708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Wpływ księżyca na nasze sny

Ezoterycy twierdzą, że Księżyc może oddziaływać na naszą podświadomość, zwłaszcza pod czas snu. Wszystkie fazy Księżyca przekazują określoną informację, która często jest bardzo przydatna.

Rosnący Księżyc

W fazie wzrostowej Księżyca, śniąć otrzymujemy informację o tym, co ma nastąpić w przyszłości. Sny pokazują, czego należy się spodziewać w najbliższych dniach, miesiącach, a nawet latach. Wątki snów dotyczą naszych pragnień, dążeń, planów, związanych z przyszłością. Wskazują również na to, co należy zmienić w życiu, aby osiągnąć cel. Faza wzrostu Księżyca pomaga zrozumieć to, co w naszym życiu się zwielokrotni, czego będzie więcej.

 

Zmniejszający się Księżyc

Księżyc w fazie zmniejszające się przynosi ze sobą sny o naszej przeszłości. Wizje senne wówczas ujawniają sytuacje, które w przeszłości wpłynęły na nasze życie, niezależnie od tego, czy wydarzenie miało miejsce w zeszłym miesiącu, czy lata temu, a nawet w poprzednim wcieleniu. Informacja w snach dotyczy już rozpoczętych spraw. Księżyc podpowiada, co należy w najbliższym czasie zakończyć i jakie ma to mieć konsekwencje. W snach w fazie zmniejszającego się Księżyca widzimy to, co powinno odejść z naszego życia, to, czego się pozbędziemy lub utracimy.

Punkty krytyczne

Każdy miesiąc księżycowy posiada cztery tak zwane punkty krytyczne. Są to okresy zmian faz księżyca: pełnia, nów, pierwsza i trzecia kwadry księżyca. W tym czasie śnimy o najważniejszych problemach i zadaniach, z którymi na chwilę obecną próbujemy sobie poradzić. Przede wszystkim nasze sny odzwierciedlają problemy psychologiczne, wewnętrzne konflikty i sprzeczności. Zwracając szczegółową uwagę na motywy snów, znajdziemy wyjście z kryzysowych momentów, odnajdziemy wewnętrzne pokłady sił i energii, by podnieść samoocenę i zwalczyć kompleksy.

Nów

Pod czas nowiu dominuje energia Słońca, a Księżyc praktycznie jest niewidoczny z Ziemi. Słońce i prawie zawsze przebywający obok Merkury, aktywizują nasz intelekt. Niektórzy w snach znajdują oryginalne rozwiązanie problemów, pojawiają się szczegółowe idee lub twórcze pomysły. Natomiast część z nas odczuje w tym okresie stany depresyjne. Sny pod czas nowiu pokazują te sytuacje, o których nie należy za bardzo rozmyślać.

Pełnia

Podczas pełni Księżyc maksymalnie oddziałuje na człowieka. Zbyt duże skupienie księżycowej energii sprawia, że jesteśmy bardziej wrażliwi i emocjonalni. Ciężko jest wówczas kontrolować swoje emocje i uczucia. A sny w takie noce są zadziwiające, niezwykłe i bardzo wyraziste. Pokazują one, jakie sytuacje najbardziej w danej chwili nas trapią i martwią.

Punkty kwadratur

Kiedy na niebie widać dokładnie połowę Księżyca, pomiędzy naszym satelitą i Słońcem oddziałuje napięty aspekt, zwany w astrologii kwadraturą. W takich chwilach Słońce i Księżyc mają podobne energie, które „kłócą się” ze sobą. W takich chwilach umysł również „kłóci się” z ludzkim sercem, co zwiększa rozdrażnienie i nerwowość. Sny, które widzimy w takie noce, wyraźnie wskazują na sytuacje, wymagające harmonii umysłu i uczuć.

Jeśli chcesz bardziej zrozumieć sytuacje, które pojawiają się w Twoim życiu, unikać nieporozumień, niepowodzeń, osiągać zamierzony cel, postaraj się zapamiętywać sny i analizować fazy Księżyca. Z pewnością otrzymasz wówczas we śnie przydatne informacje.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 16 lipca 2013
    Postaraj się dziś jak najmniej swoimi problemami obarczaj innych. Wszystkie istotne sprawy warto rozwiązywać samodzielnie. Tylko w ten sposób możesz osiągnąć sukces. Dziś bardz...
  • Horoskop na 6 października 2013
    Twoje działania mogą być nieco niemrawe na początku dnia, ale cóż, szykuje się leniwa niedziela. Potem wstąpią w ciebie ożywcze siły i będziesz pracował na pełnych obrotach. Cz...
  • Numerologia kobiet – trójka
    Trójki cenią sobie swobodę, harmonijnie łączą w sobie mądrość i impulsywność. Wymagania do partnera czasem mogą być wygórowane. Aby określić liczbę Twojego losu, należy zsu...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook