708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Gwiezdne wychowanie

Wszystkie zachodnie nurty astrologiczne wywodzą się z astrologii Awestyjskiej. Ta starożytna szkoła stanowi życiową filozofię. Awestyjska tradycja dbała o wszystkie dziedziny życia człowieka, utrzymując jego poczynania z rytmem Wszechświata.

Dotyczyło to zarówno norm moralnych, jak i zasad higieny ciała i duch, a także przykazań wszystkich sytuacji życiowych i strategie dotyczące wychowania dzieci.

W starożytności uważano, że w pierwszych trzech miesiącach życia, niemowlaka należy chronić szczególnie i nie pokazywać obcym. W ten sposób można ochronić dziecko od negatywnych wpływów i zapewnić spokojne i harmonijne życie. Według awestyjskich astrologów wybór imienia dla dziecka, również ma ogromne znaczenie, wymagające wielkiej odpowiedzialności. Imię powinno być zgodne z horoskopem urodzeniowym i stanowić talizman obronny. Istotne jest, aby wychowując dziecko rozwijać jego mocne strony, uzdolnienia, talenty. Natomiast wszelkie niedoskonałości należy korygować miękko i delikatnie.

Duże znaczenie przy wyborze strategii wychowawczej w awestyjskiej tradycji, ma znak Zodiaku dziecka, który najbardziej przejawia się w jego horoskopie. Każdy znak posiada własne cechy szczególne, ale istnieją również ogólnie przyjęte normy.

Rodzice małych Baranów, Byków i Bliźniąt ponoszą pełną odpowiedzialność za ich wychowanie – takim dzieciom już na początku należy zbudować fundamenty składające się z ważniejszych życiowych zasad. Od rodziców wymaga się szczególnej uwagi i cierpliwości. Błędy wychowawcze praktycznie są nie do naprawienia, albo wymagają wielkiego wysiłku, czasu i dużej wiedzy i umiejętności. Jeśli uda się wychować prawidłowo takie dziecko, w przyszłości będzie ono dostarczać wiele radości, mądrości i dobroci – czyli wszystko to, co otrzymało w dzieciństwie i będzie działało w zgodzie z samym sobą i z otoczeniem..

U dzieci spod znaków Raka, Lwa i Panny należy rozwijać bardzo intensywnie twórcze zdolności. Od urodzenia posiadają one co najmniej jeden talent. Potencjał w sztuce, muzyce, literaturze może być głęboko ukryty, często nie łatwo go odnaleźć, dlatego istotne jest, aby zajął się tym ktoś z dużym doświadczeniem. Należy rozwijać w dzieciach umiejętność słuchania i szacunek do otoczenia, aby nauczyły się cenić opinię innych. W przeciwnym wypadku maluchy będą miały zawyżona samoocenę, co w przyszłości źle wpłynie na ich relacje, karierę czy rodzinę.

Wagi, Skorpiony i Strzelcy wg nauk awestyjskiej szkoły rodzą się ze zdrowym rozsądkiem. W tym przypadku najważniejszym zadaniem rodziców jest określenie prawidłowego systemy wartości i potrzeb. Dziecko powinno doskonale wiedzieć, co jest dobre a co złe, by w dorosłym życiu bezbłędnie posługiwać się informacją, doskonale radzić sobie z relacjami z otoczeniem. W wychowaniu dzieci spod tych znaków istotne są poglądy rodziców. Im mocniejszy rdzeń moralny ojca i matki, tym większe prawdopodobieństwo tego, że i dziecko wypracuje jasną pozycję życiową.

Dzieci spod znaków Koziorożca, Wodnika i Ryb często przy narodzinach otrzymują życiową mądrość. Dzieci te mają delikatną, wrażliwą psychikę, z którą należy bardzo ostrożnie postępować. Od rodziców wymaga się mądrości i sprawiedliwości w stosunku do swojego dziecka. Wskazane jest rozwijać w nich pozytywny aspekt, w przeciwnym razie jest duże prawdopodobieństwo wyrośnięcia na pesymistów, skłonnych do depresji i smutku. Dobrze zrobicie, jeśli pozwolicie dziecku ujawnić swoją wielką wyobraźnię i opowiedzieć wszystkie swoje fantazje.

Znajdź właściwe podejście do swojego dziecka, a zobaczysz czym zaowocuje gwiezdne wychowanie. Utalentowane i aktywne dziecko z pewnością będzie cieszyć cię swoimi sukcesami.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook