708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 25 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Dzień, by rozwiązać wszelkie sprawy materialne. Najważniejsze – prawidłowo zarządzić swoimi rezerwami finansowymi, obliczyć możliwe wpływy pieniężne, przemyśleć wydatki, zaplanować w budżecie środki na nieprzewidziane cele. Wszystko to dotyczy spraw zawodowych, ale i rodzinnych. Musisz dążyć do tego, aby dokładnie zaplanować swoje operacje finansowe.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 25.07.2013

W przeszłości ktoś mógł Cię skrzywdzić i teraz ten fakt da o sobie znać. Możliwe, że rozczarujesz się jakąś osobą, przestaniesz jej ufać. Nie traktuj wszystkich tak samo. Oceń dobrze sytuację, analizuj, nie generalizuj. I tylko po przeprowadzonej analizie wyciągaj wnioski.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 25.07.2013

Czekają Cię zmiany. Nie będą spektakularne, ale dość istotne dla Ciebie. Jednak wydarzą się wówczas, kiedy sam dla siebie zdecydujesz w jakiej sferze mają zajść. Wystarczy mała ingerencja w wydarzenia, aby ruszyła machina.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 25.07.2013

Dzień będzie wypełniony poezją, romantyzmem i pragnieniem doznań miłosnych. Twój urok działa ze zdwojona mocą, licz się z tym, że ktoś straci dla Ciebie głowę. W takiej sytuacji musisz umiejętnie pokierować miłosną energię.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 25.07.2013

Niewielka podróż wyjdzie Ci na dobre. Postaraj się dziś połączyć przyjemne z pożytecznym. Odwiedź rodzinę, przyjaciół, pojedź do miejsc, które są szczególnie dla Ciebie ważne. Oczyścisz tym samym swoja duszę, nabierzesz sił i pozytywnej energii.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 25.07.2013

Możesz sam sobie zaszkodzić i zamiast zrobić krok na kolejny szczebel kariery, zostać tam gdzie jesteś. Wszystko przez swoją dumę. Jeżeli wyzbędziesz się poczucia krzywdy, masz szansę na wyraźny rozwój zawodowy. Trochę ironii i dystansu do siebie nie zaszkodzi.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 25.07.2013

Teraz możesz liczyć tylko na siebie, nikt inny nie pomoże Ci ani w sferze zawodowej, ani prywatnej. Wszystkie Twoje działania wpłyną na rozwój wydarzeń i pod koniec dnia odczujesz pozytywne rezultaty. Natomiast nikt inny nie powinien mieszać się do Twoich spraw.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 25.07.2013

Waga musi być gotowa do walki. Nie czekaj, aż napłynie na Ciebie lawina wrogich argumentów. Śmiało przystępuj do kontrataku, ale wykorzystuj wyłącznie fakty. Wszystko skończy się dobrze.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 25.07.2013

To czas dla Ciebie. Zajmij się swoim wyglądem, zdrowiem, psychiką. Wszystkie zabiegi teraz przyniosą pozytywny efekt. Wybierz to, czego potrzebujesz najbardziej i ostro rozwijaj tę dziedzinę.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 25.07.2013

To, co kiedyś rozpocząłeś, dziś możesz wreszcie zakończyć. Jednak, musisz wziąć pod uwagę to, że w pewne wydarzenie, które będzie miało miejsce w połowie dnia, pokrzyżuje nieco Twoje plany. Wystarczy jednak, że wprowadzisz nieco zmian do swojego grafiku i wszystko pójdzie jak po maśle.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 25.07.2013

Koziorożce poczują ciągotę do sztuki. Zostawią wszystkie sprawy dnia codziennego i zachłysną się poezją, muzyką lub malarstwem. Wsłuchując się w melodię własnej duszy, idź tam, gdzie poprowadzi Cię Twoja intuicja.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 25.07.2013

Może Ci dziś brakować uwagi ze strony przedstawicieli płci przeciwnej. Poczujesz przygnębienie. Aby nie popaść w depresję, postaraj się spędzać więcej czasu z ludźmi, którzy podniosą Cię na duchu.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 25.07.2013

Nic Cię dziś nie powstrzyma i nie przeszkodzi w drodze do swojego celu. Nawet najgorsze działania wrogów na nic się nie zdadzą. Twoje poczucie humoru zniweluje ich dążenia, a Ty będziesz mógł zrealizować marzenia.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 29 września 2013
    Dzień dla wytrwałych. Zakupy z rodziną nadszarpną twój budżet, lecz obiad z przyjaciółmi będzie miłym akcentem tego dnia. Może nie odpoczniesz, ale towarzystwo dobrze ci zrobi....
  • Horoskop na 14 października 2013
    Układ planet sprzyja rozmowom i wymianie informacji. Jeżeli masz cokolwiek załatwić, to po prostu mów, a zostaniesz zrozumiany. Nawet nostalgiczne panie urzędniczki zza biurka ...
  • Horoskop na 2 stycznia 2014
    Dzisiejszy dzień raczej cię nie zaskoczy swoją energetyką. W jakim humorze wstaniesz, tak będzie kontynuowany, więc prawda jest taka, że najlepiej będzie, gdyby można było wsta...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook