708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jak być szczęśliwym? Autor: ,

Twórz sam swój los

Żyła kiedyś zadziwiająca kobieta: Lynne Cox. Udało jej się osiągnąć coś, co może się wydawać prawdziwym cudem. Znajdź siły na swój cud.

Wszyscy słyszeliśmy od naukowców i bioenergetyków, że zasoby ludzkie nie maja granic. W sytuacjach ekstremalnych ludzie są w stanie przezwyciężać los. A co z naszym realnym życiem? Lynne Cox udało się przepłynąć  cieśninę Beringa przy temperaturze wody zaledwie 6 stopni Celsjusza. Pokonała odległość 4160 metrów, oddzielającą dwie linie brzegowe. Udało się jej dosłownie przezwyciężyć śmierć, wszystko za sprawą siły woli. Tacy ludzie wiele mogą w życiu osiągnąć. Osiągając postawione cele, ludzie odnoszą swoje własne wielkie zwycięstwa, przezwyciężają słabości, rozwijają się. Jak to jest z Tobą?

Wielu z nas, nieustannie skarżąc się na brak sił i zmęczenie, odkłada wszystkie swoje plany na bliżej nieokreśloną przyszłość. Weekend spędzamy przed telewizorem, albo umieramy z nudów, wciąż zastanawiając się jak wyjść z depresji? Ileż razy myśląc o projekcie, którego nie zrealizowałeś, powtarzałeś sobie: „Nie miałem na to czasu… nie starczyło mi siły…” W takich przypadkach, sami tego nie wiedząc, tracimy, tracimy i tracimy: nowe możliwości, optymizm, atrakcyjność. Wszystkie nasze niezrealizowane marzenia oddajemy komuś innemu. Temu, kto znalazł w sobie siłę. Kto przeciwstawił się lenistwu i wyszedł poza krąg „strefy komfortu”, który na dobrą sprawę jest niczym innym jak więzieniem dla naszej szczęśliwej przyszłości. Nie chodzi tu nawet o siłę woli. Przecież, nie wszyscy lubimy chodzić do pracy, a jednak codziennie rano wstajemy i wybieramy się właśnie tam. Możesz się do tej czynności zmusić i to robisz. Najwyraźniej chodzi o priorytety. Należy zrozumieć co jest dla Ciebie najważniejsze. To pierwszy krok na drodze do realizacji swoich celów.

Opiszę teraz najprostszą strategię polepszenia swojego losu, opracowaną przez parapsychologów. Pierwsze co należy osiągnąć to odpowiedni poziom energetyki. Jak to zrobić? Posłużą temu regularne poranne oblewania wodą. Wzmocnimy tym samym swój układ odpornościowy, zregenerujemy skórę, a przede wszystkim „zmyjemy z siebie” skumulowaną negatywną energie, bezsenność, stres. Należy rozpocząć od oblewania się wodą o temperaturze 36,6 stopni, ale stopniowo schodzić do 16. Obniżamy temperaturę o jeden stopień każdego dnia. Najlepiej wylewać wodę z wiaderka prosto na głowę. Wówczas osiągniemy najlepszy efekt.  Istotne, aby robić to regularnie i zachowując przy tym pozytywny nastrój. Oprócz tego, należy wybrać dla siebie jakiś sport, w zależności od upodobań. Nie istotne czy będzie to fitness, bieg w parku, czy gra w tenisa z przyjacielem. Ćwiczenia fizycznie nie tylko wpływają na rozwój ciała. To również praca nad charakterem, walka z lenistwem, rozwój siły woli i dążenia do celu. Z pewnością podjęte proste kroki pozytywnie wpłyną na relację z bliskimi, rozwój zawodowy, umiejętność walczyć o swoje. Twoje życie zacznie zmieniać się na lepsze!

Jak już wcześniej wspominałam, najważniejsza składowa Twojego sukcesu to systematyczność. Odkładając na później, znów uruchamiasz inercję, a w głowie utrwalasz stereotyp „jutro”. Wpadniesz w pułapkę, bo przecież jutro również chęci nie przybędzie. Aby nie rzucić swojego zajęcia, nie staraj się w krótkim czasie osiągnąć tego, co sobie zaplanowałeś. Tu liczy się nie czas i prędkość, ale jakość i systematyczność. I najważniejsze: działaj, mając świadomość tego, co właściwie chcesz osiągnąć. Jeżeli faktycznie zaczniesz przestrzegać tych prostych zasad, z pewnością uda Ci się osiągnąć swój cel, zapominając o odkładaniu na nieokreślone „potem” swoje marzenia.

Istnieje takie przysłowie: „Zasiejesz działanie – wyhodujesz przyzwyczajenie, zasiejesz przyzwyczajenie – wyhodujesz charakter, zasiejesz charakter – wyhodujesz swój los”. Niech sukces Lynne Cox wpłynie na Twoją wiarę w siebie i swoje marzenia.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook