708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 15 lipca 2013

Ежедневный гороскоп

Ten dzień wróży nowe znajomości z ciekawymi i potrzebnymi ludźmi. Mogą się otworzyć nowe perspektywy w biznesie i życiu osobistym. Jeśli w Twoim sprawach teraz panuje zawieszenie i nie bardzo wiesz, jak dalej postępować, to nowo poznana osoba może okazać pomoc. Dzięki tej osobie otworzysz oczy na nowe możliwości, a jego kontakty i znajomości będą sprzyjać rozwojowi Twojego projektu lub pomogą Ci wspiąć się na wyższy szczebel na drabinie społecznej, polepszyć swój status materialny.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 15.07.2013

Barany będą dziś dużo rozmyślać, analizować, rozważać wszystkie „za” i „przeciw”, podejmować decyzje. Nawet, jeśli nie będziesz mieć na to najmniejszej ochoty, wszystko potoczy się tak, że nie unikniesz odpowiedzialności. Pozostaje tylko zaufać swojemu rozumowi.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 15.07.2013

Bykom do głowy będzie przychodzić dużo pomysłów jak podnieść jakość swojego życia. Na samych pomysłach się nie skończy, zaczniesz wprowadzać je w życie. Jeśli napotkasz trudności, zaangażujesz przyjaciół, którzy chętnie pomogą Ci je pokonać.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 15.07.2013

Bliźnięta zaczną przejawiać cechy osoby dominującej. Będziecie rozkazywać otoczeniu i próbować osiągnąć swoje cele. Pamiętaj, że nie wszystkim się to spodoba. Znajdą się o tacy, którzy będą chcieli porozkazywać Tobie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 15.07.2013

Raki dziś będą mieli doskonałe relacje ze wszystkimi. Możesz śmiało budować wspólne plany z partnerami i przystępować do ich realizacji. Możliwe, że właśnie dziś usłyszysz propozycję, na którą długo czekałeś.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 15.07.2013

Życie Lwa odnotuje zmiany. Sam Lew je do siebie przyciągnie. Postaraj się, aby wszystkie ważne wydarzenia Twojego życia miały odpowiedni status prawny i były oficjalnie załatwione. Zagwarantuje to w przyszłości jasność sytuacji i brak jakichkolwiek wątpliwości.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 15.07.2013

Panny powinny się zastanowić nad tym co robią i czego tak naprawdę chcą. Możliwe, że twoje działania przeczą Twoim pragnieniom, a Ty tego nie zauważasz. Postaraj się dziś zostać sam na sam ze swoimi myślami, aby nikt nie przeszkadzał poustawiać ich na swoje miejsca.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 15.07.2013

Doskonały dzień na szukanie nowych sposobów podniesienia statusu materialnego. Nie odrzucaj pochopnie propozycji od nieznajomych, nawet jeśli wydadzą Ci się niepoważne. Możliwe, że na pierwszy rzut oka nie dostrzegłeś w nich potencjału dla siebie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 15.07.2013

Skorpiony mogą się spodziewać mocnego wybuchu emocjonalnego. Burza pozytywnych emocji zaleje Twoje serce. Dziś poznasz swojego partnera z innej strony, dostrzeżesz w nim lepsze cechy, które przez dłuższy czas pozostawały w cieniu.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 15.07.2013

Prawdopodobnie dziś stan ducha nie będzie sprzyjał rozumieniu bliskich, kolegów z pracy, a tym bardziej przełożonych. Za to właśnie dziś będziesz w stanie odgadnąć tajniki własnej duszy i dostrzec ukryte możliwości.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 15.07.2013

Dziś Koziorożce będą aktywni i otwarci na otoczenie. Wykorzystaj ten czas na całego, bo niebawem nadejdzie apatia. Możesz liczyć na to, że właśnie dziś Twoje prośby i pragnienia będą zaspokojone w pełnym wymiarze.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 15.07.2013

Powinieneś odpocząć od wszelkich spraw, od otoczenia i samego siebie. Postaraj się nie myśleć o codziennych problemach, finansach i dobrach materialnych. Zbierz w sobie siłę, aby w niedługim czasie pokonać wszelkie przeszkody na swojej drodze.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 15.07.2013

Rybom może przyjść do głowy pomysł, aby wzbogacić się nie całkiem legalnie. Decyzja oczywiście należeć będzie do Ciebie, ale konsekwencje mogą być negatywne. No a obwiniać za to, co się wydarzy będziesz musiał wyłącznie siebie samego. Dobry czas na grę losową, są duże szanse na wygraną.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 20 listopada 2013
    Postaraj się w dzisiaj zainwestować więcej energii w sprawy związane z nauką i działaniami umysłowymi. Czego nie rozwiążesz siłą, poradzisz sobie sposobem. Postaraj się dać z s...
  • Horoskop na 27 grudnia 2013
    Możesz dzisiaj odczuć większe zainteresowanie ze strony najbliższego otoczenia. Czas będzie sprzyjał kontaktom towarzyskim i rozrywkom w większym gronie. By odnieść zwycięstw...
  • Rytuał na zamążpójście i przyciągnięcie wartościowego kandydata na męża
    Ten rytuał jest skierowany do samotnych pań oraz tych, które już były w związku małżeńskim. Dzięki niemu pożegnasz się z samotnością, a obok ciebie pojawi się odpowiedni mężczy...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook