postaraj się filozoficznie podejść do tego prezentu od losu. Pomyśl o swoich pozytywnych cechach, które będziesz mógł rozwijać w przyszłości.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 22 lipca 2013
    Nadchodzi dużo informacji, nie wszystkie co prawda będą miłe, ale wszystkie można będzie wykorzystać dla własnych celów. Najważniejsze, aby nie przegapić czegoś istotnego, co m...
  • Horoskop na 27 sierpnia 2013
    Energia dzisiejszego dnia sprzyjać będzie dalej ziemskim sprawom. Będziemy starali się wprowadzić ład i porządek w dziedziny życia, w których ostatnio zapanował chaos. Księżyc ...
  • Szczęśliwy portfel
    Zauważyłeś kiedyś, że nawet przy dość dobrych zarobkach, pieniądze rozchodzą się w mgnieniu oka? Możliwe, że winny jest temu… twój portfel. Pieniądze są bardzo marudne, w j...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook