708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 21 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Doskonały dzień na nieformalne spotkania z kolegami z pracy, kierownictwem i partnerami. Duże szanse na porządny krok do przodu na drodze rozwoju kariery, sytuacji społecznej czy statusu. Jednak ta sytuacja będzie wymagać dokładności, skromności i dużej uwagi. Bądź szczery, ale nie familiarny. Zabłyśnij jedną z lepszych cech Twojego charakteru.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 21.07.2013

Dzięki otwartości znajdziesz dziś wielu nowych znajomych i partnerów. Spotkania będą nie tylko ciekawe, ale i pożyteczne z dużymi perspektywami na przyszłość. Wiele osób będzie dziś słuchać Twojego zdania.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 21.07.2013

Żadna przeszkoda nie będzie dla Ciebie trudnością na drodze do wymarzonego celu. Wszystkie sprawy, związane z życiem osobistym, rodziną, dobrobytem i relacjami z ukochaną sobą pójdą gładko. Stworzysz harmonijną aurę.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 21.07.2013

Sytuacja dnia stwarza doskonałe warunku dla polepszenia sytuacji materialnej. Otrzymasz cenną wiadomość, która otworzy przed Tobą nowe perspektywy i możliwości. Uważaj, aby tej informacji nie przychwycił ktoś z konkurencji.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 21.07.2013

Raki zajmą się sprawami, związanymi z domem: urządzanie mieszkania, przemeblowywanie. Dobrze jest pozbyć się wszystkich zbędnych rzeczy, wyczyścić pomieszczenia na poziomie materialnym i energetycznym. Przedmioty, które dziś kupisz będą służyły długo.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 21.07.2013

Nie wykluczone, że Lew wyda krocie na niezaplanowane zakupy. Nie wyprowadzi Cię to z równowagi. Wręcz przeciwnie, będziesz się cieszyć z zakupu. To może być droga rzecz dla Ciebie albo i dla Twoich bliskich.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 21.07.2013

Zawrotne tempo wydarzeń spowoduje, że będziesz musiał szybko myśleć i błyskawicznie podejmować decyzje. W takich sytuacjach łatwo popełnić błędy, za które płacić trzeba będzie długo. Postaraj się nie robić tego, czego nie musisz, wówczas na wszystko starczy Ci czasu.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 21.07.2013

Wagi mogą liczyć na znaczne wsparcie materialne zza granicy. Znajomi lub przyjaciele będą zainteresowani we współpracy z Tobą. A może dawni znajomi zechcą odwdzięczyć się za coś lub zrobić miłą niespodziankę.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 21.07.2013

Kontakt ze światem sztuki jest dziś bardzo wskazany. Idź na koncert, do teatru, do kina lub na wystawę. Oczyścisz swoja energetykę, poczujesz przypływ sił i spokój ducha.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 21.07.2013

Możesz się spodziewać poważnej rozmowy z bliską Ci osobą. Zakończenie dyskusji niestety może nie być zachwycające. Możliwe konflikty, odmienne zdania. Postaraj się nie obrazić rozmówcy, wówczas szybciej dojdziecie do porozumienia.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 21.07.2013

Zabłyśniesz w całej krasie na jakiejś uroczystości, na której będzie dużo ludzi. Twój powab i czar przyciągnie uwagę przedstawicieli płci przeciwnej. Nie wykluczony początek romansu.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 21.07.2013

Wodnik ma dziś pełno twórczych planów i chęci zaprezentowania swoich talentów. Jeśli trafisz na odpowiedniego odbiorcę, masz szansę na rozwój i osiągnięcie wielkiego sukcesu.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 21.07.2013

Ryby mają szansę dowiedzieć się wiele nowego i potrzebnego. Słuchaj rad, poglądów i myśli bliskich. Wystarczy jedno słowo, abyś rozwiązał trudną sprawę związaną z sytuacja finansową.

Przeczytaj coś innego

  • Wróżenie ze stóp
    Czy wiesz, wygląd może dużo zdradzić o danej osobie? Już nasi przodkowie zwrócili uwagę na związek pomiędzy wyglądem zewnętrznym a charakterem i Losem człowieka. Dziś opowiemy ...
  • Horoskop na 4 grudnia 2013
    Środek pracującego tygodnia nie będzie oznaczał u ciebie zwolnienia tempa. Wręcz przeciwnie. Nastaw się na intensywną pracę i radykalne działania. Także mocne cięcia w wydatkac...
  • Horoskop na 1 stycznia 2014
    Dzień po…jeżeli tylko nie masz poważnych obowiązków, odpoczywaj po wczorajszej zabawie. Wieczorkiem drobne przygotowania do jutrzejszego dnia i tak szybko minie środa. To Nowy ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook