708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 24 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Nie ukrywaj przed znajomymi i przyjaciółmi swoich myśli, pragnień i celów. Pod koniec dnia tak czy inaczej Twoje plany przestaną być tajemnicą. Dzieląc się nimi z otoczeniem, możesz znaleźć nowych sojuszników, partnerów, zainteresować kogoś, czyjego wsparcia potrzebujesz. Każdy Twój pomysł wypowiedziany na głos, nie tylko spotka się ze wsparciem ze strony kolegów, ale będzie o krok bliżej realizacji.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 24.07.2013

Baranom los szykuje niespodziankę w postaci łatwości w realizacji wszystkich zamierzonych planów. Twoje pomysły znajdą się na finiszu. Możesz teraz tylko czekać na zwycięstwo i cieszyć się swoim sukcesem.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 24.07.2013

Będziesz dziś aktywny zawodowo, a Twoja głowa pełna nowych pomysłów. Doskonały czas na poszukiwanie nowych ludzi, przeprowadzanie spotkań, negocjacji biznesowych, prezentacji. Natomiast w życiu osobistym póki co bez zmian.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 24.07.2013

Możesz wreszcie odpocząć od codziennych spraw i zacząć planować swoją przyszłość. Jeśli zainteresujesz tym bliska osobę, sprawy nabiorą rozpędu, a plany zaczną przybierać bardziej realistyczny charakter. Twoja intuicja da o sobie znać aktywniej niż zazwyczaj.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 24.07.2013

W drugiej części dnia może się wydarzyć coś, co odwróci Twój los w zupełnie innym kierunku. Będziesz pod wrażeniem osoby, która znajdzie się w Twoim pobliżu i poczujesz nieodpartą chęć poznania jej bliżej. Lepiej dzałać za pomocą pośredników.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 24.07.2013

Lwom będzie katastrofalnie nie starczać na wszystko czasu. Wszyscy cos będą do Ciebie chcieli, z jednej strony natłok obowiązków zawodowych, które należy pilnie wykonać, z drugiej – sprawy osobiste będą zawracać Twoje myśli. Musisz pokazać umiejętność balansowania na ostrzu noża.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 24.07.2013

Możliwe, że jesteś ostatnio zbyt ostra w słowach i czynach. Dziś możesz odczuć skutki takiego zachowania. Ktoś może żywić urazę. Jednak będzie szansa na zgodę, przeprosiny i naprawienie sytuacji. Nie przegap tego.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 24.07.2013

Pospiesznie wyciągnięte wnioski i działanie bez zastanowienia mogą skomplikować i tak pogmatwaną sytuację. Wydarzenia będą się rozwijać zupełnie nie tak, jak byś tego chciał. Zatrzymaj się na chwilę i poważnie się zastanów. Nie wykluczone, że popełniłeś gdzieś błąd.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 24.07.2013

Będziesz dziś oceniać zachowanie innych. Miej na uwadze, że Twoje zdanie może być dalekie od ideału, a niewłaściwy osąd może negatywnie wpłynąć na Twoją reputację. Warto posłuchać zdania innych.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 24.07.2013

Finansowa niezależność lub niespodziewany zysk sprawi, że poczujesz pewność siebie i przypływ pozytywnej energii. Nie należy spoczywać na laurach. Wykorzystaj ten czas na rozwój sytuacji materialnej i wzmocnienie pozycji.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 24.07.2013

Nie wykluczone, że Koziorożec napotka trudną sytuację, która skaże go na niepowodzenie. Pamiętaj, piorun nie trafia dwa razy w to samo miejsce. Dlatego masz szansę na ponowne rozwiązanie sprawy. Tym bardziej, że Twój stary przyjaciel jest gotów nieść pomoc.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 24.07.2013

Powinieneś dziś świadomie zrezygnować z niektórych przyjemności na rzecz świętego spokoju lub pomocy innym. Możliwe, że nie miałeś tego w planach, ale dobry uczynek spowoduje, że osiągniesz harmonię ze sobą i ze światem.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 24.07.2013

Możesz napotkać pewien dylemat. Z jednej strony będziesz chciał robić coś, co rozwija Twój potencjał, z drugiej – sytuacja będzie mamić w stronę dóbr materialnych. Jednak nie będziesz mógł liczyć na pomoc innych, musisz radzić sobie sam.

Przeczytaj coś innego

  • Powróż sobie za pomocą wahadełka
    Wahadełko jest jednym z najprostszych i najbardziej niezawodnych narzędzi do wróżenia. Wahadełko pomaga znaleźć odpowiedzi na pytania, związane z karierą, życiem prywatnym, czy...
  • Wróżenie z kart do gry
    Gra w karty wiąże się z licznymi wierzeniami. Mówi się komu nie wiedzie się w kartach, wiedzie się w miłości. Czy karty do gry mogą nam pomóc? Podobno, jeśli komuś nie idzie...
  • Miłosny horoskop na listopad 2013
    Chłód za oknem będzie dawał się nam we znaki, jednak nie stanie na przeszkodzie miłości - nawet jeśli zdaje nam się, że pewne sprawy uczuciowe zostawiliśmy daleko za sobą, teraz ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook