708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 17 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś wielu z nas odczuje wątpliwości co do prawidłowości własnych działań i intencji cudzego zachowania. Dlatego nie będzie łatwo podejmować decyzje i wykonywać polecenia kierownictwa oraz reagować na prośby przyjaciół. Jednak, pamiętaj, że nie błądzi tylko ten, kto nic nie robi. Odrobina pesymizmu i krytyczne spojrzenie na to, co się dzieje, pozwoli odnaleźć lepszą drogę do rozwiązania zadania.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 17.07.2013

Barany mają szanse na spokojne rozwiązanie problemów, które przez długi czas trapiły ich umysły. Małymi krokami dojdziesz do celu, po warunkiem, że nie będziesz zbaczał z obranej drogi. Niewielkie zwycięstwa stworzą łańcuch, który doda Ci pewności siebie.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 17.07.2013

W życiu Byków mogą pojawić się niespodziewane wydarzenia, które zmuszą Was do spojrzenia z innej perspektywy na niektóre swoje poczynania i relacje z otoczeniem. Dobry czas na rozwój nowych znajomości, odnawianie kontaktów z nowymi znajomymi, zmianę kręgu znajomych.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 17.07.2013

Los może podarować Ci spotkanie z interesująca osobą. Relacja nabierze odcienia romansu, możliwe, że zasieje w sercu poważniejsze uczucia. Jeśli jesteś zainteresowany w rozwoju podobnej sytuacji, nie zamykaj się w sobie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 17.07.2013

Już od rana Raki poczują przypływ sił i chęci do działania. Jednak Wasza energia może się rozproszyć na małoznaczące dywagacje i rozważania. Pod koniec dnia poczujesz zmęczenie i rozczarowanie. Odpocznijcie porządnie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 17.07.2013

Sytuacja będzie się nieustannie zmieniać i odwracać Twoją uwagę od ważnych straw. Możliwe błędy, nieprawidłowy przepływ informacji. Poproś zaufana osobę o sprawdzenie tego, co robisz, aby uniknąć pomyłek.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 17.07.2013

Panny będą miały problem ze zrozumieniem samych siebie. Wasze myśli będą sprzeczne, a chęci i pragnienia niewyraźne. Próby uporządkowania sytuacji skończą się fiaskiem. Potrzebujesz rady bliskiej osoby, na której możesz polegać.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 17.07.2013

Dzień przyniesie burzę emocji, wulkan namiętności i pragnienie zanurzenia się w romantyczną relację. Będzie Ci się wydawać, że wszyscy dookoła są sympatyczni i mili. Postaraj się nie sparzyć nowa znajomością, zachowaj odrobinę krytycyzmu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 17.07.2013

Dziś ze strony kilku osób naraz możesz oczekiwać zainteresowania. Będziesz mieć problem z wybraniem tego jedynego. Najbardziej prawdopodobnym wyjściem z sytuacji będzie odrzucenie wszystkich i zamknięcie się w sobie. Niezły wybór, w końcu masz o czym pogawędzić z sobą samym.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 17.07.2013

Dziś najważniejszym problemem dla Strzelców będą pieniądze. Przy czym niektórzy z Was będą się zastanawiać skąd je wziąć, podczas gdy inni – na co je wydać. W obu przypadkach trzeba będzie się nieco pozamartwiać.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 17.07.2013

Koziorożce powinni więcej uwagi poświęcić swoim bliskim i rodzinie. To właśnie kontakt z nimi przyniesie ukojenie i ochronę przed nawałem drobnych niepowodzeń. Możliwe, że ktoś z twoich bliskich da Ci dobrą radę, której warto posłuchać.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 17.07.2013

Wodnika może pochłonąć praca. Na nic dookoła nie będziesz zwracał uwagi, oprócz tego, co się bezpośrednio wiąże z Twoją działalnością zawodową. Masz szanse osiągnąć sukces w pracy. Nie planuj na dziś romantycznych spotkań.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 17.07.2013

Dobry dzień na ulepszenie sytuacji materialnej. Pod warunkiem, że nie będziesz unosił się nad chmurami i oczekiwał od losu niespodzianki. Twoje dochody mogą się zwielokrotnić jedynie, jeśli znajdziesz dobre zastosowanie swoich umiejętności.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy od 7 do 13 października
    W tym tygodniu możemy pozwolić sobie na odpoczynek, jednak zdecydowanie lepiej wyjdziemy na tym, jeśli na laurach nie spoczniemy, a wręcz przeciwnie - będziemy działać, poniewa...
  • Horoskop na 12 listopada 2013
    Masz dzisiaj możliwość zrobienia wszystkich zaległości, które mogły uzbierać się od początku tygodnia. Tak się uda, tak się to potoczy, że będzie się działo małym wysiłkiem a d...
  • Horoskop na 13 grudnia 2013
    Relacje z bliskimi mogą być narażone dzisiaj na nerwy i niepotrzebne słowa. Postaraj się zachować umiar w swoim zachowaniu. Tym bardziej, że masz do wykonania zadania, które wy...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook