708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Kredyty a znaki Zodiaku

 

Przedstawiciele różnych znaków zodiaku inaczej radzą sobie z zaciągniętymi kredytami i długami. Dowiedz się, dla kogo gwiazdy są przychylne w tym niewdzięcznym temacie, a kto nie powinien nigdy brać kredytu.

 

Jeśli dla jednych korzystniej jest zaciągnąć jeden wielki kredyt, to dla innych lepszym rozwiązaniem będzie kila pożyczek. Podczas, gdy kogoś większa pożyczona kwota stymuluje i zmusza do działania i zwiększenia intensywności pracy, dla innych może się to okazać ciężarem nie do udźwignięcia. Nie wiesz na jaki kredyt się zdecydować i czy w ogóle? Przeanalizuj swój znak zodiaku i oceń jakim będziesz kredytobiorcą.

Czy Baran powinien brać kredyt?

Baran jest impulsywny i ryzykowny, ale jednocześnie pragmatyczny w kwestii pieniędzy. Baran może efektywnie wykorzystać pożyczone pieniądze pod warunkiem doskonałego przygotowania i przemyślenia całej sprawy. Często jednak pod wpływem emocji, Baran może nabyć niepotrzebne i drogie rzeczy na wysoko oprocentowany kredyt. Później długo nie może zrozumieć, co na niego naszło? Baran powinien brać jeden-dwa niewielkie kredyty z krótkim terminem spłaty, gdyż dłuższy termin sprawi, że Baran poczuje się przytłoczony, co negatywnie wpłynie na jego pracy i stanie emocjonalnym.

Byk i system kredytowania

Byk potrafi radzić sobie z pieniędzmi i może wpłynąć na polepszenie swoich warunków życia za pomocą kredytów. Pieniądze dla Byka to stopień komfortu, dlatego znak ten może sobie pozwolić na duże kredyty, zakup na raty drogich rzeczy czy hipotekę. Pożyczki Byka zawsze są doskonale przemyślane. Byk zwykł otaczać się drogimi rzeczami, za które jest gotów słono zapłacić.

Czy Bliźnięta potrzebują pożyczek?

Znak ten ma skomplikowany stosunek do pieniędzy: zawsze nie wystarcza zarobionych pieniędzy, aby zapewnić sobie komfort „tu i teraz”, dlatego często musi sięgać po pożyczki. Bliźnięta często zapala się na zakup jakiegoś przedmiotu, niezależnie od tego, czy to laptop, czy nowy samochód. Wszystkie przedmioty pożądania są kupowane z lekkością, bez dłuższego namysłu. Dość często Bliźnięta mają kilka kredytów jednocześnie. Przedstawiciele tego znaku nie powinny zaciągać długoterminowych pożyczek (powyżej 4-5 lat), gdyż długi okres spłaty kredytu będzie niekorzystnie na nich wpływał.

Rak i jego zobowiązania finansowe

Przedstawiciele tego znaku są bardzo ostrożni i z rezerwą odnoszą się do kredytów, starając się żyć z tego, co aktualnie zarabiają. Jeśli Rak zdecyduje się na kredyt, to tylko po dokładnym przemyśleniu wszystkich za i przeciw, wybierając najbardziej optymalny wariant, a i tak będzie tego żałował. W takiej sytuacji najlepiej nie zaciągać kredytów, a jeśli już to krótkoterminowe małe pożyczki.

Kredyty Lwa

Lew zdecydowanie woli komfortowy i barwny styl życia i często korzysta z kredytów i pożyczek. Zanadto nie zwracając przy tym uwagi na odsetki. Ciągotka do luksusu często wpędza Lwa w kabałę długów.

Czy Panna powinna pożyczać kasę?

Panny to osoby pragmatyczne i racjonalnie myślące, które zaciągają kredyty wyłącznie w sytuacjach kryzysowych. Wybierają długoterminowe pożyczki, których rata spłaty jest niewielka. Duże comiesięczne kwoty do spłacenia mogą negatywnie wpłynąć na Panny.

Waga i kredyty

Wagi dążą do „wygodnego życia”, ale nie zawsze udaje się to wygodne życie osiągnąć za pomocą własnych środków. Dlatego Wagi kupują na kredyt, ale tylko niezbędne rzeczy, których zakup jest dobrze przemyślany. Wagi wybierają krótkoterminowe drobne pożyczki, ale zazwyczaj szukają najpierw możliwości pożyczenia pieniędzy od znajomych, aby uniknąć odsetek.

Długoterminowe kredyty dla Skorpiona

Większość Skorpionów nie ma problemów z pieniędzmi na podstawowe potrzeby. Skorpion nie kupi drogiego auta na kredyt, wybierze tańsze rozwiązanie, ale za swoje. Jednak z natury Skorpiony są ryzykantami, lubiącymi korzystać z pożyczek i kredytów dla rozwoju biznesu. Jeśli decydują się na zaciągnięcie kredytu dla siebie, to wyłącznie na zakup czegoś, co z czasem zyska na wartości, na przykład nieruchomość.  Skorpion dobrze sobie radzi z długoterminowymi zobowiązaniami finansowymi.

Strzelec – idealny kredytobiorca

Strzelcy mają bardzo ostrożne i rozsądne podejście do pieniędzy. Nie stać ich na nieprzemyślane wydatki. Jeśli kupują na kredyt, to tylko po dokładnym przestudiowaniu wszystkich za i przeciw. Dlatego przedstawiciele tego znaku mogą rozpatrywać wszelkie sposoby kredytowania, gdyż pożyczą dokładnie tyle, ile są w stanie oddać.

Koziorożec: wyłącznie krótkoterminowe pożyczki

Koziorożec bardzo ciężko przeżywa wszelkie zadłużenia. Kredyty i pożyczki są dla nich nie do zniesienia. Traci swoje siły, mając świadomość, że musi oddawać pożyczone pieniądze. Dlatego, najlepszym rozwiązaniem dla Koziorożca jest życie na własne środki, a jeśli jednak decyzja pożyczkowa zapadnie na tak, zaleca się pożyczać na krótko i dążyć do jak najwcześniejszej spłaty.

Historia kredytowa Wodnika

Wodniki nie potrafią racjonalnie korzystać z pieniędzy i często popadają w długi. Taki stan rzeczy za nadto ich nie martwi, gdyż Wodnik dąży do komfortu i wygodzie. Zazwyczaj Wodnik ciągnie kilka zobowiązań finansowych jednocześnie, z którymi nie zawsze radzi sobie w terminie. Warto, by Wodnik rozpisywał swoje pożyczki i tworzył harmonogramy ich spłat, aby się zwyczajnie nie pogubić.

Ryby – szybka spłata kredytów

Problemy finansowe Ryby starają się rozwiązać operatywnie, co często prowadzi do nieprzemyślanych wydatków i długów. Po dużych wydatkach Ryby wpadają w swego rodzaju trans, a potem próbują w krótkim czasie spłacić zadłużenia. Najlepiej, by Ryby zaciągały wyłącznie krótkoterminowe pożyczki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 3 sierpnia 2013
    Dzień nadaje się do wprowadzania zmian w mieszkaniu. Dobrze zrobić przegląd wszystkich możliwych nagromadzonych rzeczy i powyrzucać wszystko to, z czego nie korzystamy. To samo...
  • Horoskop na 20 grudnia 2013
    Końcówka tygodnia może przynieść radykalne zmiany. To, co wcześniej wydawało się trudnym zadaniem do wykonania okaże się bardzo proste, to, nad czym niezbyt się skupiałeś, będz...
  • Horoskop tygodniowy od 30 grudnia 2013 do 5 stycznia 2014
    Najbliższe dni będą dla nas pełne pozytywnych zbiegów okoliczności, dzięki czemu nawet sprawy będące z pozoru trudnymi staną się dla nas łatwymi do rozwiązania. Kluczem jest odpo...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook