708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Precz z koszmarami!

Sen – to nic innego jak możliwość uzupełnienia bilansu energetycznego i otrzymania informacji od swojej podświadomości.

Z punktu widzenia parapsychologii, sny nie tylko odzwierciedlają psychiczny stan człowieka, ale również kierują życiem na jawie. Wraz ze stresem i negatywnymi wydarzeniami w życiu człowieka, mogą również pojawiać się nocne koszmary. Złe sny na cienkich otoczkach energetycznych tworzą dziury, które wpływają na obniżenie się energetyki, wówczas w realnym życiu każdego z nas może pojawić się szereg niepowodzeń, problemy, a dostęp nowej pozytywnej życiowej energii jest zablokowany. Jeśli śnią Ci się złe sny przez okres powyżej dwóch tygodni, oznacza to, że Twoja osłonka energetyczna zmienia się i wymaga naprawy. Człowiek, prześladowany przez negatywny sen, nie ma szansy na fizyczny odpoczynek podczas snu i budzi się z energetycznym wstrząsem. Nie zawsze pamiętamy swoje sny, lecz po przebudzeniu mamy konkretne fizyczne odczucia: pozytywne lub też negatywne.

Aby pozbyć się koszmarów, należy popracować trochę ze swoja energetyką. Praca z marzeniami sennymi i interpretacja snów wymaga dyscypliny i dokładności. Rozpoczynamy od przeprowadzenia analizy tuż po przebudzeniu. Jeśli rano wstajesz w złym humorze lub negatywnym przeczuciem, poszukaj odpowiedzi na pytania: „Dlaczego tak się czuję?”, „Co wywołuje mój lęk?”, „Jak chciałbym się czuć po przebudzeniu?”. Wnikliwa analiza odpowiedzi podsunie Ci klucz do rozwiązania problemu.

A oto kilka obowiązkowych zasad, których stosowanie pomoże pozbyć się koszmarów i ich negatywnych skutków:

  1. Częściej zmieniaj poduszkę, na której śpisz, aby neutralizować negatywną energię.
  2. Przy zagłówku łóżka stawiaj na noc szklankę z wodą, którą rano wylewaj. W ten sposób, informacja, otrzymana w nocy, zniknie na dobre.
  3. Pod poduszkę warto włożyć woreczek z naturalnej tkaniny, do którego należy wsypać w równej ilości: sól, szałwię i igły sosny lub innego drzewa iglastego. Woreczek należy wymieniać raz w tygodniu. Dzięki temu zabiegowi ochronisz swoje pole energetyczne podczas snu.
  4. Przed snem podziwiają estetyczne przedmioty.
  5. Po wyśnionym koszmarze, zmień całą pościel na świeżą, weź naprzemienny prysznic i wypowiedz sen lub swoje odczucia na bieżącą wodę.

Piramida z nefrytu lub zielonego jaspisu postawiona przy łóżku pomoże w regeneracji cieniutkiej otoczki energetycznej. Napisz na kartce odczucia, obrazy, wizje i szczegóły nieprzyjemnego snu. W ciągu dnia analizuj to, co zostało zapisane i w myślach twórz inne wydarzenia w ramkach widzianego wątku. Przy zachodzie słońca spal kartkę. W ten sposób pozbędziesz się negatywnych skutków złego snu w swoim realnym życiu. Pamiętaj, sny są częścią energii, ukrytej przed naszą logiką, która może ze świata snów przedostać się do realnego świata.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook