708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Miłość i rodzina Autor: ,

Oczekiwanie na tego jedynego…

Często mijają lata, a my wciąż czekamy na tego jedynego… Przyjrzyjmy się, dlaczego tak się dzieje. Może warto coś w sobie zmienić.

Dziewczynka jeszcze nie dojrzała…

Najważniejszą przyczyną tego stanu mogą być nie rozwiązane problemy z dzieciństwa. Zbyt wielkie przywiązanie do rodzica, albo wręcz przeciwnie – odrzucenie matki lub ojca. Co w takiej sytuacji możemy zrobić? Wrócić na swoje miejsce w hierarchii. Rozmówić się w myślach z rodzicami i powiedzieć, że masz pełne prawo do swojego własnego życia i do relacji, których Ty potrzebujesz, nawet jeśli nie są one poprawne i często przynoszą rozczarowanie.

Byli mężowie, byli ojcowie

Dokładnie na tej samej zasadzie można wypracować relacje z dziećmi i ich ojcami. Często odrzucenie byłego męża lub partnera psuje życie nie tylko kobiecie ale i jej dziecku. Zgodnie z zasadą dziedziczenia, jeśli odrzucamy ojca dziecka, to wszystkie jego cechy i problemy bierze na siebie najmłodszy z rodu: syn, córka albo wnuki.

Jeśli masz bardzo złe relacje z rodzeństwem – przyczyna tego stanu może być właśnie wyżej przedstawiony problem. Dzieci lub wnuki zaczynają być bardzo podobni do tego „niedobrego”. Działa zasada – niewolno odrzucić powinowatego, w przeciwnym razie jego cechy zaczną się uwidaczniać w kimś, kogo nie jesteś w stanie odrzucić (dziecku).

Oczywiście nie musisz od razu zostawać matką Teresą, kochać, wybaczać i być wyrozumiałą do granic możliwości. Jednak to, co możesz zrobić to przyjąć ich cechy, takimi jakie są. Należy też pamiętać, że dla Twojego dziecka zarówno mama jak i tata są parą świętą. To z was powstało jego życie. Dziecko nie może żyć tylko jak mama, albo tylko jak tata.

Relacje to praca

Wiele samotnych kobiet uważa, że poprzez swoje cierpienia, dobroć, cechy jakie posiadają, zasłużyły na idealnego męża. Mąż nie jest emeryturą i nie nadaje się go za odpracowane lata. Relacja z mężem jest pracą. Jeśli dotąd nie rozwijałaś relacji z mężczyznami, obrażałaś się, rzucałaś, to w wieku 50 i 60 lat również spotkasz faceta z takimi samymi cechami i w tym samym stanie, w jakim rzuciłaś ostatniego wybranka. Wyjaśnię może na przykładzie. Zadaj sobie pytanie: „Jakie wspólne cechy mieli wszyscy mężczyźni, z którymi próbowałam stworzyć związek, co mnie drażniło w nich na tyle, że wolałam pozostać sama?”.  Np. niech to będzie skąpstwo i hipokryzja. Co to oznacza? A to, że w Tobie skupiają się przeciwieństwa: nie potrafisz brać, nie szanujesz swojego czasu, pieniędzy ani siebie samą. Poprzez skąpstwo mężczyzny,  Stwórca chciał nauczyć Cię nie tylko dawać, ale i brać, przyjmować. Natomiast jego hipokryzja miała Cię nauczyć bycia bardziej elastyczną i nie palić mosty przy każdym błahym nieporozumieniu. Oczywiście, nie chodzi o to, żebyś była taka sama jak Twój wybranek. Jad jest dobry tylko w małych dawkach. Wystarczy, że przejmiesz odrobinę drażniących cię cech, a Twoje życie będzie o wiele lepsze, a mężczyzna sam się zmieni, bez jakichkolwiek słów i utarczek.

Stopniowo, cecha za cechą, sytuacja za sytuacją, nauczysz się sobie radzić z tym, co Ci nie odpowiada w drugiej osobie, która zacznie się naprawdę zmieniać na lepsze. Jeżeli jednak go rzucasz – tak czy inaczej spotkasz kogoś, kto będzie na tym samym etapie rozwoju. I to w najlepszym wypadku.

Podsumujmy!

Co robić, jeśli czekasz na brzegu, a okrętu z księciem w dalszym ciągu nie widać na horyzoncie?

Po pierwsze – wypracować wszystkie problemy dziedziczenia – swoje, dzieci, byłych partnerów, rodzeństwa. Po drugie pamiętać, że żaba zmienia się w księcia nie od razu, ale stopniowo. Po trzecie, przestań myśleć o mężczyznach negatywnie, wciąż wymyślając złe scenariusze, gdyż to przyciągnie właśnie takich typków, z którymi nie masz ochoty nawiązywać relacje. Jeśli chcesz poznać kogoś odpowiedniego – przewijaj ciągle w pamięci te momenty, kiedy byłaś zaskakiwana pozytywnie przez mężczyznę, kiedy było ci z nimi (nimi) dobrze, kiedy czułaś się jak księżniczka. Wspominaj miłe chwile, nawet jeśli były one bardzo rzadkie. To najlepszy sposób, by przyciągnąć tego jedynego.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook