708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Jak kłamią znaki Zodiaku?

 

Chyba każdy z nas wie spod jakiego jest znaku Zodiaku. Czytane charakterystyki znaków i horoskopy opisują zazwyczaj pozytywne aspekty charakterologiczne. Rzadko kiedy horoskop prezentuje negatywne cechy danego znaku, na przykład sposoby w jaki przedstawiciele danego znaku… kłamią. Dziś opowiem o tym, jak i w jakim celu kłamią poszczególne znaki Zodiaku, a także o tym, jak łatwo można zdemaskować zodiakalnego kłamcę.

Kłamstwo Barana: wyjątek potwierdzający regułę

Baran to jeden z najbardziej szczerych i otwartych znaków. Baran jest nieustraszony i nie posiada w sobie nic z chytrości, dlatego nie boi się powiedzieć całą prawdę prosto w oczy, zawsze jest gotów na konflikt, aby udowodnić swoją rację. Bardzo rzadko wykorzystuje kłamstwo, jedynie w sytuacjach wyjątkowych. Zazwyczaj kiedy chce uniknąć nieprzyjemnej sytuacji. Wymyślać niestworzone historyjki baran raczej nie będzie, chyba że jego Merkury znajduje się nie w znaku Barana, ale np. w Rybach lub Byku.

Kłamstwo Byka: finanse i intrygi uczuciowe

Byki lubią mielić językami. W ich wypowiedziach jest dużo niedomówień, a mało konkretów. Byki są z natury bardzo uczuciowe i delikatne, często nie potrafią powiedzieć „nie”. W takich przypadkach albo pominie temat milczeniem, albo zastosuje niedopowiedzenie, co później wypłynie jako oszustwo. Byki są doskonałymi manipulatorami finansowymi, dlatego nigdy nie dowiesz się jaki jest realny stan ich konta. Mężczyźni często kłamią, by ciągnąć kilka związków jednocześnie. Nie jest w stanie porzucić kobietę, która już z jakichś przyczyn mu nie odpowiada, albo po prostu się znudziła, dlatego nie kończąc relacji, zaczyna kolejny związek, używając przeróżnych wymówek

Kłamstwo Bliźniąt: przekonujące i wiarygodne

Bliźnięta są mistrzami podwójnej gry, oszustwa intelektualnego i oratorskiego uwodzenia. Jeśli Bliźnięta chcą osiągnąć swój cel, sprzedać coś lub ukryć swoje postępowanie – ich mowa będzie przemyślana, precyzyjna i przekonująca. Bliźnięta potrafią kłamiąc w taki sposób przedstawić argumenty i dowody na to, że racja jest po ich stronie, że ciężko jest ich przyłapać na głoszeniu nieprawdy. Mężczyźni lubią podwójną grę w relacjach męsko-damskich. Są przy tym otwarci i rozmówni. Nie unika odpowiedzi wprost, „szczerze” zapewni swoją ofiarę w wierności i miłości.

Kłamstwo Raków: oszustwo w imię ocalenia

Raki nie kłamią, po prostu nie mówią całej prawdy. Taki stan rzeczy nie wynika ze złych zamiarów, ale z wrodzonej skrytości. Rak milczy, unika odpowiedzi, może skłamać w imię „ocalenia”. Aby wyprowadzić Raka z takiego stanu wystarczy spojrzeć mu prosto w oczy. Rak się zaczerwieni i wyłoży kawę na ławę.  Jedyną dziedziną, w jakiej Rak pozostanie cwany, pozostaną finanse.

Kłamstwo Lwów: brak granicy między prawdą a fikcją

Lwy kłamią w taki sposób, że łatwo ich wypowiedzi przyjąć za dobrą monetę. Nawet się nie domyślisz, że to co mówi jest historyjką wyssaną z palca. Słowa, wypowiadane przez Lwa są tak logiczne, poważne, jednym słowem brzmią prawdziwie. Lew potrafi z ironią opowiedzieć historyjkę, w którą z łatwością uwierzymy. Z drugiej strony potrafi z ironią przedstawić fakty, które przyjmiemy jak kłamstwo. Taka „żartobliwa prawda” nie pozwala rozmówcy traktować lwa poważnie.

Kłamstwo Panny: fikcja literacka

Panny nie przepadają za ubarwieniami rzeczywistości. Nie łatwo więc je przyłapać na kłamstwie. Panny potrafią skrupulatnie tłumaczyć swoje racje, zażarcie przedstawiając kolejne dowody na to, że wiedzą co mówią, przecież one nie zwykły kłamać. W towarzystwie Panny starają się wypaść jak najlepiej, zwłaszcza jeśli dookoła są osoby mało znane. W takich sytuacjach mogą popłynąć z opowieściami, wymyślając ciekawe historie, podobne melodramatom z telewizji. W niektórych przypadkach zachowanie Panien będzie podobne do Lwa lub Wagi, w zależności od położenia Merkurego w zodiakalnym znaku.

Kłamstwo Wag: profesjonalne oszustwo

Wagi – mistrzowie przebiegłości, intryg i cwaniactwa. Wybierając komfort w każdej sytuacji, potrafią rozegrać sytuację tak, że pracować lub rozwiązywać problemy będzie ktokolwiek, ale nie oni. Wagi w swojej przebiegłości są podobne do Bliźniąt, tyle tylko, że u Wag więcej jest niedopowiedzeń, a kłamstwa będą mieli głębsze podłoże. Aby uniknąć odpowiedzi wprost lub ukryć prawdę, Wagi stosują swoją wypracowaną taktykę, którą niezwykle trudno rozpoznać, jedynie analizując i śledząc logikę oszustwa. To dlatego Wagi są doskonałymi dyplomatami i adwokatami.

Kłamstwo Skorpionów: żadnych drobnych kłamstewek

Skorpiony są doskonałymi manipulatorami i prowokatorami. Przy czym manipulują i prowokują, mając głęboką wiedzę na temat psychologii ofiary, gdyż posiadają rozwinięte pojmowanie ludzkiej psychiki i wewnętrznego świata człowieka. Kłamstewka, związane z codziennością są dla niech nieciekawe. O ile pozostałe znaki kłamią, aby na kłamstwie zrobić interesy, mieć korzyści lub zataić prawdę, o tyle Skorpiony potrafią swoją intrygą zniszczyć ofiarę, zwłaszcza jeśli kieruje nim żądza zemsty.

Kłamstwo Strzelców: nieumiejętnie, lecz systematycznie

Strzelcy lubią opowiadać o swoich przygodach, w których niepodważalnie odgrywają rolę bohaterów. Granicę między prawdą a fikcją jest prawie nie do zauważenia. Co ciekawsze Strzelcowi również ciężko jest odnaleźć się w swoich opowieściach. W intrygach, związanych z rozwojem kariery, pozyskaniem finansów, Strzelcy lubią działać za pośrednictwem innych, umiejętnie oszukując właściwe osoby. Przy czym kłamią niezwykle umiejętnie, patrząc prosto w oczy, wykorzystując łatwowierność partnerów i otoczenie.

Kłamstwo Koziorożca: skrytość, rodząca domysły

Koziorożec jest najmniej skłonny do mówienia nieprawdy. Jednak jest na tyle skryty, że często stosuje niedomówienia, ukrywa część prawdy, nie lubi dyskutować na temat własnych odczuć i pragnień. Może to prowadzić do mylnej interpretacji ich wypowiedzi. Tematy zarobków, pieniędzy, są zazwyczaj w ogóle nie podejmowane przez Koziorożca, co wprowadza w błąd partnerów.  W towarzystwie Koziorożec często zawyża swój materialny lub intelektualny status. Nigdy nie próbuj zdemaskować go publicznie, grozi to falą nieprzyjemnych wypowiedzi.

Kłamstwo Wodnika: intelektualne oszustwo

Wodnik potrafi wymyślić bajeczkę z bardzo szczerym spojrzeniem. Dlatego, jeśli Wodnik opowiadając historyjkę patrzy prosto w oczy i dodaje: „Na pewno”, „Przyrzekam”  – to znaczy, że kłamie. A opowiadać to, co się nie wydarzyło, upiększając scenariusz, bardzo lubi. Wodnik lubi kłamstwa intelektualne. Obmyśla tok myślenia na kilka kroków w przód, aby udoskonalić swoje kłamstwo. Maskuje prawdę, kłamstwo natomiast przywdziewa w maskę rzeczywistości, aby rozmówca miał poważny problem z połapaniem się czy to jeszcze rzeczywistość, czy już fikcja.

Kłamstwo Ryb: równoległa rzeczywistość

Ryby są mistrzami intrygi. Tworzą iluzję, w której mogą funkcjonować, wciągając do niej otoczenie. Przy czym dobrze się czują w świecie bajki, a Tobie też tam będzie dobrze, do czasu, aż pięknie utkana iluzja nie runie niczym domek z kart. Ryba – mąż wychodząc z domu po chleb może wrócić następnego dnia, tłumacząc: „tramwaj miał wypadek, pewna staruszka straciła przytomność, zawiozłem do szpitala, czekałem, aż się ktoś po nią zgłosi”. Jeśli iluzja nie wychodzi poza ściany własnego domu nie jest tak źle, gorzej, jeśli zaczyna przenosić się na życie zawodowe. W takim przypadku rzadko kto będzie potrafił zdemaskować Ryby, w końcu to mistrzowie intryg. Tak jak i Wagi, Ryby są dobrymi adwokatami i dyplomatami.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy od 7 do 13 października
    W tym tygodniu możemy pozwolić sobie na odpoczynek, jednak zdecydowanie lepiej wyjdziemy na tym, jeśli na laurach nie spoczniemy, a wręcz przeciwnie - będziemy działać, poniewa...
  • Horoskop na 24 października 2013
    Może być ci bardzo trudno wykrzesać z siebie energię. Jesień przychodzi do nas pełną parą i czasem po prostu osłabia organizm. Dzisiaj szczególnie uważaj na wszelkiego rodzaju ...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 11 do 17 listopada 2013
    Najbliższy tydzień zaskoczy nas wszystkich pozytywną energią, którą ze sobą przyniesie. Staniemy się niemal wszyscy optymistami i z uśmiechami na twarzach będziemy iść przed sieb...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook