708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Powróż sobie za pomocą wahadełka

Wahadełko jest jednym z najprostszych i najbardziej niezawodnych narzędzi do wróżenia. Wahadełko pomaga znaleźć odpowiedzi na pytania, związane z karierą, życiem prywatnym, czy zdrowiem.

Czym jest wahadełko?

Wahadełko to nic innego, niż ciężarek podwieszony na sznurku lub łańcuszku. Nie musi to być nic specjalnego. Wystarczy łańcuszek od zegarka, brelok lub klucz, pierścionek i sznurek lub coś podobnego. Dobrym rozwiązaniem jest też kryształ, który zawiera w sobie naturalna energię ziemi. Niezależnie jednak na to, z czego będzie wykonane wahadełko, będzie dobrym pomocnikiem w wróżeniu. Przepowiednie za pomocą wahadełka nie tylko odkryją przez Tobą odpowiedzi na Twoje pytania, ale pomogą też dowiedzieć się o Twoich ukrytych zdolnościach.

Jak zacząć wróżyć?

Biorąc do ręki wahadełko, skup się i przywołaj w myślach najbardziej interesujące Cię wydarzenie. Wróżenie za pomocą wahadełka jest najbardziej wiarygodne z punktu widzenia fizyki, gdyż wahadełko pracuje bezpośrednio z Twoją energią. Za pomocą wahadełka odnajdziesz najkrótszą drogę do swojej podświadomości. Jest to też najlepsza metoda pracy nad sobą, bo aby oddziaływać na wahadełko konieczne jest skupienie, które nie tak łatwo osiągnąć w sytuacjach stresujących.

Kobietom łatwiej jest pracować z wahadełkiem, a to dlatego, że momentalnie do głosu dochodzi intuicja pań. Jednak zanim przejdziesz do zadawania pytań, poznaj kilka podstawowych zasad współpracy z wahadełkiem. Przede wszystkim należy zapamiętać, że nie od razu uda Ci się poznać odpowiedzi na pytania, wymagające odpowiedzi „tak” lub „nie”. Należy też zrozumieć, że wahadełko z momentem wzięcia do ręki nie jest już przedmiotem martwym. Kiedy z nim pracujesz, to Twój partner, zasługujący na zaufanie. Wówczas odpowiedzi na Twoje pytania będą trafne.

Uwaga, zaczynamy wróżyć! Ściśnij sznurek pomiędzy kciukiem i palcem wskazującym. Pozwól, aby wahadełko swobodnie wisiało. Nie dotykaj go pozostałymi palcami. Nie pomagaj też wahadełku ruszać się w pożądanym kierunku.

Interpretacja wahadełka

Zazwyczaj wahadełko, odpowiadając na pytanie zatacza krąg zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w przeciwną stronę. Ciekawe jest to, że dowolny kierunek, który wydaje Ci się prawidłowy stanowi odpowiedź :”tak”. Natomiast jeśli wahadełko zaczyna się ruszać w przeciwną stronę, jest to odpowiedź: „nie”. Jednak wahadełko nie jest tak proste, jak się wydaje. Czasem zaczyna zataczać elipsy lub rusza się do przodu i do tyłu. Czasem w ogóle się zatrzymuje lub zaczyna wibrować. Zazwyczaj oznacza to: „zapytaj ponownie”. Pomyśl jak lepiej sformułować swoje pytanie i zapytaj o to, co Cię obecnie najbardziej martwi.

Przeczytaj coś innego

  • Twórz sam swój los
    Żyła kiedyś zadziwiająca kobieta: Lynne Cox. Udało jej się osiągnąć coś, co może się wydawać prawdziwym cudem. Znajdź siły na swój cud. Wszyscy słyszeliśmy od naukowców i bi...
  • Horoskop na październik 2013
    Październik uważany jest niejako początkiem roku ezoterycznego. Z pewnością jest to dobry miesiąc na rozpoczynanie "nowego" i może przynieść wiele zmian. Wyczuwa się pewnego rodz...
  • Jakim jesteś kierowcą? Co mówią znaki Zodiaku
    Ludzka psychika działa tak, że współpracując z otoczeniem, w zależności od danej sytuacji, przywdziewa różne maski psychologiczne. W jaki sposób określić prawdziwe oblicze ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook