708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jak być szczęśliwym? Autor: ,

Karma relacji

Najtrudniejszym zagadnieniem dla wielu z nas jest zbudowanie mocnych relacji między kobietą i mężczyzną. Często relacje osobiste tworzą problemy, których rozwiązanie bywa niemożliwe.

Jednym z powodów ludzkiego cierpienia jest karma. Aby móc zrozumieć czy jest, należy określić trzy rodzaje sił, które budują nasz los.

1. Myśli ludzkie. Siła ta buduje nasz charakter. Jakie mamy myśli, taki i sam człowiek.

2. Pragnienie i wola. Pragnienie i wola stanowią dwa bieguny tej samej siły, łączą człowieka z przedmiotem jego pożądania i kierują tam, gdzie to pragnienie może się ziścić.

3. Działanie. Wszystkie Twoje czyny, które przynoszą zadowolenie i szczęście innym, wrócą do Ciebie, aby i Tobie to szczęście dać.  Jeśli Twoje działanie wpływa negatywnie na otoczenie, Ty również tę negatywną energię otrzymasz.

 

Jeśli zrozumiesz te trzy składowe, wpływające na karmę i nauczysz się wykorzystywać swoja wiedzę, staniesz się twórcą swojej przyszłości, panem swojego losu, potrafiącym budować go wg swojej wiedzy i woli.

 

Element karmy zazwyczaj przejawia się w tej samej sytuacji w relacjach z partnerem. Obciążona karma może przejawiać się różnorako: nie możesz zbudować harmonijnych relacji, trafiasz do miłosnych trójkątów, jesteś samotny, cierpisz przez czyny ukochanego…  Aby osiągnąć harmonię w miłości i zbudować trwały związek, musisz wypracować swoją karmiczną ścieżkę, odrobić lekcje i wypracować swoje karmiczne długi.

 

Zdiagnozować przyczynę Twojego karmicznego problemu pomogą astrologowie, numerologowie, tarociści, ale najważniejsze, abyś świadomie kroczył dalej. Jeśli Twoje relacje osobiste ciągle znajdują się w sytuacji bez wyjścia, zaakceptuj to i spróbuj wprowadzić do swojego życia poważne zmiany, aby pozbyć się negatywnej energii.  Karmiczne relacje między mężczyzną i kobietą zdradzają traumatyczne stosunki między obojgiem partnerów, którym ciężko jest dopasować się do siebie nawzajem.

 

Nigdy nie karm się iluzjami, żyj realnym życiem, przyjmując swoją drogę życiową z wdzięcznością. Każdy z nas ma swoja karmę. Każdy z nas musi ją wypracować. Jeśli nie możesz zrozumieć jej istoty, zwróć się do specjalistów, pracujących z energiami. Aby założyć szczęśliwą rodzinę, należy przede wszystkim, świadomie spojrzeć na swoje zadanie i zrozumieć przyczynę własnych problemów. Dusza zawsze pcha człowieka w kierunku prawidłowych decyzji. Wątpliwości rozumu zazwyczaj wprowadzają w błąd

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook