708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 20 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Na prowadzenie wyjdą wydarzenia z przeszłości, bynajmniej nie same wspomnienia. Masz szansę na odnalezienie zagubionego przedmiotu, odnaleźć kontakt do osoby z przeszłości, z którym miałeś dobre relacje osobiste lub zawodowe. Możliwe, że natrafisz dziś na informację, której bardzo szukałeś, ale nie mogłeś długi czas odnaleźć. Nie musisz przekopywać przeszłości, ona sama da o sobie znać.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 20.07.2013

Barany dziś mogą poczuć się niekomfortowo przez swoją własną dumę. Ktoś z twojego otoczenia może się poczuć urażony Twoimi słowami lub czynami i odmówić Ci pomoc lub wsparcie. Bądź powściągliwy i uważaj, aby nie wybuchnąć zanadto agresją.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 20.07.2013

Nieokreślona sytuacja w sprawach osobistych może dziś wyprowadzić Cię z równowagi. Z jednej strony wydaje Ci się, że wszystko idzie pod górkę. Z drugiej, że ukochany przejawia zainteresowanie Twoją osobą. Od takich sprzeczności może się w głowie zakręcić. Trzymaj emocje na wodzy.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 20.07.2013

Może się okazać, że ktoś przestanie Ci wierzyć. Będziesz musiał bardzo się postarać, aby udowodnić swoje racje. Będziesz potrzebował argumentów o najwyższej wadze, których możesz nie mieć w zasięgu ręki. Nie pozostanie Ci nic innego jak nadzieja na dobroduszność bliskich.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 20.07.2013

Ktoś będzie czekał na Twoje odwiedziny, ale będziesz musiał odmówić i nie skorzystać z zaproszenia. Będziesz zajęty ważnymi sprawami, niecierpiącymi zwłoki. A szkoda! Bo w gościach będziesz miał szansę odzyskać równowagę i spokój, a także dowiedzieć się czegoś bardzo dla siebie ważnego.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 20.07.2013

Wszystkie kontakty z najbliższymi wyjdą dziś na plus. Warto odnowić znajomości nawet z tymi osobami, do których nie pałasz sympatią. Uwierz, dziś jest taki dzień, że nawet kontakt z przeciwnikami przyniesie sukces.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 20.07.2013

Podstępny rywal przeszkodzi rozwijać relacje z ukochaną osobą, co wytrąci Cię z równowagi. Pod koniec dnia wszystkie konflikty zostaną rozwiązane, przy odrobinie poczucia humoru będziesz mógł nawet się z tego pośmiać.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 20.07.2013

Obowiązki rodzinne zmuszą Cię do rozwiązania pewnych spraw, związanych z dobrobytem bliskich. Możliwe, że będziesz brać udział w dyskusji na tematy, związane z małymi dziećmi, przemeblowaniem lub urządzaniem domu własnego lub swoich bliskich.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 20.07.2013

Skorpiony mają przed sobą miły dzień z wesołymi imprezami, doborowym towarzystwem i aktywnym wypoczynkiem. Zanurz się w tych wydarzeniach i zapomnij o swoich problemach i obowiązkach. Ciesz się całym sercem – to doskonały ładunek energetyczny na przyszłość.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 20.07.2013

Strzelcy musza dziś rozmówić się ze swoimi oponentami, nastawionymi dość agresywnie. Dużo będzie zależało od Twojej wytrzymałości, rozsądku i poczucia humoru. Zapewne nie uda Ci się wypracować planu dalszych działań, ale napięcie zniwelujesz na pewno.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 20.07.2013

Koziorożce niech będą gotowi na nowe egzotyczne trunki i dania. Czas na degustację i ocenę nowych smaków. Bądź sobą i pozostań szczery wobec przyjaciół.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 20.07.2013

Kontakt z gośćmi z zagranicy nie wykluczony. Możliwe, że weźmiesz udział w oprowadzaniu turystów po mieście lub będziesz organizował wycieczkę po zabytkach swojego miasta. Od tego, jak się zachowasz, będzie zależała Twoja reputacja.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 20.07.2013

Myśli Ryb będą zwrócone ku przeszłości. Poczujesz chęć przeżycia czegoś na nowo, spotkać dawnych przyjaciół, odczuć podekscytowanie, związane z dawnymi wydarzeniami. Taka nostalgia wprowadzi Cię na inny wymiar duchowy.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 3 września 2013
    Księżyc i Mars w znaku Lwa nadal będą zachęcać do spontanicznego wyrażania emocji. Aspekt Neptuna do Marsa będzie dodawał, oprócz natchnienia, chaos i pogubienie. Po południu S...
  • Horoskop na 22 listopada 2013
    Dzisiaj staraj się rozsądnie rozkładać siły. Nie trwoń energii na to, czego i tak nie jesteś w stanie ogarnąć. Jeżeli masz ochotę na wyjście, to zajmij się jakimś sportem. Nawe...
  • W jaki sposób z daty urodzenia określić talenty dziecka?
    Oczywiście, aby dowiedzieć się o możliwościach numerologii należy się zgłosić do specjalisty, jednak są sposoby, z których można korzystać samodzielnie.   Na począt...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook