708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Tygodniowy horoskop

Poniedziałkowa Pełnia wpłynie na ludzi, zwiększając naszą impulsywność, nieostrożność ale i odwagę. Sprawy, rozpoczęte przy rosnącym Księżycu teraz osiągną punkt kulminacyjny.

Słońce wchodzi do znaku Raka, nadchodzi czas odpoczynku i rozrywki. Najlepiej będą się rozwijać projekty, związane z twórczością, rozrywką, zabawą, pasją, miłosnymi romansami i relacjami z dziećmi. Wenus przechodzi do znaku Panny.

Najbliższy miesiąc – doskonały czas dla tych, kto chce odpocząć, nie wydając krocie i nie wpadając w wątpliwe romanse.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Barany w pierwszej połowie tygodnia będą otrzymywać wsparcie ze strony otoczenia we wszystkich przedsięwzięciach. Poniedziałek jest dobrym dniem na relacje z rodziną, spotkania z gośćmi, ale mogą wystąpić problemy z dokumentami, związanymi z domem i rodziną. We wtorek i środę wszystko się wyjaśni. Można zapraszać do domu gości, rozwiązywać zawisłości prawne, związane z nieruchomością, a także naprawiać relacje z rodzicami. Twoje działanie zakończy się sukcesem. Możesz spodziewać się miłego przybycia gości z daleka. Jednak w wirze załatwiania spraw, nie zapomnij o odpoczynku. W weekend lepiej zminimalizować aktywność, to będą dni podwyższonego ryzyka wystąpienia urazów i niemiłych spraw, związanych z nieruchomością.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Byki będą spokojniejsi i bardziej pewni siebie. Wyzbędą się pozerstwa i nienaturalnej energetyki. Nie będziesz już się zachowywał jak tyran pan i władca lub rozkapryszone dziecko, co zdarzało Ci się w ostatnich dniach. Jeśli do tej pory zajmowałeś się sprawami domowymi z przymusu, tak teraz znajdziesz czas na swoje pasje i odpoczynek. Nikt nie będzie oczekiwał od Ciebie pomocy ponad tę, którą sam możesz zaproponować. Możesz więc śmiało skorzystać z urlopu, odpocząć. W piątek i sobotę słuchaj osób starszych i mądrzejszych. Niedziela przyniesie sukces i powodzenie.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Bliźnięta wkraczają w taki czas, kiedy chce się rozerwać na dwie części. Najważniejsze wydarzenia zadzieją się dookoła Ciebie. Pojawią się nowe znajomości, będzie więcej wiadomości, relacji, potrzeba podróżowania. Pojawi się możliwość poznania ciekawych rzeczy. Z drugiej jednak strony najbardziej komfortowo poczujesz się w swoim rodzinnym domu. Jak sobie z tą sytuacją poradzić? Zaproś więcej gości. A może pomyśleć o przeprowadzce? Jedynym ciężkim dla Ciebie dniem będzie poniedziałek, który wymaga ostrożności z pieniędzmi. Lepiej tego dnia nie robić zakupów.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

W poniedziałek odzywaj się jak najmniej. Możesz być zbyt odważny i zbyt nieostrożny, jak zawsze podczas Pełni. Mniej mówić, więcej robić – oto twoje motto na dziś, które poprowadzi Cię do sukcesu. Od poniedziałku do środy włącznie Twoje działania zakończą się sukcesem jeśli będą związane z ważnymi sprawami dla otoczenia. Będziesz autorytetem dla ludzi, którzy są dookoła Ciebie, będziesz postrzegany jako silna, broniąca sprawiedliwości osoba. W pierwszej połowie tygodnia możesz nawet wypracować sobie image osoby, dla której nie ma żadnych przeszkód. W twoim otoczeniu znajdzie się wiele miłych osób, cała atmosfera kolejnych dni będzie dla Ciebie bardzo komfortowa. Oprócz tego wiele nadchodzących wydarzeń będzie dotyczyło pieniędzy i mienia.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Zaczyna się doskonały czas dla wszystkich Lwów. Świat nabiera barw, wymaga kreatywności i tylko czeka, aż pojawi się lider, który zacznie sterować wydarzeniami. Do tej roli najlepiej pasuje Lew, w którym wzmocni się twórcze podejście do różnych spraw, poczucie własnej mocy. Wszędzie będziesz się czuł jak ryba w wodzie. Lepiej niż wszyscy inni zrozumiesz energetykę otaczającą Cię w tym okresie, dlatego znajdziesz się w centrum wydarzeń. Na Twoje talenty wzrośnie teraz zapotrzebowanie, a Twoja królewska duma i siła będą wywierały bardzo silne wrażenie w każdej sytuacji. W weekend możesz się natknąć na przeszkody, zminimalizuj wymagania do siebie samego i innych, odłóż sprawy na poniedziałek i odpocznij.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Panna będzie się doskonale czuła. W tym tygodniu dowiesz się, czy rozwinie się relacja z tymi osobami z przeszłości, którzy niedawno na nowo pojawili się w Twoim życiu, czy też przyjaźń została gdzieś w tyle i nie ma sensu w dalszym kontakcie. Będziesz bardziej atrakcyjna i przyciągająca. Zaczyna się doskonały okres na to, aby zatroszczyć się o swój wygląd zewnętrzny, kupić coś nowego. Najlepiej wyrazisz siebie poprzez miłość, dlatego poczujesz chęć kochania i bycia kochaną. W poniedziałek mogą pojawić się nieprzyjemności, związane z przyjaciółmi. W piątek uważaj na oszustwa. Weekend szykuje dla Ciebie wielki sukces, najważniejsze, abyś ją dostrzegła i skorzystała z szansy, jaką niesie los.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Waga rozpocznie miesiąc samotności. Nie oznacza to, że zamkniesz się w czterech ścianach i będziesz cierpiał z osamotnienia. Przeciwnie, poczujesz się komfortowo sam na sam ze sobą. Odetniesz się od innych, poświęcając całą swoja uwagę pracy, pasjom, twórczości, które wymagają ciszy i spokoju. Może wyjedziesz do sanatorium, albo pensjonatu położonego z dala od zgiełku i harmidru. Taką „izolacją” może też okazać się podróż za granicę, gdzie napotkasz barierę językową, o którą właśnie ci chodziło.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Poniedziałek będzie dniem udanych podróży zagranicznych lub pozytywnie załatwionych spraw w sądzie. Jeśli teraz walczysz o swoje, wszystko pójdzie po Twojej myśli. Twórcze Skorpiony mogą się spodziewać impulsu do dalszej pracy w postaci zainteresowania otoczenia (ktoś będzie reklamował efekty Twojej pracy) Twoją twórczością. Cały tydzień doskonały na miłość. W piątek możesz się znaleźć w samym centrum cudzego konfliktu, albo sam zetkniesz się z problemami, do rozwiązania których będziesz potrzebować dojrzałości, poczucia celu przełożonych. W weekend spodziewaj się przeciwko sobie prawdziwej wojny. Poczujesz się, jakby cały świat sprzymierzył się przeciw Tobie. Najlepiej jeśli spędzisz te dni w ciszy i spokoju.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Dobra passa w aktywnym działaniu na rzecz obcych resursów. Możesz zaryzykować i zainwestować w czyjś awangardowy projekt. Możesz próbować uzyskać pomoc finansową, uda Ci się. Powodzeniem zakończą się wszelkie sprawy, wymagające ryzyka i ekstremalnych sytuacji. Dobrze zakończa się poważne zmiany w życiu, jeśli Strzelec aktywnie o coś walczy i nie boi się ryzykować. Dobry czas na operacje chirurgiczne. Sobota doskonała na wypoczynek i spotkania. Niedziela niesie sukces w sprawach zawodowych, popularność i ogólna sympatię.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

W poniedziałek musisz koniecznie spotkać się z przyjaciółmi: zaproponują Ci wspólny ciekawy projekt, pomogą podpisać kontrakt, naprawić relacje z ukochaną osobą i odnieść zwycięstwo z wrogami. Jeżeli jakiś silny przeciwnik walczy z Tobą, a sprawa nabiera rozgłosu albo przyjmuje charakter prawny, zgłoś się do właściwego urzędnika albo do starszej doświadczonej osoby. W tygodniu możliwe wizyty przyjaciół, wspólne wyjazdy na warsztaty, treningi, wykłady. W weekend możliwe kłótnie z przyjaciółmi, bądź ostrożny.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Rozpoczyna się okres, w którym na prowadzenie wyjdą sprawy, związane z partnerstwem. Dobrze się składa, ponieważ jeśli jesteś zmęczony i przepracowany, będziesz mógł pozwolić sobie przekazać część obowiązków i odpowiedzialności za nie innym. Podstawowym Twoim zadaniem jest podtrzymywać relacje partnerskie, osobiste i zawodowe z innymi ludźmi. Tymczasem wszystkimi innymi sprawami zajmą się Twoi partnerzy. Nie zamykaj się w sobie. Twoje najlepsze cechy uwidocznią się dzięki relacjom z otoczeniem i zainteresowaniu do wszystkiego, co się dookoła dzieje. W poniedziałek relacje mogą być mniej miłe, nie wyruszaj w podróż. We wtorek i środę zaczniesz się martwić tym, jakie wrażenie wywrzesz na otoczeniu. Zajmij się swoim wyglądem zewnętrznym. Czwartek i piątek wykorzystaj na zakupy drobiazgów do domu. W weekend czeka Cię dużo spotkań i rozgardiasz.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku

Czas na napiętą pracę z duchowością, formowaniem się poglądów na sprawy, związane z etyką, moralnością, religią, postrzeganiem świata i przekonaniami. Dobry okres na kontakt z osobami z dalekich stron, na podróże za granicę, na rozwiązywanie spraw prawnych i zdobywanie wyższego wykształcenia. Oprócz tego rozpoczyna się czas, kiedy natkniesz się na dużo obowiązków i spraw do załatwienia. Dobrze by było, jakbyś większą uwagę skupił na swoim zdrowiu. Poniedziałek przyniesie dużo relacji z przyjaciółmi. Wtorek i środa to czas na wypoczynek w samotności po to, aby nabrać więcej siły. Możesz z powodzeniem zająć się swoim wyglądem. W weekend warto udać się na zakupy w poszukiwaniu sprzętu elektronicznego dla domu.

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook