708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny Autor: ,

Horoskop na lipiec 2013

Гороскоп на октябрь

Lipiec jest miesiącem, w którym najlepiej odpoczywać. Jest to czas urlopów, rozrywki, podróży i spokoju. Co prawda na początku i pod koniec miesiąca wydarzenia zmuszają do działania i nie pozwolą na nadmierne rozluźnienie, za to pozostały czas to czas lenistwa, sukcesów i pozytywnych zbiegów okoliczności.

Wszystkie sprawy rozwijają się pozytywnie, nic nie zwiastuje zmartwień. Osoby, lubiące osiągać sukces w walce, staną się leniwi, dookoła brak przeciwników, a działać w atmosferze pokoju i braku zagrożenia najzwyczajniej w świecie nie potrafią. Dlatego aktywni działacze powinni na ten czas zaplanować swój urlop.

Lipiec – czas dzieci fortuny, szczęściarzy, tych, kto wierzy, że aby osiągnąć sukces wystarczy wyciągnąć do niego rękę i chwycić bez żadnej walki. Sukces przyjdzie do tych, kto go dostrzega. Ludzie silni, radzący sobie z przeciwnościami i niepowodzeniami ryzykują nie zauważyć szansy, która zostanie im podarowana.

Najlepszy czas lipca to dni 13-22 lipca, napięty okres to 1-4 oraz 26-29 lipca. 13 lipca Mars wchodzi do znaku Raka, od tego momentu nasza aktywność będzie uzależniona od naszego nastroju. 22-go Merkury zaczyna ruch prosty, otwierając przed nami drogę do informacji. Słońce wchodzi do znaku Lwa, wzmacniając potrzebę odpoczynku i zabawy, natomiast Wenus do znaku Panny, gdzie pomaga oszczędzać i nie wydawać na rozrywkę zbyt dużo pieniędzy.

Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby

Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na lipiec 2013 roku

Barany na początku lipca ryzykują kłótnią z bliskimi: albo ktoś z domowników zmusi ich do jakiejś pracy, której wykonywanie zupełnie nie w Twojej głowie, albo sam Baran narobi jakichś głupot. 3-4 lipca bądź przygotowany na niespodzianki, nie zajmuj się niczym, co jest związane z nieruchomościami. Lepiej więcej czasu spędzać poza domem, spotykać się ze znajomymi, odwiedzać przyjaciół. Od 13 lipca zachowanie Baranów zmieni się, będą marudzić i emocjonalnie podchodzić do różnych spraw. Przy czy wzmocni się intuicja i pojawi się chęć zrobienia czegoś dla domu. Wyczucie sytuacji spowoduje, że sukces zawita do ich domu w dniach 20-24 lipca. W tym czasie dobrze zacząć remont, kupować drogi sprzęt i meble. Pod koniec miesiąca ostrzegaj się urazów i usterek sprzętu domowego.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na lipiec 2013 roku

Byk może odnieść wrażenie, że lipiec wita ich nieprzyjaźnie: pierwsze dni miesiąca to czas, kiedy Byki będą się miotać między silną potrzebą komfortu a koniecznością oszczędności. Możliwe, że oszczędzać trzeba będzie za sprawą innej osoby lub zmuszą do tego okoliczności. Jeżeli w dniach 1-2 lipca pojawił się pomysł na tani wypoczynek, odrzuć go, nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nie kupuj w tych dniach żadnych rzeczy do domu, od których oczekujesz trwałości. 7-8 lipca czeka cię niespodziewany dochód w domu lub mili goście. Od 22 lipca Byki będą mieli okazję dobrze wypocząć. Wszystko będzie układać się tak, że wypoczynek będzie komfortowy, miły i romantyczny. 26 lipca nie pij i nie zakochuj się w nieznajomych. 28-29 lipca – czas na wygrane, duże prezenty, luksus.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na lipiec 2013 roku

Bliźnięta do końca lipca będą się czuli niepewnie: w łowie kasza, ciężko zebrać myśli, sprawy, w których Bliźnięta czuliby się jak ryba w wodzie będą w zawieszeniu. Najgorsze jest to, że wiele opóźnień lub błędnych decyzji będą dotyczyły spraw finansowych. Nie należy teraz załatwiać nowych interesów. Lepiej poświęcić czas na analizę sytuacji finansowej, regenerację, odpoczynek. Od 13 lipca będzie dobry czas na aktywny wypoczynek, Bliźnięta znajda w sobie siłę, po której przyjdzie czas na rozluźnienie. 19-22 lipca nie będą sprzyjać zakupom i zarobkom, mogą się pojawić błędy w dokumentach finansowych. Po 22-gim powróci aktywność umysłowa i nastąpi szybki rozwój wydarzeń.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na lipiec 2013 roku

Raki mają przed sobą barwny miesiąc. Po pierwsze w lipcu wzrośnie autorytet Raków. Będą nie tylko bardziej zauważalni, ale i potrzebni otoczeniu. Wiele Raków osiągnie sukces. Niektórzy z was będą mieli szansę sprawdzić się w czymś bardzo ważnym i prestiżowym. Autorytet może się zwiększyć nie tylko za sprawą samych Raków, ale również dzięki pojawieniu się nowych „podwładnych” – Raki mogą zostać rodzicami lub teściami. W lipcu łatwo o zbędne kilogramy. Do 22 lipca Raki będą przywracać kontakt ze znajomymi z przeszłości lub organizować dawno planowaną podróż. 1-4 i 27-29 lipca uważaj na agresję i urazy. Najlepszy czas to dni 13-22 lipca. Sukces sam przyjdzie do Raków na początku tego okresu, a pod koniec Rak osiągnie go dzięki swoim działaniom.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na lipiec 2013 roku

Lwy do ostatnich dni lipca będą znajdowały się w cieniu: jedni wyjadą na odpoczynek w miejsca, gdzie będą mieli problem z komunikacją. Inni postanowią poprawić swój stan zdrowia i wyjadą do pensjonatu lub sanatorium. Dla twórczych Lwów to czas pracy nad nowym projektem. W lipcu Lwy są piękni i czarujący, dlatego nawet w najdalszym zakątku świata będą przyciągać do siebie ludzi jak magnes. Możliwy jest romans, który zacznie się dniach 7-8 lipca. Po 22 lipca Lwy będą w centrum uwagi. Mamy nadzieję, że Lwy dobrze się do tego przygotowali, izolując się na początku miesiąca.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na lipiec 2013 roku

Panny tak jak i reszta znaków Zodiaku mają lipiec podzielony na okresy do i po 22-gim dniu miesiąca. Do 22 lipca Panny powinny utrzymywać więcej relacji z przyjaciółmi. Nie tylko mieć z nimi kontakt, ale również przyjrzeć się swoim relacjom z otoczeniem, przeanalizować swoje zachowanie. Wiele osób, z którymi Panny nieustannie mają kontakt, będą nieosiągalne: wyjadą, albo w relacjach z Pannami nastąpi ochłodzenie. Pojawić się może ktoś z przeszłości. To spotkanie ucieszy Pannę, ale czy przyjaźń mocno zakwitnie na nowo, okaże się po 22 lipca. Do 22 lipca nie należy zgłaszać swoją kandydaturę na seminaria, konferencje, ani starać się o członkostwo w organizacjach pozarządowych. Od 22 lipca Panny będą bardziej przykuwać uwagę, zacznie się aktywizować życie osobiste. Dobry czas do pielęgnacji urody.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na lipiec 2013 roku

Wagi do 22 lipca powinni więcej przebywać w towarzystwie przyjaciół. Niezależnie od tego, że okres ten jest wypełniony po brzegi sprawami zawodowymi i na relacje przyjacielskie jest mało czasu, tylko z przyjaciółmi Wagi będą mogły odpocząć, zresetować, rozluźnić i pokazać swoje najlepsze cechy. 7-8 lipca zrodzi się nowa mocna przyjaźń, albo ucieszy Cię któryś ze znajomych z przeszłości. Także w tym czasie może się spełnić marzenie, związane z miłością lub nabyciem jakiegoś pięknego przedmiotu. Po 22 lipca Wagi będą bardziej zamknięte w sobie, najwięcej radości przyniesie wypoczynek w odosobnieniu. 26 lipca wystrzegaj się oszustwa i uważaj na zdrowie. 28-29 lipca pojawi się szansa na odniesienie wielkiego sukcesu lub będzie miał miejsce szczęśliwy przypadek.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na lipiec 2013 roku

Skorpiony mają czas na pasmo sukcesów w miłości i twórczości. Lipiec nadaje się doskonale do twórczej pracy na projektami, gdyż Skorpion będzie obdarzony natchnieniem, wyobraźnią, cierpliwością. W miłości Skorpiony wciąć odgrywają główną rolę w parze. Ich odpowiedzialność przyciąga do nich osoby nieśmiałe, kochające, delikatne. W już zawiązanych związkach partner w oparciu o odpowiedzialność Skorpiona może sobie pozwolić na spokojne uczucie. 13-22 lipca przyjdzie wielkie szczęście, kumulacja sukcesu. To może być ślub, publikacja książki, pozytywne zakończenie procesu sądowego, uznanie w twórczych kręgach. Ciężkie dni 27-29 lipca przyniosą zmęczenie, depresję, kłótnie z otoczeniem. 30 lipca dzień udany przede wszystkim dla miłości i finansów.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na lipiec 2013 roku

Pod koniec czerwca rozpoczął się dla Strzelców długi okres, kiedy maja okazje pokazać się z jak najlepszej strony i złapać szczęście za ogon. Możliwe to będzie jeśli Strzelcy przestaną liczyć wyłącznie na siebie i dostrzegą potencjał otoczenia. Okres ten będzie trwał rok, a lipiec to dobry miesiąc, by poznać cechy tego okresu, poćwiczyć umiejętność wyboru ludzkich resursów i mądrze ich wykorzystywać, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat. Od 13 do 22 lipca czeka Strzelców bardzo korzystny kredyt albo bezinteresowna pomoc kogoś bogatego, prezent lub spadek. Nie wykluczona współpraca z mądrymi, utalentowanymi ludźmi, lub osobami mającymi dobre kontakty.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na lipiec 2013 roku

Koziorożce będą mieli szczęście w kontaktach z przyjaciółmi, a także organizacjami, zrzeszającymi ludzi biznesu. Niektórzy wyruszą w rejs z przyjaciółmi, inni będą aktywnie uczestniczyć w warsztatach, kursach, pracować na rzecz organizacji charytatywnych. Najlepszy czas na wszystkie działania to dni od 13 do 22 lipca. Niektóre wydarzenia wpłyną na zmianę charakteru Koziorożca. W dniach 1-2 orz 27-29 lipca negatywny wpływ będą mieli konkretne osoby lub grupa ludzi. Najlepiej w tym czasie powstrzymać się od konfliktów. 30 lipca na osobowość Koziorożca wpłynie pozytywne wydarzenie, związane z miłością, fajnymi przyjaciółmi lub pieniędzmi.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. horoskop na lipiec 2013 roku

Pierwsza połowa lipca top czas codziennych obowiązków. Nie należy na ten czas planować urlopu, gdyż nawet pod czas odpoczynku znajda się sprawy do załatwienia: telefony z pracy, problemy z personelem, pracującym w hotelu. Natomiast 7-8 lipca ktoś inny zatroszczy się o to, aby Wodnik mógł odpocząć. Może to być niespodziewana propozycja podróży, albo wiadomości, które pomogą Wodnikowi zrealizować plany. 19-22 lipca nie wyruszaj w podróż i uważaj z informacją zawodową. Możliwe błędy w dokumentach, kontrole. Po 22 lipca wszelkie decyzje związane z urlopem i pracą podejmowane będą przez kogoś innego. A Wodnik może spokojnie zaufać tym decyzjom.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na lipiec 2013 roku

Ryby mają dobry czas dla rozwoju duchowego, poznania filozofii i mistycyzmu. Ludzie twardo stąpający po ziemi spod znaku Ryb będą mieli szansę na zagraniczną podróż. Twórcze Ryby otrzymają zamówienie na utwór z tej dziedziny, którą się zajmują i doskonale sobie z tym zamówieniem poradzą. Wszystkim Rybom bez wyjątku będzie się powodziło w wypoczynku i miłości. Najlepsze dni to okres między 13-22 lipca. Pod koniec miesiąca możliwa kłótnia z sympatyczną osobą, poczujesz się oszukany. Nie przejmuj się, zwróć się po radę do kogoś dojrzałego.

Przeczytaj coś innego

  • Oczekiwanie na tego jedynego…
    Często mijają lata, a my wciąż czekamy na tego jedynego… Przyjrzyjmy się, dlaczego tak się dzieje. Może warto coś w sobie zmienić. Dziewczynka jeszcze nie dojrzała… ...
  • Horoskop na 29 lipca 2013
    Jeżeli skusisz się na udział w masowych imprezach, będziesz z pewnością doskonale się bawić. Warto teraz zademonstrować wszem i wobec swoje talenty i zdolności. Konkursy, wystę...
  • Miłosny horoskop na styczeń 2014
    Pierwszy miesiąc nowego roku będzie dla nas obiecujący. Przede wszystkim dlatego, że poczujemy się odblokowani i odciążeni - mimo, że nadal będziemy mieli wiele zobowiązań, będzi...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook