708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 19 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Sfera finansów dziś wyjdzie na prowadzenie. Możesz lekko zaniedbać wszystkie inne sprawy, skupiając się tylko na tym, co niesie ze sobą zarabianie pieniędzy. Dobry czas na zawarcie nowych umów, kredyty, planowanie budżetu dla organizacji lub rodziny. Doskonały dzień na zakupy, nie tylko dla siebie. Najlepsze relacje to te biznesowe, które będą prowadzić do udanych negocjacji. Wszystko, co dotyczy życia prywatnego, najlepiej zostawić na boku.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 19.07.2013

Barany mogą liczyć na zyski i to dość znaczne, mogą to też być jakieś inwestycje i kredyty. Udane rozmowy z partnerami biznesowymi gwarantowane! Przygotuj się też na to, że ukochany będzie chciał omówić z Tobą sprawy finansowe.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 19.07.2013

Bardzo prawdopodobne, że Byk będzie dziś zajmował się sprawami związanymi z podziałem majątku, reorganizacją, wydzieleniem części środków ze swojego biznesu. Proces ten może się przełożyć na inne dziedziny życia. Nie zdziw się, jeśli ktoś z rodziny zaproponuje Ci zmianę strategii planowania finansów.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 19.07.2013

Bliźnięta mogą liczyć na pomoc ze strony najbliższych. Jeśli masz jakieś marzenie, które można zrealizować za pomocą pieniędzy, nie odkładaj tego do szuflady. Śmiało wcielaj je w życie, póki przyjaciele są dla Ciebie łaskawi.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 19.07.2013

Nie spodziewaj się dziś diametralnych zmian w swoim życiu. Jednak pamiętaj, że właśnie dziś mogą się przed Tobą otworzyć nowe perspektywy, które nie są na razie widoczne na powierzchni szarej codzienności. Musisz być wewnętrznie gotowy na spotkanie z pozytywnymi wiadomościami.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 19.07.2013

Istnieje niebezpieczeństwo, że znajdując się tuż obok swojego szczęścia, przejdziesz obok, nie zauważając go. A przecież wystarczy wyciągnąć dłoń. Nie zamykaj się w sobie, skieruj całą swoją uwagę na zewnątrz, na otoczenie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 19.07.2013

Dzień doskonale się nadaje do rozwoju osobistego. Możesz samodzielnie zając się praktykami psychologicznymi, ale lepiej to zrobić z profesjonalistą. Poszukaj sprzymierzeńca wśród znajomych.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 19.07.2013

Wagi mogą się znaleźć w bardzo niekorzystnej sytuacji, jeśli stracą panowanie nad sytuacją. Wszystkie kluczowe momenty dzisiejszego dnia miej pod osobista kontrolą. Nie powierzaj steru osobom postronnym.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 19.07.2013

Bliscy mogą oczekiwać Twojej pomocy. Nie chodzi o wsparcie finansowe, ludzie potrzebują zrozumienia, rady, oceny ich postępowania. Nie skąp komplementów, ale postępuj w zgodzie ze sobą.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 19.07.2013

Dziś interesuje Cię wyłącznie Twoja sytuacja materialna. Rozmowy z kolegami i bliskimi będzie skierowana na zawodowe tory. Na jakimś etapie będzie to z pewnością spotkanie produktywne i owocne, ale wszystko ma swoje granice.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 19.07.2013

Możesz dziś spotkać się z odmową, a problem, jaki starasz się rozwiązać, niestety możę nie skończyć się dla Ciebie pozytywnie. Nie przejmuj się. Widocznie nie ten czas. Spróbuj ponownie, z pewnością wszystko się uda, ale nie dziś.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 19.07.2013

Bądź dziś szczególnie tolerancyjny do wszystkiego, co się dzieje dookoła. Twoi wrogowie bardzo chcą dziś wytrącić Cię z równowagi. Twoja broń to cierpliwość, poczucie humoru i pobłażliwość.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 19.07.2013

Sprawy mogą się potoczyć w kierunku sukcesu finansowego. Możesz spodziewać się znacznej sumy pieniędzy. Nie należy oddawać się hazardowi, Twoja wygrana lezy w innej sferze. Słuchaj swojej intuicji.

Przeczytaj coś innego

  • Miłosny horoskop na sierpień 2013
    Najlepszy czas na miłość i romanse do 16 sierpnia. Słońce w znaku Lwa buduje znakomitą atmosferę do zakochania. W miłości w tym czasie będzie dużo egoizmu, ale nie tego który zmu...
  • Horoskop na 28 września 2013
    Uważaj na ludzi, którzy cię otaczają. Nie wszyscy są życzliwi. Wśród nich znajdzie się ktoś, kto będzie chciał ci zaszkodzić. Jeżeli masz coś zrobić, zrób to sam. Będzie wiadom...
  • Jak portale społecznościowe wpływają na nasze życie?
    Rozwój Internetu, portale społecznościowe, na których pojawiamy się coraz częściej niewątpliwie wpłyną na całą ludzkość. Przez relacje online tworzymy sobie nowy wizerunek, któ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook