708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Wróżenie ze stóp

Czy wiesz, wygląd może dużo zdradzić o danej osobie? Już nasi przodkowie zwrócili uwagę na związek pomiędzy wyglądem zewnętrznym a charakterem i Losem człowieka. Dziś opowiemy o wróżeniu ze stóp.

Wróżenie ze stóp opowie o przeznaczeniu

Najbardziej popularnym sposobem wróżenie z ludzkiego wyglądu jest niezmiennie od wieków chiromancja. Niemniej jednak stopy również są świetnym „podłoże” do określania swojego przeznaczenia. Mało tego, to właśnie stopa pokazuje jak jej właściciel radzi sobie ze sprawami zawodowymi i rodzinnymi.

Przodkowie wierzyli, że przyszłość i przeznaczenie niemowlaka można było określić na podstawie linii jego stópki. Legenda mówi, że hinduski prorok Budda urodził się z gwiazdą na stopie – znakiem wybrańca i boskiego pochodzenia. Czasem wystarczy jedno spojrzenie na kształt stopy i palców, aby wiedzieć z kim się ma do czynienia. Zerknij na stopy męża podczas snu lub spaceru po plaży. Przypatrz się swojemu dziecku, a najlepiej obejrzyj własne stopy i sprawdź co Ci powiedzą. Niżej przedstawię Ci proste rady, co możesz wyczytać ze stóp.

Miłość, emocje, rodzina i dobrobyt

Na stopie jest linia, związana z emocjami i uczuciami (linia 3). Ciągnie się równolegle do palców stóp, tak jak linia serca na dłoni. Równa, wyraźna linia na dłoni i stopie mówi o zrównoważeniu charakteru i stabilności w życiu rodzinnym. Stopa bardziej odzwierciedla impuls emocjonalny. O ile na linii dłoni po środku widnieje owal – oznacza to zdradę małżonka. Na stopie linia może się urwać, co przepowiada brak miłości w tym okresie. Nierówna lub rozgałęziona linia na stopie wskazuje na chłód i brak uczuciowości.

Linia 1 opowie o Twoich siłach życiowych. Linia ta jest u każdego z nas, ale kształtuje się w różny sposób. Im wyraźniejsza i bardziej równa, tym więcej sił życiowych masz w sobie.

Czwarty palec stopy jest nazywany „domowy”. Im dłuższy, tym człowiek bardziej jest przywiązany do życia rodzinnego. Szeroki opuszek palca oznacza dobrą sytuację finansową, którą ta osoba będzie mogła zapewnić całej swojej rodzinie.

Kariera i sprawy zawodowe

Posiadacz szerokiej stopy zazwyczaj jest osobą pragmatyczną, pracowitą i inteligentną. Szeroka pieta zaś określa siłę i pewność siebie. Trzy pionowe równoległe linie (5,6 i 7-8), biegnące od pięty w górę są gwarancją tego, że natura była dla Ciebie łaskawa.

Linia 5 (biegnie równolegle do pionowej osi stopy i znajduje się przy wewnętrznej stronie) mówi o cechach przywódczych. Takiej osobie lepiej ustąpić w sporach, gdyż ciężko jest go przegadać i udowodnić, że nie ma racji.

Linia 6 (biegnie centralnie pomiędzy 5 i 7 liniami) mówi o Tobie jak o sprytnym biznesmenie, a może nawet i jak o złodzieju. Wszystko zależy od tego, jakie zastosowanie człowiek znalazł na swoje wewnętrzne predyspozycje.

Linie 7 i 8 (linia 7 biegnie równolegle do linii 5 i 6 i dalej przechodzi w linię 8) znajdują się na stopach praktycznych biznesmenów, odnoszących sukces.

Duże znaczenie odgrywa linia 2, odzwierciedlająca intelektualne zdolności. Im ta linia dłuższa, tym większą inteligencją został obdarzony jej posiadacz.

Jeśli duży palec u stopy jest lekko podniesiony oznacza to samowystarczalność. Co ciekawe, kciuk z szerokim opuszkiem wykręcony na zewnątrz określa upór i dążenie do osiągnięcia celu, często jego posiadaczami są osoby popularne. Wszystkie te wskaźniki przepowiadają sukces w biznesie i karierze. Nie wszystko jednak jest takie kolorowe. Jeśli mały palec stopy jest wykrzywiony i jest znacząco mniejszy od innych palców, wówczas wszystkie siły jego posiadacza mogą być niestety skierowane na bunt, narzucanie własnej woli, niechęć liczenia się z innymi, co niechybnie prowadzi do bolesnych upadków po wysokich lotach.

Ostrożnie z emocjami i fantazjowaniem

Często problemy w miłości, biznesie, karierze pojawiają się, kiedy emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Przyjrzyj się swoim dziesiątej i jedenastej liniom na stopie. Linia 10 biegnie wzdłuż pięty i pojawia się na stopie wyłącznie marzycieli i osób z bujną fantazją. Linia 11 znajduje się u nasady dużego palca. Określa dominację emocjonalnej strony nad racjonalną. Wiele znanych twórczych osób miało właśnie te linie. Większość z nich prowadziła niezdrowy tryb życia, czasem ich talent był odkrywany dopiero po ich śmierci. Gdyby nie pozostawili po sobie dzieł sztuki, za kogo byśmy ich mieli: szaleńców, pijaków, nieudaczników? Odrobina racjonalności w ich życiu i cały ich los był by zupełnie inny.

Przyjrzyj się swoim stopom, poznaj swoje cechy i wyciągnij odpowiednie wnioski.

Przeczytaj coś innego

  • Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku
    Poniedziałkowa Pełnia wpłynie na ludzi, zwiększając naszą impulsywność, nieostrożność ale i odwagę. Sprawy, rozpoczęte przy rosnącym Księżycu teraz osiągną punkt kulminacyjny. ...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 21 do 27 października
    Choć coraz mroźniej na dworze, nasze serca wciąż będą spragnione gorących uczuć - większość z nas przygotowuje się już na listopadowe Święto Zmarłych, jednak w gonitwie za znicza...
  • Horoskop na 5 listopada 2013
    Działaj wszędzie tam, gdzie tylko można cokolwiek ruszyć. Masz szanse na znaczne postępy ale tylko w przypadku, kiedy uderzysz we właściwe struny. Szukaj więc wyjść z sytuacji ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook