708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 23 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś lepiej nie mówić wszystkiego wprost. Wypowiedziane słowa mogą być źle zrozumiane. Ktoś może się na Ciebie obrazić, ale nie okazać tego. Wskazano więcej dyplomacji, elokwencji, wypowiadaj się alegorycznie i obrazowo. Sens zasłyszanego luzie będą odbierać intuicyjnie, zapominając o najważniejszym. W kontaktach osobistych nie szczędź komplementów.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 23.07.2013

Mimo, iż Barany mają wszystko pod kontrolą, a otoczenie ma do nich szacunek i zaufanie, dziś nie uda się zapanować nad wszystkim. Coś może pójść nie tak, jak byśmy chcieli. Możesz się poczuć rozczarowany. Dlatego musisz dążyć do tego, aby kontrolować tylko to, co jest dla Ciebie najcenniejsze.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 23.07.2013

Nie wykluczone, że Byk zostanie złapany w sieć oszustów. Za Twoimi plecami będzie dziać się coś niedobrego, a Ty tego nie zauważysz. Ktoś z Twoich bliskich otworzy Ci oczy na to, co się dzieje, dzięki czemu unikniesz niepowodzeń.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 23.07.2013

Dobry dzień na załatwianie spraw urzędowych, związanych z wszelkiego rodzaju dokumentami. Sprawy potoczą się szybko i rozwiążą się na Twoja korzyść. Jeżeli jakieś papiery wymagają podpisów i pieczątek, śpiesz się, bo jutro sytuacja może się zmienić.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 23.07.2013

Dziś Rak będzie musiał pracować więcej niż zazwyczaj. Prawdopodobnie cudze obowiązki zwalą Ci się na głowę, a Ty nie będziesz miał możliwości odmowy. Nie będzie łatwo, ale dasz radę i pokażesz wszystkim swój profesjonalizm.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 23.07.2013

Będziesz dziś drażliwy. Postaraj się nie martwić z byle powodu. Nie wyczekuj, aż coś niedobrego się wydarzy. Skup się na tym, co się dzieje tu i teraz, wówczas dostrzeżesz coś ważnego, czego nie zauważałeś dotąd, a co pomoże Ci osiągnąć sukces.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 23.07.2013

Panny powinny się odnaleźć w sytuacji, w której znalazły się nie z własnej woli. Będziesz musiała wykazać się zdecydowaniem i przebiegłością. Agresywny atak nie przyniesie dobrych rezultatów.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 23.07.2013

Rozwiązanie problemów, związanych z dokumentami i papierami wartościowymi – pod znakiem tych spraw upłynie dzisiejszy dzień. Możliwe, że będziesz się o cos sądzić. Nie martw się z tego powodu, sytuacja rozwiąże się na Twoją korzyść. Zakończy się lepiej, niż się spodziewasz.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 23.07.2013

Skorpion będzie miał „ciszę przed burzą”. Lepiej nie podejmować aktywnych działań w żadnej z dziedzin życia. Najlepsze co możesz zrobić, to zebrać informację i siły na decydujące starcie. Wówczas sukces będzie gwarantowany.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 23.07.2013

Znacząco zwiększą się szanse na zmiany w Twoim życiu osobistym. Jeśli się z kimś spotykasz, możesz liczyć na rozwój relacji, a nawet oficjalne deklaracje. Samotni strzelcy mają szanse na znalezienie drugiej połówki.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 23.07.2013

Czeka Cię emocjonalny wzlot. Będziesz bardziej uczuciowy i wrażliwy na słowa otoczenia. Dobrze Ci zrobi kontakt z bliską osobą. Natomiast lepiej unikać kontaktów z kolegami partnerami biznesowymi.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 23.07.2013

Dobry czas na nowe projekty i osiągnięcia. Dążąc do celu po obranej drodze, nie zapomnij zabezpieczyć tego, co zostawiasz z tyłu, aby nic nie pokrzyżowało Twoich planów. Ryzyko może pomóc w szybszym dotarciu do celu.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 23.07.2013

Dziś dobrze zająć się sprawami rodzinnymi, naprawianiem relacji z domownikami, urządzaniem domowego ogniska. To, co teraz zrobisz, zaowocuje w dalszym życiu osobistym i okaże się mocnym fundamentem do dalszych działań.

Przeczytaj coś innego

  • Jak obliczyć zgodność pary po dacie urodzenia
    Dowiedz się jaki portret numerologiczny ma Twój związek. Każdy partner ma swoja własną unikalną liczbę, która odzwierciedla całą istotę waszych relacji. Dowiedz się, w jaki spo...
  • Horoskop na 13 listopada 2013
    Zrób dziś co do ciebie należy i postaraj się tak ułożyć czas, żeby można było spotkać się w miłym gronie. Nawet jeżeli niczego nie planujesz, może okazać się, ze ktoś już o tob...
  • Miłosny horoskop na grudzień 2013
    Grudzień okaże się miesiącem niezwykle znaczącym szczególnie dla osób samotnych - będą teraz miały dużą szansę na odnalezienie miłości swojego życia, o ile tylko odważą się wyraz...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook