708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 26 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Żarty, aktywne relacje, humor, rozrywka – to najważniejsze składowe dzisiejszego dnia. Okoliczności sprawią, że wiele czasu poświęcisz na rozmowy z przyjaciółmi na tematy zawodowe lub o sprawach codziennych. Uważnie słuchaj, co kto ma Ci do powiedzenia, bo może się okazać, że dowiesz się czegoś, co Ci się bardzo przyda w podjęciu ważnej decyzji.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 26.07.2013

O dziwo, im mniej się będziesz skupiał na sprawach do załatwienia, tym więcej pozałatwiasz. Rzecz w tym, że sprawy nabrały już rozpędu. Możesz jedynie płynąć z prądem.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 26.07.2013

Dziś dobry dzień na spotkania i relacje z rodziną i przyjaciółmi. Zaproś znajomych na kolację, zorganizuj wspólne wyjście. Postaraj się nie myśleć o problemach zawodowych i całkowicie przełącz się na energetykę domu i na ciepłe relacje.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 26.07.2013

Jeżeli już dziś nie zastosujesz działań profilaktycznych, Twoje życie osobiste może zacząć szwankować. Postaraj się pomówić z ukochanym, rozwiać jego wątpliwości. Dobry dzień na nowe znajomości.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 26.07.2013

Nie planuj długiej podróży, gdyż może się okazać męcząca i nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Zminimalizuj przemieszczanie się w przestrzeni, a zyskasz stabilność i sukces w sprawach finansowych.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 26.07.2013

Nie eksperymentuj w sprawach miłosnych. Każda zmiana taktyki w tej sferze może zakończyć się konfliktem z bliską osobą. Musisz dążyć do stabilności, wykorzystywać sprawdzone sposoby, aby utrzymywać relacje na tym samym poziomie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 26.07.2013

Ryzykowne operacje finansowe mogą zakończyć się fiaskiem. Stracisz dużą sumę pieniędzy, a także sprowokujesz niepotrzebne dyskusje na swój temat. Ryzyko choć i jest czasem mile widziane, dziś nie jest dla Ciebie. Natomiast w życiu osobistym sprawy potoczą się całkiem dobrze.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 26.07.2013

Rozmowy biznesowe dziś zakończą się sukcesem. Nawet, jeśli rozmówcy będą mieć istotne argumenty, to Ty przekonasz kontrahentów do swoich racji.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 26.07.2013

Jeżeli zignorujesz niezadowolenie Twojej drugiej połówki, będziesz musiał liczyć się z wybuchem konfliktu. Postaraj się nie doprowadzić do awantury, aby uniknąć długotrwałych nieporozumień.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 26.07.2013

Możesz poczuć rozczarowanie, ktoś nie wywiąże się z danej obietnicy. Tym samym Ty też nie będziesz mógł sprostać oczekiwaniom innych osób, a to może negatywnie wpłynąć na Twój wizerunek. Musisz się jakoś zabezpieczyć.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 26.07.2013

Zaskoczy Cię nieoczekiwany napływ informacji. A już wydawałoby się, że wszystko jest poukładane na swoich miejscach. Jednak sytuacja nagle się zmieni. Musisz się uzbroić w cierpliwość i rozważnie podejmować decyzje.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 26.07.2013

Spokojnie możesz zająć się czymś, co lubisz robić. Sprawy finansowe zostaw z boku. Inaczej ryzykujesz wiele stracić. Jeżeli jednak sytuacja zmusi Cię do rozwiązywania spraw finansowych, zleć to bliskiej, zaufanej osobie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 26.07.2013

Stara miłość dziś da o sobie znać. Możliwe, że również poczujesz przypływ namiętności i spędzisz wieczór we dwoje na romantycznych wspominkach. Jednak przelotne wzloty emocjonalne nie będą miały większego znaczenia, jedynie podkreślą przepaść, dzielącą Cię z tym, co było kiedyś.

Przeczytaj coś innego

  • Tygodniowy horoskop miłosny od 5 do 11 sierpnia 2013
    W miłości są cały czas niezmiennie istotne nieśpieszne decyzje, przyglądanie się partnerowi, analiza jego charakteru, krytyczny stosunek do nowych znajomości. To czas, w którym...
  • Horoskop tygodniowy od 7 do 13 października
    W tym tygodniu możemy pozwolić sobie na odpoczynek, jednak zdecydowanie lepiej wyjdziemy na tym, jeśli na laurach nie spoczniemy, a wręcz przeciwnie - będziemy działać, poniewa...
  • Horoskop na 28 listopada 2013
    Wielkimi krokami zbliża się koniec pracującego tygodnia. Ale ty nie licz na to, że już dzisiaj będziesz mógł odpocząć. Lepiej to co masz zrobić jutro zrób dzisiaj, żeby móc zac...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook