708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

W świecie marzeń sennych

 

Dlaczego śnimy?  Dlaczego sen to nie tylko fakt fizjologiczny, pomagający w regeneracji organizmu, ale również malutkie życie z własnymi wątkami i przeżyciami?

Czym są sny?

O snach powstało wiele teorii, wyjaśnień, senników, opisujących niemal wszystkie pojawiające się w nich obrazy. W snach zawarty jest ogromny informacyjny potencjał. Jeśli z uwagą i powagą traktować to, co widzimy w nocy, to z pomocą tych obrazków, możemy zrozumieć i rozwiązać wiele wewnętrznych problemów, zmienić skomplikowane życiowe sytuacje, znaleźć odpowiedzi na najróżniejsze pytania. Jednak, należy pamiętać, że te sny, które widzimy niedokładnie, niekonkretnie, nie mają najmniejszego znaczenia. Sny, które na długo pozostają w naszej pamięci, posiadają sekretne znaczenie, przepowiadają przyszłość lub ostrzegają. Należy pamiętać, że pogarszający się stan zdrowia, mogą nam się przyśnić złe sny, nawet koszmary. Po takich snach budzimy się przepełnieni trwogą, z poczuciem strachu. Różne problemy jawią się nam w naszych snach, ukazując ich rozwiązanie. Nie od dziś wiadomo, że system związków chemicznych Mendelejew po prostu wyśnił.

Kiedy sen się powtarza…

Należy zaznaczyć, że jeśli widzisz ten sam sen, który powtarza się kilkakrotnie w ciągu jednej nocy, lub nieustannie nawiedza Cię w ciągu konkretnego okresu czasu – to znak, że należy mu poświęcić trochę uwagi. Przeanalizuj ten sen, lub zwróć się o pomoc do specjalisty. Pamiętaj, że może to być sygnał jakiegoś negatywnego wydarzenia w Twoim życiu.

Nie bój się, jeśli przyśni Ci się straszny sen, nie rozmyślaj nad tym nadmiernie, bo sprowokujesz swoimi myślami lęki, które mogą przyciągnąć negatywne wydarzenie do Twojego życia. Współczesny rytm życia, ekologia, stres, zmęczenie – to wszystko również ma odzwierciedlenie w naszych snach, w wyniku czego mogą w naszych snach pojawić się koszmary. Widząc we śnie niebezpieczeństwo, spróbuj nawiązać kontakt z jej duchowym źródłem, zadać pytanie, spróbują we śnie zapobiec konfliktowi. Sny mają również duży wpływ na nasze samopoczucie. Budzimy się w humorze, odpowiadającym temu, co zobaczyliśmy we śnie. Aby nie dać się złym snom, należy poważnie podejść do warunków, w jakich śpisz: pokój, łóżko, pościel, twoje samopoczucie – to wszystko wpływa na nasze marzenia senne.

Precz z koszmarami!

Nie należy umieszczać lustra naprzeciwko łóżka. W przeciwnym razie bóle głowy, koszmary, chroniczne niewyspanie będą nagminne. Chodzi o to, że w dalszym ciągu nie wiemy czy dokładnie jest sen i dokąd wędruje nasza dusza, gdzie ogląda wszystko to, co dzieje się w „wirtualnym” świecie marzeń sennych. Lustro od dawien dawna uważa się za przewodnika do innych światów i wymiarów. Po dziś dzień jest aktywnie wykorzystywane we wróżbach i ezoteryce.

We śnie przeżywamy najbardziej tajemnicza stronę swojego życia. Przezwyciężając trudności i rozwiązując problemy podczas snu, uczymy się radzić sobie w życiu na jawie. Mędrcy ezoterycy twierdzą, że swoją karmę człowiek przeżywa nie tylko w rzeczywistości, ale również w snach. Od tego, w jaki sposób zachowamy się w konkretnej sytuacji w świecie równoległym, zależy również nasze codzienne życie.

 

Przeczytaj coś innego

  • Gwiezdne wychowanie
    Wszystkie zachodnie nurty astrologiczne wywodzą się z astrologii Awestyjskiej. Ta starożytna szkoła stanowi życiową filozofię. Awestyjska tradycja dbała o wszystkie dziedziny ż...
  • Horoskop na 8 sierpnia 2013
    Tego dnia możesz robić kilka rzeczy jednocześnie. Okoliczności będą sprzyjać tym z was, kto się nie leni i nie boi się brać na siebie odpowiedzialność za wykonaną pracę. Postar...
  • Gdzie szukać szczęścia poszczególnym znakom Zodiaku?
    Czym jest szczęście? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, każdy z nas interpretuje to słowo po swojemu. Dla jednych – miłość, dla innych – pieniądze, a może – wolność...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook