708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Jaka jesteś? Poznaj siebie z kart Tarota

W jaki sposób wskrzesić chęć do życia? Przede wszystkim, należy określić swój typ charakterologiczny i własny stan na chwilę obecną. Pomogą w tym karty Tarota. Poznaj siebie, a świat zawiruje dookoła Ciebie. A wówczas powróci chęć do życia i bycia szczęśliwą osobą!

Z talii kart wybierz jedną Damę, tę, która wyda Ci się najbardziej zgodna z Twoim stanem wewnętrznym. Możesz poszukać w różnych taliach, aby wybrana karta wizualnie najbardziej Ci odpowiadała. Tarot nie jest wyłącznie narzędziem do wróżb, stanowi również środek dla transformacji duszy. A oto charakterystyka dam w Tarocie.

Królowa kielichów

Oznacza troskliwą, miłą kobietę, która potrafi przystosowywać się do otoczenia (woda przyjmuje kształt naczynia, w którym się znajduje, ale nie jest przez to uciśnięta, prawda?). Karta ta może symbolizować słodką kobietą, delikatną kochankę.

Odwrócona Królowa Kielichów staje się marudną, emocjonalnie niezrównoważoną, nawet histeryczką, nie potrafiącą żyć w zgodzie nawet z samą sobą, nie mówiąc już o otoczeniu. Jeśli poznajesz siebie w tym opisie, wiedz, że twoja prawdziwa natura nie jest odwrócona. Jeśli zwrócisz sobie swoje prawdziwe cechy, odnajdziesz szczęście i radość. Doskonałą pomocą dla „odwróconych” dam jest topniejąca woda. Zamroź wieczorem trochę wody. Rano zostaw ją, by się roztopiła, następnie wypij wodę, zanim stopnieje ostatni kawałek lodu. Wyobraź sobie, że wraz z topniejącym lodem, topnieją wszystkie Twoje lęki, wątpliwości, histerie. Nie zdziw się, jeśli razem z charakterem poprawi się tez twoje zdrowie. Przestań się zastanawiać nad tym, kto zawinił w konkretnej sytuacji, ciesz się zdrowiem, atrakcyjnością i radością.

Królowa buław

Królowa ta charakteryzuje namiętną, inspirującą, pełną ognia osobę, potrafiąca przejąć kontrolę nad swoim życiem, ale również natchnąć innych. Jest to osoba, odzwierciedlająca prawdziwy ogień, światło w tunelu. Wcale nie musi naciskać na ludzi, aby się jej słuchali. Otoczenie samo chętnie idzie w jej ślady. Królowa buław jest samowystarczalna. Oczywiście, jak każda kobieta potrzebuje czasem wsparcia i silnego męskiego ramienia.

Odwrócona Królowa Buław to osoba, której często ma się dość. Jej życie z jakichś powodów nie jest udane, i teraz ta kobieta nie ma nic lepszego do roboty, jak tylko dopiekać innym, odbierać cudzych mężów, wprowadzać konflikty.  W odróżnieniu od odwróconej Królowej Kielichów, która sama tego nie chcąc, stanowi źródło histerii, odwrócona Królowa Buław – celowo wymyśla plan, jak skrzywdzić innych. Jeśli odnalazłaś własne cechy w tej karcie, koniecznie porzuć swoje „odwrócenie” i wróć do cech prawdziwych. Pomoże w tym naprzemienny prysznic (weź go kiedy będzie Ci się wydawać, że cały świat sprzymierzył się przeciwko Tobie). Warto też wpatrywać się w ogień lub płomień świecy. Wyobraź sobie, jak ogień spala Twoje nerwy i stres. Dziś byłaś rozgoryczona na cały świat, a jutro postawisz pierwszy krok ku doskonałości. Meduza Gorgona też z początku była milutką osóbką.

 

Królowa Mieczy

To kobieta biznesu, pracująca często w służbach podatkowych, strukturach administracji lub po prostu kobieta interesu. Jedyna Królowa, czyjej powołaniem jest kariera. Nieustraszona amazonka z chłodna głową i gorącym sercem. W pracy takie osoby są prawdziwym skarbem. W domu również, gdyż „kierowanie” podwładnymi pozostawiają u progu mieszkania, nie wnosząc do życia prywatnego.

W odwróconej postaci zaś Królowa Mieczy nie zrealizowała swoich potrzeb we władzy i kontroli. Dlatego też tyranizuje swoją rodzinę i przyjaciół. Wszystkie działania domowników zostaną poddane kontroli. Najgorzej jest wtedy, kiedy w pracy odwrócona Królowa Mieczy zajmuje podrzędnej stanowisko. Wszystkie plotki, intrygi, awantury będą zajmować cały jej czas i staną się źródłem jej satysfakcji. Co zrobić, jeśli rozpoznałaś się w tej niezbyt przychylnej charakterystyce? Jedz więcej produktów, zawierających żelazo (np. jabłka) i realizuj się w karierze. Zostaw w spokoju biednych szaraczków, przecież wyniszczenie ich na nic ci się nie zda. Włącz swoje strategiczne myślenie i zacznij działać, na pewno wszystko Ci się uda!

Królowa Monet

Spokojna, zabezpieczona finansowo (dobrze wyszła za mąż, otrzymała spadek, sama zarobiła, dzięki swojej pracy). Kobieta praktyczna, świadoma, nigdzie się nie spieszy. Obok niej jest zawsze miło i komfortowo. Lubią ją mężczyźni, dzieci, zwierzęta, rośliny i przedmioty. Jest to królowa raju na ziemi, który sama stworzyła. Zarówno domownicy, jak przyjaciele są przy niej bardzo szczęśliwi. W dojrzałym wieku, Królowa Monet, zazwyczaj przeprowadza się do własnego domu z ogrodem.

Odwrócona Królowa Monet to kobieta, przez której palce przelatują pieniądze. Cały czas nie starcza jej środków, przez co staje się interesowna, żądna pieniądza, skąpa, ale to wszystko rzecz jasna jej nie pomaga. Kobieta ta nie radzi sobie z obowiązkami domowymi, ciągle narzeka, że wszystko jest nie tak, jak należy, a mężowi ręce rosną nie z tego miejsca, z którego powinny. Wydaje się jej, że dzieci są jakieś nie takie. Nie lubi zwierząt, kwiaty jej więdną, niezależnie od pielęgnacji. Jeśli znalazłaś u siebie opisane cechy, naucz się jak najszybciej odpoczywać i relaksować, pozwól też na relaks innym. Naucz się każdego dnia dziękować życiu za to, co Ci daje. Wypracuj w sobie płynność, niespieszność. Wówczas nie tylko pieniądze będą do Ciebie lgnąć, ale i całe życie będzie udane!

Wszystkim odwróconym Królowym życzę odnaleźć siebie i powrócić do pozycji naturalnej. Przytoczę słowa Coco Shanel, która zdecydowanie była Królową Mieczy, która mówiła, że wszystko jest w naszych rękach. Coco wiedziała, co mówi. W wieku 40 i 50 lat miała bogatych, młodych i sławnych kochanków, a jeśli rozstawała się z nimi, to tylko dlatego, że się jej nudzili. Nigdy na odwrót!

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook