708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 16 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Postaraj się dziś jak najmniej swoimi problemami obarczaj innych. Wszystkie istotne sprawy warto rozwiązywać samodzielnie. Tylko w ten sposób możesz osiągnąć sukces. Dziś bardzo szybko możesz znaleźć potrzebną informację, lub kogoś, kogo warto się poradzić i otrzymać cenne wskazówki. Lepiej nie wyruszać w długie podróże.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 16.07.2013

Życie może się wydać dziś Baranom nudne i szare. Przyczyna takiego myślenia jest ukryta w czeluściach Twojej podświadomości. Możliwe, że jakieś Twoje pragnienia nie realizują się tak szybko, jakbyś sobie tego życzył. Smutek jest Ci potrzebny po to, aby sam na sam ze swoimi myślami przeanalizować sytuację.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 16.07.2013

Wszystkie sprawy, do których się nie dotkniesz będą wymagały wzmocnionego wysiłku, abyś mógł doprowadzić je do końca. Od tego dnia możesz spodziewać się zasłużonego sukcesu, o ile przezwyciężysz lenistwo, które może dać o sobie znać w połowie dnia. Kontroluj siebie, a osiągniesz pozytywne wyniki.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 16.07.2013

Gwiazdy radzą, by Bliźnięta zajęły się dziś swoją duchowością. Dzięki medytacji, testom psychologicznym lub ćwiczeniom duchowym możesz osiągnąć wyższy stopień duchowości. Staraj się mniej myśleć o rzeczach materialnych.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 16.07.2013

Raki muszą dziś zająć się swoimi finansami i doprowadzić je do porządku. Przelicz sobie wszystkie dochody i wydatki, ogarnij się z długami, odłóż coś na nieprzewidziane wydatki. Możliwe, że dziś znajdziesz nowe źródło dochodu.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 16.07.2013

Lwy mogą się dziś wyluzować. Rozpoczęte projekty będą same z powodzeniem szły własnym torem. Nie wykluczone, że otrzymasz niewielka premie, nagrodę pieniężną lub wygraną. Bylebyś nie stał na przeszkodzie wydarzeń, które powinny się rozwijać w swoim własnym kierunku.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 16.07.2013

Panny dziś mogą się spodziewać spotkań z partnerami biznesowymi, odbiorcami, kontrahentami. Sprawy osobiste lepiej teraz odsunąć na dalszy plan, aby zająć się sferą zawodową i karierą.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 16.07.2013

Wagi powinny dziś kontrolować swoje zachowanie. Nie rób czegoś, czego dokładnie nie przemyślałeś. Możliwe, że będziesz chciał zrobić coś, co nie jest najlepszym rozwiązaniem, aby polepszyć swoje finanse. Nie przyniesie to jednak radości i satysfakcji.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 16.07.2013

Romantyzm i namiętność wypełnią serca Skorpionów. Najlepszy czas na romans, rozwijanie relacji z bliską osobą, przeprowadzić rewolucje w życiu osobistym. Wykorzystaj ten czas, aby skierować sytuację w sferze uczuć w odpowiedną stronę.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 16.07.2013

W życiu Strzelców nadeszły zmiany, które w końcowym efekcie doprowadzą do pozytywnych rezultatów. Twoim zadaniem jest nie przeciwstawiać się temu, co Cię czeka, nawet jeśli będzie Ci się wydawało, że wydarzenia nie są czymś najlepszym, co Cię może w życiu spotkać.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 16.07.2013

Koziorożce powinni więcej uwagi poświęcić swoim bliskim i rodzinie. To właśnie kontakt z nimi przyniesie ukojenie i ochronę przed nawałem drobnych niepowodzeń. Możliwe, że ktoś z twoich bliskich da Ci dobrą radę, której warto posłuchać.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 16.07.2013

Nie wykluczone, że Wodniki będą się chciały odseparować od świata, zamknąć się w sobie, bo otoczenie wyda im się złowrogie i niesprawiedliwe. Aby nie popaść w depresję i wyjść z tego stanu obejrzyj dobrą komedię, idź do teatru, spotkaj się z optymistycznymi ludźmi.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 16.07.2013

Ryby znajda się w otoczeniu mądrych osób. Jeśli ich posłuchasz, to poznasz wiele cennych wskazówek, które pomogą rozwiązać Twoje problemy w różnych dziedzinach życia. Miej jednak na uwadze to, że informacja, jaką otrzymasz będzie w pewny sposób zawoalowana.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 4 października 2013
    Dzisiaj możesz mieć wrażenie, że wszystkie siły sprzysięgły się przeciw tobie. Wybrniesz z kłopotów obronną ręką, ale będziesz musiał nieźle się napocić. Nie przejmuj się docin...
  • Horoskop na 21 listopada 2013
    Czeka cię dzień spokoju, jeżeli wciąż jesteś w stanie się starać. Twoja inwencja będzie wyjątkowo potrzebna do wszelkich działań. Tym bardziej, że jak sobie dzisiaj pościelisz,...
  • Horoskop na 10 grudnia 2013
    Dzień pełen możliwości. Ale trzeba będzie podjąć odpowiednie decyzje, żeby nie zmarnować szans podsuwanych przez los. Nie bój się zaryzykować. Wszystko, co zrobisz w przyszłośc...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook