708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia w związkach Autor: ,

Jak wygrać z samotnością? Porady dla każdego znaku Zodiaku

 

Samotność, to stan, który negatywnie wpływa nie tylko na psychikę, ale i na energetykę każdego z nas. W zależności od znaku Zodiaku możemy walczyć z samotnością i odnosić w tej walce sukcesy. Dowiedz się, w jaki sposób powinieneś to zrobić.

W horoskopie istnieje fenomen przejścia do innego znaku Zodiaku. Polega on na tym, że będąc spod konkretnego znaku, przywdziewając „szaty” innego znaku, zmieniasz się w sposób bardziej korzystny. Np.: mężczyźni, aby bardziej zwrócić na siebie uwagę kobiet powinni trochę wyhamować i wypracować w sobie cechy, odpowiadające znakowi poprzedzającemu ich znak w Zodiakalnym łańcuchu. Tak też mężczyzna – Byk będzie bardziej atrakcyjny dla płci przeciwnej, jeśli wypracuje jakieś cechy Barana. Powiedzmy, będzie bardziej spontaniczny i pozwoli sobie na mówienie wprost tego, co myśli. Kobiety natomiast odwrotnie, powinny przyśpieszyć i rozwinąć w sobie cechy znaku kolejnego (np. kobieta – Skorpion będzie bardziej atrakcyjna, jeśli przestanie zagłębiać się w niechęci i namiętnościach, a zacznie stawiać przed sobą długoterminowe cele). A oto, jak to się ma do każdego znaku z osobna.

Baran. Mężczyźni – Barani bardziej przyciągną płeć przeciwną, jeśli przejmą trochę cech Ryb. Przede wszystkim nauczą się trzymać dystans, dawać kobiecie czas na reakcję. Będą czasem myśleć i mówić o sensie życia, o tym, że należy żyć w bardziej humanitarny sposób. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, poczytaj horoskop Ryb i znajdź dla siebie najbardziej korzystne cechy.

Kobietom – Baranom do twarzy z dziecięcą bezpośredniością, brakiem doświadczenia, naiwnością. I to niezależnie od wieku. Naucz się od Byków obarczać swoimi problemami innych i korzystaj z takiej umiejętności. Oczywiście, nie będziesz w tej materii wirtuozem, ale poprawisz tym zachowaniem swoje życie prywatne. Zerwij z samodzielnością i samowystarczalnością, wówczas i samotność się od Ciebie oddali.

Byk. Mężczyźni – Byki, bądźcie po trosze Baranami, pozwólcie sobie od czasu do czasu na szaleństwa urwisów i ataki niesłychanej szczodrości. Róbcie to tak po prostu bez okazji. Zwłaszcza to, co jest miłe dla innych.

Kobiety – Byki powinny skorzystać z lekkości i erudycji Bliźniąt. Zachowujcie się tak, jakby za bardzo wam nie zależało na facetach, Niby jest potrzebny, ale nie za bardzo. Poobserwujcie koleżanki spod znaku Bliźniąt, prawie wszystkie to trochę obojętne i interesowne intelektualistki.

Bliźnięta. Mężczyźni, robimy krok do tyłu w kierunku Byków. Mniej labiryntów, więcej konkretnych, obietnic z pokryciem. I pamiętajcie – tajemnice i zagadki w dużej ilości strasznie męczą.

Kobiety, śmiało krok do przodu! Tak jak Raki opiekujcie się swoim domem, nauczcie się działać tak, aby w domu było przytulnie i dobrze, pokażcie również od czasu do czasu mężczyznom, że są fajni, i że bardzo ich cenicie.

Rak. Panowie, nie da się całe życie tak emocjonalnie podchodzić do różnych spraw. Spokojnie, popatrzcie na pewne sprawy z dystansem, tak jak Bliźnięta. Postarajcie się błysnąc intelektem, pokazać swoją wiedzą i erudycję.

Panie, nie spędzajmy całego dnia w domowych ciuchach! Zrobienie się na bóstwo to obowiązek każdej z Pań. Nienaganny makijaż i szata celebrytki od czasu do czasu nie zaszkodzą, niech panowie poznają czym jest odrobinka zazdrości.

Lew. Panowie, proszę przestać nieustannie myśleć i mówić wyłącznie o sobie. Pokażcie swojej kobiecie, że nie tylko dbacie o nią, ale jesteście zazdrośni, że czasem nawet słuchacie co ma do powiedzenia, nawet jeśli to dla was nie ma największego znaczenia.

Panie, krok do przodu w kierunku Panien. Odkładamy pieniążki, upewniamy się co do danych obietnic. Czasem odrobina zrzędliwości może dodać pikanterii. Najważniejsze, aby wszystko robić z gracja i elegancją, bez sztywnej teatralności.

Panna. Drodzy mężczyźni, bądźcie szarmanccy, przestańcie krytykować i roztrząsać drobne nieporozumienia. Już samym tym zachowaniem zyskasz w oczach płci przeciwnej.

Panie, przydałaby się odrobina lekkości, mniej samokontroli. Niczym Marlin Monroe opuście spojrzenie, a z waszych ust niech popłyną słowa: „Kochani, chyba zaraz powiem coś głupiego…”. Mężczyźni oszaleją!

Waga. Panowie, czas obudzić w soie monogamicznego skięgowego Pannę. Pokażcie, że możecie być doskonałym gospodarzem. Przybijcie gwóźdź, przynieś bagaże, przekop ogródek. Wybór jest wielki.

Panie, więcej namiętności, mniej grymasów. Choć czasami. Wydymanie usteczek i nieustanne rozmowy mogą się znudzić. Bądźcie sobą, ale czasem załóżcie maskę zdecydowania i tajemniczości.

Skorpion. Panowie, krok do tyły, do Wag. Pozwólcie kobiecie na relaks, na rozmowę o sensie istnienia, na omówienie zakupu nowych butów i na całe to „babskie głupie gadanie”.  Niech czasem przestanie się czuć jak królik doświadczalny.

Panie, krok do przodu, w kierunku Strzelców. Wystarczy użalania się nad sobą i manipulowania swoim otoczeniem. Skierujcie swoją energię na inne tory.

Strzelec. Panowie, dla was najlepszym rozwiązaniem będzie przywdzianie cech Skorpiona. Przestańcie kierować się interesami całego świata i przyjaciół. Posiedźcie w domu, bądźcie nieco zazdrośni, zajmijcie się seksem. Skupcie się na tych procesach.

Panie, czas na uporządkowanie swojego życia. Jeśli wychodzić za mąż, to nie tylko z namiętności, ale i choć trochę z rozsądku. Sprawdźcie, czy wszystko to, co robicie, naprawdę jest wam do szczęścia potrzebne.

Koziorożec. Panowie, dajcie upust swojej anergii, niech adrenalina was zaleje, choć na chwilę,. Może skok ze spadochronem? Spróbujcie choć raz czegoś, czego nigdy nie robiliście, ale chcieliście. I koniecznie, zabierzcie ze sobą swoją kobietę.

Panie, musicie się nauczyć tajemniczości Wodników, przestańcie także prześwietlać facetów pod kątem ich sytuacji finansowej. Mniej ustatkowani również mają prawo do życia. Nie musicie uczyć życia wszystkich w koło. Wybierzcie po prostu tego, który wam odpowiada.

Wodnik. Panowie, nie da się przez cale życie trzymać się wymyślnych strategii. Odrobina taktyki nie zaszkodzi. Jak to się robi? Spójrzcie na Koziorożca. Bądźcie odrobinę bardziej praktyczni, pragmatyczni i cyniczni.

Panie, nauczcie się od czasu do czasu grymasić i marudzić jak Ryby. Można wszystko wybaczać, ale nie w takich ilościach. Nauczcie się na pamięć lirycznego wiersza i zadeklamujcie ukochanemu, niczym aktorka z komedii romantycznej.

Ryby. Panowie, przestańcie rozstrząsać emocje dzień w dzień. Pomyślcie o otoczeniu, globalnych problemach. Dorzućcie do swojego zachpwania szczypty pozytywnego spojrzenia na świat. To z pewnością spodoba się płci przeciwnej..

Panie, dramatyzm jest super, ale czasami mężczyźni nie mają cierpliwości, aby czekać, kiedy wreszcie ustaną wasze cierpienia i niezadowolenie. Choć na trochę zmieńcie się w Barana, zapomnij o tym, co to znaczy obrażanie się i pokażcie, jak możecie rozpalić ogień pożądania w facetach.

Przeczytaj coś innego

  • Jak rozmawiać z szefem?
    Każdy specjalista marzy o zawrotnej karierze, wysokim wynagrodzeniu i ciekawej pracy. Bycie profesjonalistą nie gwarantuje nam niestety docenienia na polu zawodowym. Wiele z...
  • Horoskop na listopad 2013
    To oczywiste,że listopad to 11 miesiąc w naszym kalendarzu, rządzą w nim głównie dwa znaki zodiaku Skorpion i Strzelec. Liście opadły, sterczą gołe kikuty drzew tak jakby wszystk...
  • Horoskop na 13 listopada 2013
    Zrób dziś co do ciebie należy i postaraj się tak ułożyć czas, żeby można było spotkać się w miłym gronie. Nawet jeżeli niczego nie planujesz, może okazać się, ze ktoś już o tob...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook