708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 18 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Energetyka dnia skłania nas do uczestniczenia w imprezach masowych. Im więcej osób dookoła, tym lepiej podładujemy swoją aurę. Każde działanie może się zakończyć sukcesem pod warunkiem, że nie będziemy pozostawać w samotności. Nawet, jeśli otoczenie nie będzie brać udziału bezpośrednio w Twoim projekcie, i tak łatwiej osiągniesz pozytywne wyniki.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 18.07.2013

Barany nie powinny się dziś spieszyć, ani w pracy, ani w życiu osobistym. Możesz zboczyć z obranej drogi, co nie jest dla Ciebie właściwe. Zastanów się nad tym co robisz, oceń postępowanie partnera, przeanalizuj sytuację.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 18.07.2013

Wszystkie relacje z otoczeniem będą niezwykle pozytywne. Dobry czas na rozpoczynanie wspólnych projektów, podpisywać umowy, przygotowywać dokumenty do wspólnej działalności. Dobry moment na legalizację związków.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 18.07.2013

Nie powinieneś się dziś przepracowywać. Nie bierz na siebie zbyt trudne i poważne zadania. Twój nastrój będzie dziś pod znakiem romantyzmu, relacji z bliskim człowiekiem i przyjaciółmi. Wykorzystaj ten czas do spotkań w gronie najbliższych.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 18.07.2013

Powinieneś dziś się zastanowić nad globalnymi projektami i poważanymi zmianami w swoim życiu. Właśnie takie plany zakończą się powodzeniem. Drobne sprawy tylko zakłócą Twój dzień. Dziś Twój tok myślenia powinien być skierowany na strategię, a nie na taktykę.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 18.07.2013

Lwy mogą się spodziewać, że dziś wszystkie sprawy będą załatwiane od ręki. Taki sukces doda Ci skrzydeł i wiary w siebie. Pamiętaj jednak, że jeśli coś Ci się nie uda, nie próbuj uparcie na nowo, ale zostaw tę sprawę, później do niej wrócisz.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 18.07.2013

Panny powinny sobie zaplanować wyłącznie najważniejsze sprawy do załatwienia i realizować swoje postanowienia według harmonogramu. Pośpiech nie jest wskazany, może doprowadzić do przeciwnego rezultatu.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 18.07.2013

Wagi będą musiały niezwłocznie wziąć udział w rozwiązywaniu domowych problemów. Sytuacja może zmusić Cię do podejmowania błyskawicznych decyzji. Nie będziesz mieć czasu na zastanawianie się. Możliwe, że będziesz potrzebować pomocy specjalisty, znającego się na technice komunikacji.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 18.07.2013

Myśli Skorpiona będą skierowane na wyszukiwanie. Najprawdopodobniej będziesz szukać odpowiednich ludzi, informacji, kontaktów, wszelkich organizacji. Nie wykluczone, że znajdziesz zupełnie nie to, czego szukałeś, ale znalezisko okaże się dla Ciebie pozytywnym zaskoczeniem.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 18.07.2013

Niełatwy dzień dla Strzelców. Napotkasz przeszkody na swojej drodze, których nie będziesz się spodziewać. W połowie dnia poczujesz znajdziesz się w punkcie wyjścia, ale bliska osoba zaproponuje Ci oryginalne wyjście z sytuacji.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 18.07.2013

Кoziorożce będą musieli dziś rozwiązywać cudze problemy, naprawiać nieswoje błędy. Ta trudna i nudna praca nie dostarczy Ci ani satysfakcji ani zadowolenia, ale znacząco wpłynie na wzrost zainteresowania Twoją osobą szefostwa i kolegów z pracy. Ktoś bardzo sympatyczny zwróci na Ciebie uwagę.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 18.07.2013

Powodzenie ważnej dla Wodników sprawy będzie zależał od ich zachowania. Tylko Twój udział w sprawie i kontrola nad sytuacją może doprowadzić rozpoczęty projekt do udanego zakończenia. Nie szukaj kompromisów z partnerami, twardo broń własnych poglądów.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 18.07.2013

Sprawy finansowe będą zajmować dziś Ryby, a wszystkie pozostałe usuną się w cień. Nie będzie to podyktowane brakiem środków, ale ciekawą propozycją, obok której nie będziesz potrafił przejść obojętnie. Masz rację, podejmij wyzwanie, a finanse same wpadną w Twoje ręce.

Przeczytaj coś innego

  • Samotna matka – zły los czy pozycja życiowa?
    W tym artykule omówimy trzy najbardziej powszechne przyczyny bycia samotna matką. W każdym z przypadków sprawdzimy czy da się zmienić tę sytuację i w jaki sposób. Na końcu o...
  • Numerologia kobiet – jedynka
    Zgodność kobiety i mężczyzny w ich relacjach można spokojnie obliczyć. Dzięki tym obliczeniom można ocenić jakie są perspektywy ich związku.   Aby określić liczbę Tw...
  • Wróżba w sylwestrową noc
    Noc sylwestrowa jest szczególnym okresem, kiedy to otwierają się źródła podświadomej informacji. Wykorzystaj ten czas na wróżbę, ale pamiętaj, aby z nikim nie dzielić się tą in...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook