708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Tygodniowy horoskop

Ciąg dalszy pozytywnej aury. To najlepszy czas w całym roku. Doskonała kombinacja gwiazd gwarantuje powodzenie w sferze społecznej, popularność, podniesienie statusu, bogactwo i sukces.

W weekend do mocy planet przyłączy się Mars, za sprawa którego sukces przyjdzie nie tylko ot tak sobie, ale przyniosą go nasze działania. Na sportowców czekają rekordy, przedsiębiorców – bogactwo i rozwój biznesu.

Rosnący Księżyc na tle zaistniałej sytuacji stanowi jeszcze jeden znak, mówiący o tym, że teraz czas na nowe początki. Rozpoczęte projekty będą rozwijać się szybko i zakończą się wielkim sukcesem.

W piątek i weekend mogą wystąpić problemy z transportem i komunikacją. Lepiej nie udawać się w podróż, nie prowadzić negocjacje, a nawet nie opowiadać za dużo.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Najważniejsze wydarzenia w życiu Baranów będą się rozgrywać w sferze domu i rodziny. W poniedziałek raczej nie licz na swobodę w działaniach. Będziesz musiał robić to, co ktoś inny uzna za właściwe, odbijać piłeczkę innych. W środę możliwa pomoc pieniężna lub w innej postaci (możliwości, wiedza, kontakty). W weekend Baran będzie sam kowalem swojego losu: wszystkie sukcesy w domu, w sprawach związanych z nieruchomościami, z zakupami do domu, a także sukcesy członków rodziny Barana będą się wiązać z aktywną działalnością i talentami samego Barana. Od piątku lepiej nie omawiać swoich spraw z domownikami, mogą Cię źle zrozumieć. To też nie jest dobry czas na gości.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Byki będą odnosić sukces w większości spraw dnia codziennego. Nawet wielki sukces będzie możliwy do osiągnięcia dzięki temu, co Byka otacza na co dzień: sąsiadom, znajomym, na ulicy, w komunikacji miejskiej, w sklepie. Do udanych sfer należą: negocjacje, podróże, transport, dokumenty, nauka. Przy czym Byk nie powinien zapominać o domu i rodzinie, bo tylko wśród bliskich Byk będzie mógł porządnie wypocząć i uzewnętrznić swoje najlepsze cechy. W poniedziałek czekają na Ciebie drobne sprawy do załatwienia. W środę spodziewaj się dobrych nowin, dotyczących partnerstwa: wygrana w sądzie, zawarcie związku małżeńskiego, nowa współpraca biznesowa, podpisanie nowego kontraktu. W piątek i weekend mogą pojawić się utrudnienia w komunikacji.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Bliźnięta mogą spodziewać się powodzenia z pieniędzmi i mieniem. Mogą to być wysokie zarobki, korzystne drogie zakupy, luksusowe prezenty. Poniedziałek to czas na wypoczynek i rozrywkę. Od wtorku do czwartku posypia się drobne sprawy do załatwienia, będzie więc trochę pracy. Jednak rutyna codzienności Cię nie ogarnie, czeka Cię sukces w odpowiedzialnym przedsięwzięcie i wsparcie szefostwa. W piątek mogą się pojawić nieprzyjemne wiadomości ze strony przyjaciół na temat. Nie słuchaj rad ekscentrycznych znajomych w sprawie inwestowania pieniędzy. Nawet najlepsi przyjaciele mogą się mylić w tej kwestii.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Raki będą mieli największe powodzenie. Gwiazdy upatrzyły sobie Raka na swojego pupila! Możesz się spodziewać wzrostu popularności i sławy, szczęścia w miłości i twórczych projektach. Największy sukces odniosą sportowcy i ludzie twórczy. Ich ciężka praca wreszcie zostanie doceniona i to bardzo. Nadszedł dobry czas na zajęcie się wyglądem zewnętrznym. Jeśli chcesz teraz zmienić image, zrób to, a rezultat przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. W piątek i weekend nie kłóć się z szefostwem i w ogóle nie omawiaj spraw biznesowych. Za to każde Twoje działanie w weekend spotka się z uznaniem otoczenia i wpłynie na rozpoznawalność (ale to czyny, słowa wręcz odwrotnie mogą zostać źle zrozumiane).

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Poniedziałek powita Lwów ciągłym kontaktem z otoczeniem i nowymi wiadomościami. To dzień załatwiania drobnych codziennych spraw. Od wtorku do czwartku najlepiej zajmować się domem, albo realizować te postanowienia, które można zrealizować nie wychodząc z domu. Możesz liczyć na duże wsparcie ze strony rodziny. Powodzeniem mogą zakończyć się sprawy, związane z nieruchomościami. W weekend wzrośnie waga ukrytych działań. Lepiej nie rozgłaszać wszem i wobec swoich planów, ale działać z ukrycia. Jeśli zajmujesz się twórczością, teraz osiągniesz sukces w projektach, wykonywanych w odosobnieniu. Im mniej ludzi wie o projekcie, tym bardziej spektakularny będzie jego sukces.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Panny mogą się spodziewać powodzenia w sferze kontaktów i informacji. Zwłaszcza dotyczy to tych informacji, które dotyczą emocjonalnej strony lub są związane ze zmiennością, plastycznością wydarzeń. Na przykład, Panna może się dowiedzieć o czymś, co jej było bardzo potrzebne, aby zmienić nieprzyjemną sytuację i pchnąć ją w kierunku dobrego rozwiązania, albo dzięki odpowiedniej informacji, Panna będzie mogła spełnić swoje marzenia. Najprawdopodobniej okoliczności będą się zmieniać w okolicach piątku i weekendu. W sobotę i niedzielę można osiągnąć sukces, spełnić marzenie na temat życia społecznego, spraw, które powinny być znane i mogą przynieść sławę.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Marzysz o sławie i karierze, o sukcesie i popularności? Chcesz rozwinąć biznes? A może masz potrzebę pokazania się ze swoimi projektami, działaniami, aby ludzie dowiedzieli się o tym, co robisz? Nadszedł Twój czas! W tym tygodniu powiodą się wszystkie Twoje działania. Wagi staną się popularne, będą wznosić się na szczyt kariery, zawrą małżeństwo z kimś kto odgrywa ważną rolę w społeczeństwie lub stworzą popularny biznes. Najbardziej udana będzie środa i weekend. Możesz spodziewać się jakichś nieprzyjemnych wieści od partnera, z którym będziesz musiał się liczyć, ale to nie przeszkodzi Twoim marzeniom się spełnić.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Skorpion należy do tych znaków, którym będzie się powodziło. Czeka go twórczy sukces, powodzenie w miłości i wychowywaniu dzieci, może się spodziewać cudownego urlopu za granicą. Ludzie, zajmujący się twórczością zostaną docenieni, będą rozpoznawalni, a ich publikacje nagle staną się bardzo znane. Sportowcy spod znaku Skorpiona będą mieli okazje pobić rekordy w zawodach. Rodzice, którzy walczą o swoje sprawy w sądzie również odniosą zwycięstwo. W środę sukces Skorpiona zależy nie tylko od okoliczności, ale i od niego samego – od nieustępliwości i odpowiedzialności. W weekend powodzenie gwarantowane w sferze aktywności w życiu społecznym lub politycznym, pomocy mężczyzn mieszkającym daleko od Skorpiona oraz śmiałe działania w sferze prawa lub społecznej moralności.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Strzelce mogą spodziewać się powodzenia w sferach, związanych z mieszkaniem, rodzicami i mieniem rodziców (w tym również spadków), emigracją i sprzedażą-zakupem nieruchomości. Choć wcale łatwo nie będzie. Z jednej strony wszystkie siły Strzelców powinny być skierowane w stronę cudzych resursów, które powinny im pomóc rozwiązać zaistniałe problemy. Z drugiej strony, w tym tygodniu ważne będą też sprawy, na które Strzelce nie mogą teraz wpłynąć: zakazy, przeszkody. Warto zapoznać się z jakimiś nierozgłaszanymi ustawami, zakazami i nakazami, ta wiedza może bardzo pomóc osiągnąć to, czego pragniesz. Najważniejsze znaleźć na wszystko czas i pilnować swoich spraw.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Koziorożce powinni więcej kontaktować się z przyjaciółmi, zwłaszcza z osobami odpowiedzialnymi, oraz ze starymi znajomymi. Warto włączyć się do akcji organizacji charytatywnych i pozarządowych, związanych z działalnością naukową. Koziorożec nie tylko osiągnie sukces, ale otrzyma wsparcie, dzięki któremu będzie mógł podpisać bardzo korzystny kontrakt lub znajdzie doskonałego partnera biznesowego. Koziorożce mają teraz czas na sukces, który osiągną dzięki czynom innych ludzi, poprzez relacje z partnerami, którym się powiodło. W weekend na pewno pojawi się możliwość zrobić coś, co będzie miało znaczenie w sferze partnerstwa biznesowego.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Wodniki mogą spodziewać się pomocy szefostwa w sytuacjach bardzo zmiennych. Pomocy można oczekiwać również ze strony dokumentów przełożonych – instrukcji, zasad, zakazów, które teraz będę pracować na korzyść Wodników. dzięki czemu jest szansa na uznanie ze strony kolegów lub otrzymać zaproszenie do prestiżowej korporacji. To czas, by zatryumfowała sprawiedliwość w miejscu pracy. W sobotę i niedzielę, niezależnie od tego, że to weekend, sukces możliwy dzięki pracy wysoko wykwalifikowanych współpracowników. Od piątku do soboty należy mniej udzielać uwagi kontaktom z otoczeniem, możliwe nieprzyjemne rozmowy lub niechciane wiadomości.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 15 do 21 lipca 2013 roku

Ryby mają wiele okazji, aby spędzić ekskluzywny urlop, osiągnąć sukces w miłości, otrzymać drogie prezenty lub zająć się twórczymi projektami w celach zarobkowych lub po prostu w ramach hobby. Dlatego w środę szukaj wsparcia w swoim guru, w ludziach, którzy są dla Ciebie autorytetem, w książkach filozoficznych. Poświęć czas na relacje internetowe, kontakty z wydawnictwami i biurami podróży (wszystko zależy od Twoich zamierzeń). sportowcy powinni wziąć udział w zawodach. Artyści udać się na występy. Szykuj się do tych działań już w środę, aby w weekend wszystko się dobrze udało.

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook