708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Miłość i rodzina Autor: ,

Jak sprawić, by wreszcie zadzwonił…

Z pewnością każdej z nas zdarzyło się czekać na telefon od kogoś, ale ta osoba uporczywie milczy. Cóż, wydawałoby się nie ma nic łatwiejszego, a jednak. Chcesz porozmawiać, podnieś słuchawkę i zadzwoń sama. Ależ często duma, zasady moralne lub poczucie własnej wartości nie pozwalają na wykonanie pierwszego kroku i siedzimy, wpatrując się w milczący telefon w oczekiwaniu, aż zadźwięczy znajomy dźwięk.

Niezależnie od powodu, dla którego tkwisz w męczącym oczekiwaniu na wiadomość lub telefon, czy to kłótnia, nieudana randka, nowa znajomość z kimś fascynującym – możesz sprawić, że dźwięk telefonu usłyszysz szybciej.

Metoda komunikatuZadzwoń”

Ta metoda doskonale nadaje się dla osób z rozwiniętą wyobraźnią. Sprawdza się zarówno w istniejących związkach miłosnych czy przyjacielskich, jak w nowych znajomościach.

Aby wykonać dany zabieg, należy się rozluźnić, usiąść wygodnie na miękki fotel lub kanapę. Jeśli już zasiadłeś wygodnie i rozluźniłeś wszystkie mięśnie, zamknij oczy i pozostaw wszelkie myśli gdzieś daleko poza sobą. Weź siedem głębokich wdechów. Wyobraź sobie osobę, która powinna do Ciebie zadzwonić i jego telefon komórkowy. Wyobraź sobie, że bierzesz do ręki telefon, wybierasz z książki telefonicznej numer do siebie i wciskasz klawisz „połącz” albo piszesz do siebie wiadomość tekstową. Następnie włóż telefon do ręki Swojego znajomego i w myślach zacznij słyszeć dźwięk swojego telefonu. Sięgnij po swoją komórkę i na wyświetlaczu odczytaj imię dzwoniącej osoby, wciśnij klawisz „odbierz”. W ciągu takiego jednego seansu należy 5-7 razy w myślach wykonać telefon do siebie.

Metoda ze zdjęciem

Ten sposób przynosi dobre rezultaty w przypadku osób, z którymi znasz się osobiście, doskonale sprawdza się po kłótniach. Sięgnij po zdjęcie osoby, na której telefon czekasz, połóż przed sobą na równej płaszczyźnie. Rozluźnij się, porzuć wszelkie myśli, zamknij oczy i weź 10 głębokich wdechów.

Wyobraź sobie, że w okolicach serca znajduje się duży czerwony kryształ. Kryształ zaczyna świecić i po Twoim ciele rozchodzi się ciepło i lekkość. Powinieneś poczuć radość i euforię. Teraz wyobraź sobie, że kryształ świeci mocniej i jego blask sięga do dwóch metrów dookoła Ciebie, a obszar ten zabarwia się różowo-czerwoną barwą. Następnie weź do ręki zdjęcie i wyobraź, jak promienie kryształu rozchodzą się po ciele osoby ze zdjęcia. Poczuj myśli tej osoby, poczuj jego radość, kiedy myśli o tym, aby do Ciebie zadzwonić, jak pragnie podnieść słuchawkę i wybrać Twój numer, aby usłyszeć Twój głos. Powinieneś poczuć radosne podniecenie tej drugiej osoby.

Jeśli miała miejsce kłótnia z osobą, od której oczekujesz telefonu, możesz poczuć agresję, niepokój, ból w okolicy klatki piersiowej lub nieprzyjemne przeczucia. Wówczas należy powtórzyć cały proces ponownie, ale nie więcej niż trzy razy w ciągu jednego dnia. Jeśli wszystkie trzy próby zakończą się fiaskiem, zonaczać to będzie ni mniej ni więcej, jak to, że dana osoba nie jest gotowa, aby się z Tobą kontaktować. Spróbuj ponownie w inny dzień.

Metody psychologiczne „Wszystko mi jedno!”  

Sposoby, wymienione w grupie „wszystko mi jedno” nadają się dla osób o silnej woli, z dobrą wytrzymałością i opanowaniem. Kluczem do sukcesu jest myśl: „Chcesz doczekać się telefonu, nie czekaj na niego w ogóle!”. Aby oczekiwanie nie wydało się wiecznością, po prostu odwróć swoją uwagę od niego. Aby to osiągnąć skorzystaj z małych podpowiedzi jak skierować własne myśli na inne tory.

„Najbardziej urocza i atrakcyjna”  

Współczesne tempo naszego życia nie daje nam za wiele okazji, aby zająć się sobą. Przerwę w kontakcie z drugą osobą możesz wykorzystać właśnie dla siebie, na swoje potrzeby i swój rozwój. Spróbuj nowe dania, odwiedź sklepy, w których nigdy lub dawno nie byłaś, pozwól sobie na wystawę lub film, z których rezygnowałaś, bo wiecznie ważniejsze były inne sprawy. A może wybierzesz się w podróż? Samotne odkrywanie nowego wcale nie musi być nieprzyjemne, wręcz przeciwnie. Poczu się jak najbardziej urocza i atrakcyjna osoba.

Pasja – najlepszy sposób na zabicie czasu

Przerwę w kontakcie z drugim człowiekiem można wykorzystać na swoje pasje. Doskonałym zajęciem są pisanie postów na blogu, tworzenie wierszy albo scenariopisarstwo. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach w twórczości pisarskiej, może czas na rozwój umiejętności plastycznych? Taniec, wokal, kulinaria – wszystkie te dziedziny mogą przynieść wiele satysfakcji i dobrego humoru. Dobrym sposobem na odstresowanie jest lepienie z gliny!

Możesz stosować wszystkie metody jednocześnie, albo pojedynczo, ale najważniejsze wierzyć, że ON na pewno zadzwoni!

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook