708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 22 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Nadchodzi dużo informacji, nie wszystkie co prawda będą miłe, ale wszystkie można będzie wykorzystać dla własnych celów. Najważniejsze, aby nie przegapić czegoś istotnego, co może pomóc rozwiązać zaistniałe problemy i skierować siły na odpowiednie tory. Jeśli uda Ci się odnaleźć to cenne ziarenko w natłoku informacji, będziesz mógł podnieść swój status materialny i naprawić życie osobiste.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 22.07.2013

Słowa uznania, które dziś usłyszysz, będą stanowiły naturalny ciąg dalszy niedawno zawartej znajomości. Zwróć uwagę na to, w jaki sposób ta osoba będzie się do Ciebie zwracać. Teraz możesz „usłyszeć” nie tylko to, co się do Ciebie mówi, ale też to, co ten ktoś zataja.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 22.07.2013

Twoje zadanie na dziś – niwelacja konfliktów, uspokajanie kolegów w pracy, bliskich i przyjaciół. Twoje otoczenie będzie się liczyło z Twoim zdaniem. Próbuj w taki sposób rozwiązać problem, aby i wilk był syty i owca cała.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 22.07.2013

Dziś nie jest dobry dzień na duże zakupy. Nie kupuj nic do domu, zwłaszcza stroń od kredytów. Natomiast jak najbardziej możesz szukać informacji o tych rzeczach, które chciałbyś zakupić. Jeśli teraz zapoznasz się z ofertą, instrukcją obsługi lub opisem danego towaru, w przyszłości dokonasz lepszego wyboru.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 22.07.2013

Korzystnie wpłynie na Ciebie dziś zmiana otoczenia. Spróbuj wyruszyć w podróż, nawet króciutką. Po pierwsze po drodze możesz dowiedzieć się czegoś ważnego, po drugie Twoja energetyka nabierze nowej siły i będziesz gotowy do nowych wyzwań.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 22.07.2013

Będziesz niespokojny i wybuchowy, możliwe konflikty, ostre dyskusje. Oczywiście masz pełne prawo do swojego zdania, opinii, nawet krytyki, ale nie obrażaj przy tym rozmówcy. Inaczej utracisz swój autorytet i znajomość z wartościowymi ludźmi, którzy darzą Cię zaufaniem.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 22.07.2013

Nie wykluczone, że Panny wezmą udział w masowej imprezie, które szykują przyjaciele lub rodzina. Od Panien wymagany jest tylko dobry nastrój. Przygotuj się na nowe znajomości, nie zamykaj się w sobie, podkreśl swoje walory.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 22.07.2013

W duszy Wagi zapłonie twórczy ogień. Ta wena będzie sprzyjać malarzom, muzykom i pisarzom. W życiu codziennym taka twórcza iskra też się może przydać, nie gaś w sobie jej światełka.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 22.07.2013

Nadszedł czas zmian. Wystarczy, że zaczniesz działać w jakimś kierunku, a momentalnie napotkasz osoby, które Cię wesprą dobrą rada lub finansowo. Musisz tylko być pewien swoich decyzji i konsekwentnie dążyć do celu.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 22.07.2013

Nie będzie łatwo w utrzymaniu relacji z partnerami biznesowymi lub bliska osobą. Możesz odnieść wrażenie, że nadajecie na zupełnie innych falach, zupełnie nie rozumiejąc siebie nawzajem .Ważne rozmowy lepiej odłożyć na inny termin.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 22.07.2013

Sukcesem zakończą się sprawy załatwiane w wyższych instancjach. Nawet najbardziej zabiegane osoby udzielą dziś tyle uwagi, ile potrzebujesz i wysłuchają próśb, skarg i zażaleń. Bądź pewny, że Twoje słowa nie pozostaną bez odzewu.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 22.07.2013

Nie napotkasz żadnych przeszkód w pracy i życiu osobistym. Wszystko pójdzie jak po maśle, według wcześniej opracowanego scenariusza. Możesz nawet być lekko znudzony takim obrotem spraw. Delektuj się harmonią i stabilnością.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 22.07.2013

Wydarzenia dzisiejszego dnia popchną Cię do działania. Jakaś sprawa, której nie mogłeś przez dłuższy czas rozwikłać, dziś pójdzie do przodu, a to dzięki Twojej ingerencji. Skorzystaj ze wsparcia wpływowych osób, może Ci się przydać.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 4 stycznia 2014
    Dzisiejszy dzień nie będzie bardzo intensywny. Energie układają się w miarę spokojnie. Postaraj się tylko nie zdenerwować dość naiwnym zachowaniem kogoś bliskiego. Pamiętaj, ni...
  • Czy to ten właściwy?
    Każdy z nas ma taki czas, który doskonale się nadaje na wybudowanie harmonijnych relacji. Jak się zachować, by szczęście nie przeszło nam przed nosem? Co trzeba wiedzieć, aby...
  • Czy zmiana imienia i nazwiska wpływa na nasz los?
    Wydaje mi się, że jest bardzo wiele osób, zastanawiających się nad zmianą imienia czy nazwiska. Czy taka zmiana może wpłynąć na ich życie? Spróbujmy się nad tym zastanowić. ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook