708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Miłość i rodzina Autor: ,

Jak obliczyć zgodność pary po dacie urodzenia

Dowiedz się jaki portret numerologiczny ma Twój związek. Każdy partner ma swoja własną unikalną liczbę, która odzwierciedla całą istotę waszych relacji. Dowiedz się, w jaki sposób obliczyć waszą zgodność.

Algorytm zgodności wg daty urodzenia

Mimo, iż człowiek jest bardzo skomplikowanym stworzeniem, za pomocą liczb możemy co nieco się o nim dowiedzieć.

Dziś proponuję obliczyć zgodność pary. Oczywiście, zgodność na podstawie daty urodzenia można obliczyć również z bratem, siostrą, rodzicami, przyjaciółmi, czy partnerem biznesowym, ale niewątpliwie najbardziej pożądaną wiedzą jest nasza zgodność z ukochaną osobą.

Aby dokonać wyliczeń, musisz znać dokładna datę urodzenia partnera. Sumujemy wszystkie cyfry daty urodzenia obojga, do tej pory, póki nie otrzymasz cyfry od 1 do 9.

Dla przykładu, 10 stycznia 1970 roku – data urodzenia mężczyzny, 26 września 1976 roku – kobiety. Sumujemy cyfry: 1+1+1+9+7=19=10=1 (to jego cyfra) i 2+6+9+1+9+7+6=40=4 (to jej cyfra). Liczba pary wynosi 5.

A oto wynik, zobacz jak jesteście zgodni:

Jedynka. Najważniejsze, abyście oboje działali razem. Ukazuje się tu wasz potencjał, zarówno jednej jak i drugiej strony. Takie relacje dobrze wpływają na ogólny rozwój związku. Nie należy zapominać, że jedynka – to lizcba lidera, dlatego mogą w związku pojawić się nieporozumienia na tle podziału władzy. Mogą wystąpić kłótnie, dlatego jeden z was musi się nauczyć sztuki kompromisu, wówczas życie rodzinne, a także wspólny biznes będą bardziej harmonijne.

Dwójka. Ta bazuje na materialnym fundamencie. Ludzie lubią spędzać ze sobą czas, ale główne powody, jakimi się kierują to chęć zysku, bo po prostu razem im się udaje więcej osiągnąć w tej nie mało ważnej sferze. Może się okazać, że taki związek zbuduje mocne więzi rodzinne z dobrobytem, stabilnością. Jeśli razem tworzycie biznes, to Wasza firma będzie się doskonale rozwijać. Pamiętaj, że dwójka to cyfra ziemi, dlatego są dla niej charakterystyczne barwne uczucia. Mogą się pojawić konflikty na tle finansowym. Taki związek nie lubi zmian i romantyzmu.

Trójka. Podstawowe składowe tego związku to umiejętność prowadzenia relacji i niestałość. Tu nigdy nie jest nudno. Najlepiej, jeśli w tych relacjach będzie więcej przyjaźni, aniżeli mocniejszego uczucia. A to dlatego, że rodzina z taką liczbą może odczuwać chłód. Dawane obietnice nie są wcielane w życie. Mogą zdarzyć się zdrady. Jest to najtrudniejsza liczba dla związku.

Czwórka.  Umiejętności organizacyjne, stałość, komfort – to składowe tego związku. Rodzina będzie czerpać z płynącego ciepła. Zbyt intensywna energia może nieco zakłócać sferę zawodowa tej pary. Najważniejsze w związku – duchowa bliskość, nowe wrażenia, ale niemożliwość podwyższenia kapitału.

Piątka. Jeden z najbardziej seksualnych związków, w którym płoną żądze. Partnerzy dostarczają sobie nawzajem wiele przyjemnych chwil. Wszystko bazuje na miłości. Jest to jednak para egoistów. Należy nauczyć się nie tylko słuchać, ale i słyszeć siebie nawzajem, wówczas wszystko w rodzinie będzie takie, jakie być powinno i pojawią się szczęśliwe dzieci. Nadmiar energii może zostać skierowany na dowolną sferę biznesową, z pewnością przyniesie sukces.

Szóstka. Partnerstwo i wzajemna pomoc – to najważniejsze składowe tej pary. W związku z tym, że liczba ta należy do liczb ziemi, ten związek może być bardzo trwały. Dla prowadzenia biznesu wariant idealny! W rodzinie – spokój, przyjaźń, bardzo rzadko zdarzają się niesnaski, ale służące wyjaśnieniu różnego rodzaju zachowań. Uczucia mogą nieco przygasnąć, ale wzajemne wsparcie pozostanie.

Siódemka. Podstawa tego związku – to harmonia. Partnerzy potrafią się dogadać. Mimo, iż awantur prawie nie ma, tak czy inaczej bardzo pomocne jest taktowność, która nie doprowadzi do zerwania. Sukces w związku jest w zasadzie gwarantowany, dzięki wspólnemu rozwiązywaniu rodzinnych i finansowych problemów.

Ósemka. Związek ten cechuje pewna niestandardowość. Partnerów ciągnie do siebie nawzajem. Jeden z nich, dzięki tej ciągocie, może pchać drugiego, pomagając mu tym samym realizować się w biznesie. Może się jednak to wiązać z wewnętrznym niezadowoleniem, które może się pojawić jeśli pierwszy partner uświadomi sobie, że ten drugi w jakimś stopniu go wykorzystuje. Należy nauczyć się podnosić swoją samoocenę. Para może się zetknąć z zazdrością. Trzeba być elastycznym, wówczas wszystko będzie dobrze.

Dziewiątka. Para filozoficzna. Jeśli w tej parze sfera finansowa będzie pełna sukcesu, to para ta zasłuży na miano idealnej. Natomiast, jeśli finansowo nie poradzicie sobie, to na tym tle powstanie bardzo mocna rysa. Z tego powodu bardzo uważnie należy prześledzić Wasze relacje, być może lepiej pozostać w sferze przyjaźni, aby nie doprowadzić do rozłamu rodziny. Jeśli jednak stworzycie rodzinę, jeden z partnerów musi brać na swoje barki większość spraw domowych, wówczas osiągniecie harmonię.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook